Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 15 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 290

Thread: Dead Space / Remake

  1. #61 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Junnkie View Post
    Am ajuns la Chapter 10. Mai am putin si il termin! Sublim, n-am cuvinte!
    Maaaaan asta e spoiiiiileeeeer!!! Sunt la capitolul 4 si chiar nu vroiam sa stiu cate are!!!

  2. #62 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Da stai frate ca nu am zis cate are man ce-ai?? Mai e de jucat o gramada de acolo Chill out!!

  3. #63 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    E lung jocul?Cate ore de gameplay are?

  4. #64 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu ne face si noua cineva un review serios la Dead Space ?

  5. #65 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Monky am sa incerc eu pentru ca mi-a placut la nebunie jocul. (adica imi place ca inca nu l-am terminat ) Insa nu am mai scris review-uri pana acum..

  6. #66 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Il fac eu daca ma mai lasati week-end-ul asta sa il butonez, ca nu am timp in cursul saptamanii.

  7. #67 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Raskolnikov1944: Merge in 1080p (nu zic ca e rezolutie nativa sau ceva) dar merge. Dar trebuie sa iti setezi 720p pe off!

  8. #68 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    I want to be ***ed too! So I will buy the game theese days! I live to play Survival - Horrors!

  9. #69 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Baga mare Don ca nu o sa iti para rau pentru alegerea facuta! Lemme know cand il iei sa impartasim impresii!

    Aah well... just FINISHED IT!! Cea mai tare experienta avuta de mine pe ps3!

  10. #70 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Ti-a placut mm decat MGS4? wow!

  11. #71 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Da, sincer mi-a placut mai mult decat MGS4. De fapt hai sa zic ca mi-au placut amandoua la fel. Nu stiu, m-a impresionat foarte mult jocul asta. Asa cum am mai spus este combinatia perfecta intre cateva dintre alte jocuri dragi mie. Iar ideea asta de statie spatiala + horror m-a fascinat dintotdeauna. Un univers in care te lasi pierdut pur si simplu.

  12. #72 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Uah. Ma uit la filmuletele astea si ma minunez de ce grafica si interfata are... sau mai bine zis, ce interfata NU are. Pentru ca totul face parte din costum din cate vad. Prea genial.

  13. #73 SP
    Member Mazzaxx's Avatar
    A reusit sa introduca cineva codul pentru Scorpion Suit? Mie, cand il introduc imi da o eroare din aia cu 802113A parca! Doar din 24 se vor putea introduce cand se va lansa oficial jocul?
    Btw jocul e genial, acuma il incep a-2-a oara pentru Trophies, m-a impresionat foarte mult, de mult timp nu m-a tinut un joc in fata TV-ului asa de mult

  14. #74 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Mazzaxx View Post
    A reusit sa introduca cineva codul pentru Scorpion Suit? Mie, cand il introduc imi da o eroare din aia cu 802113A parca! Doar din 24 se vor putea introduce cand se va lansa oficial jocul?
    Btw jocul e genial, acuma il incep a-2-a oara pentru Trophies, m-a impresionat foarte mult, de mult timp nu m-a tinut un joc in fata TV-ului asa de mult

    -trebuie introdus pe contul de Hong Kong.

  15. #75 SP
    Member Mazzaxx's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    -trebuie introdus pe contul de Hong Kong.
    Daca il introduc pe contul de HK, voi putea folosi suit-ul doar pe acel cont sau pe toate, deoarece eu joc pe cont de US si nu as vrea sa bag codul doar pentru profilul de HK ca n-am rezolvat nimic?

  16. #76 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Il poti folosi pe orice cont doresti odata ce instalezi pachetelul (adica Scorpion Suit-ul) Apropos pe ce nivel l-ai terminat prima oara? Eu pe medium iar acum am inceput din nou pe ultimul nivel de dificultate, Impossible Mode...care well...e impossible, greu al dreq

  17. #77 SP
    Member Mazzaxx's Avatar
    L-am terminat pe medium, acuma am inceput de la 0 pe easy sa fac trophie-ul acela in care trebuie sa joci tot jocul doar cu plasma cutter!

  18. #78 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Ala cred ca e realizabil si pe Hard. Cel putin asta incerc eu acum. Inca putin si vine vineri si o sa ma pot juca in continuare.

  19. #79 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Sunt la chapter 7. Sper sa il termin azi sau maine.

  20. #80 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Am downloadat costumul ala negru free de pe store,acum as vrea sa joc cu cel vechi insa nu gasesc nici o optiune sa-l schimb.Any ideas?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 15 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Dead Space 3 By darkpaul13 in forum Console Club
    Replies: 179 Last Post: 13-11-2013, 00:10
  2. Dead Space 2 By ReNeGaDe124 in forum Console Club
    Replies: 360 Last Post: 24-03-2013, 12:55
  3. Dead Space 3 By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 04-10-2011, 14:32
  4. Dead Space 3 By Nash in forum Console Club
    Replies: 5 Last Post: 27-09-2011, 18:24
  5. Dead Space Videos By Mika in forum Videos
    Replies: 11 Last Post: 18-10-2008, 16:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts