Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 202 of 282 FirstFirst ... 102 152 192 200 201 202 203 204 212 252 ... LastLast
Results 4,021 to 4,040 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #4021 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    de ce il joci pentru a doua oara daca nu iti place? (mai ales ca e un joc asa lung)

  2. #4022 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar

    Grand Theft Auto 5

    Prima oara l-am jucat in septembrie, cand a aparut. Atunci am savurat povestea si m-am axat mai putin pe chestiile colaterale. Acum l-am reluat ca sa il fac 100%. Pot sa trec peste faptul ca unul din personaje mi se pare sters si nu imi spune nimic. E un titlu care merita stors la maxim.

    Cred ca am dat de inteles ca nu imi place jocul. Nici vorba de asa ceva. Vorbeam de Franklin.

  3. #4023 SP
    Junior Member Foarfeca's Avatar
    Ieri 24.01.2014, mi-am luat GTA V de la altex.Care-i treaba cu codul blimp?Unde îl găsesc?În carcasă e doar cd-ul, harta și o cărticică.

  4. #4024 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    E doar o pagina de culoare galbena pe care e codul.

  5. #4025 SP
    Junior Member IulianCRC's Avatar
    La ce folosesc acele "crews"?

  6. #4026 SP
    Junior Member vladmic's Avatar
    E un feature introdus de Rockstar in Max Payne 3 si acum si in GtaV pentru ca playerii sa concureze pentru top impreuna cu prietenii lor. E strict social, nu aduce niciun beneficiu in plus ca gameplay.

  7. #4027 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    aduce in schimb ceva feature-uri ca vopsirea masinii cu culoarea crew-ului, sa pui fum tot culoarea crew-ului la roti la masina, si o emblema.

  8. #4028 SP
    Junior Member Bellarossa09's Avatar

    Gta online

    Buna!pt toti cei care se joaca gta v online si vor masina lu franklin din story mod sau a lu michel sau camioneta lui trevor vo pot da pt ca stiti bn ca in online nu o puteti avea fiecare charachter din story mode are masina lui unica eu vo pot da orcare sau orce masina din story mode vreti de exemplu daca nu aveti deblocate anumite upgraduri sau culori vo modific in story mode si vo dau gata facuta doar trebuie sa i puneti insurance si e a voastra!orce masiina inafara de alea scumpe!add psn bellafrancesca25


    Sent from my iPhone using Tapatalk 2

  9. #4029 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Ar trebui să te preocupe mai mult modul în care te exprimi/scrii în limba română și mai puțin "mașinile scumpe".

  10. #4030 SP
    Junior Member mosiso's Avatar
    in cateva ore trebuie sa imi vina si mie GTA V, l`am mai jucat pe xbox 360 - offline am terminat story line-ul, dar online n`am mai jucat. Vreau sfat, ceva?
    PSN ID: mosiso90

  11. #4031 SP
    Junior Member DaxLemon's Avatar
    Salutare. Am terminat si eu misiunea The Merryweather Heist - the Freighter variant. Problema e ca acum nu-mi mai apare nici o misiune pe harta (cred ca cele cu H ar trebui sa apara).

  12. #4032 SP
    Junior Member mosiso's Avatar
    Am reusit sa cumpar GTA V, PS3, am intrat pe online si pe langa faptul ca, cei de level mare, unde te prind te omoara... cand vrei sa faci o misiune, nu intra nimeni sa joace, nu inteleg, cum pot sa fac level?

  13. #4033 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Nu stiu cum e la tine dar pe Xbox Live intra destui. Ideea ar fi sa ai prieteni pe PSN care sa joace cu tine, macar seara, asa faci lvl foarte usor

  14. #4034 SP
    Member jon209's Avatar
    Au aparut masini noi sau mi se pare mie.Asta dupa update 1.09

  15. #4035 SP
    Member anes's Avatar

  16. #4036 SP
    Member colossus's Avatar
    Am cumparat un tank de pe net la campain si nu stiu unde e (am cautat in hangarul meu de la aeroport si in garajul meu si nu-l gasesc)stie cineva unde sa dau de el?

  17. #4037 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Suna Pegasus din agenada de telefon.

  18. #4038 SP
    Member colossus's Avatar
    N-am niciun pegasus in agenda.

  19. #4039 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Nu pot sa cred asa ceva


  20. #4040 SP
    Member colossus's Avatar
    Misto video ! Trevor cand e beat face ca Flappy Bird..

    OFF:Sorry ca ma repet, dar nu gasesc tancul ce l-am cumparat de pe net ,unde poate fi ? (in hangarul de la aeroport nu e ,nici in garajul meu privat).

    FishyBone mi-a zis sa-l sun pe Pegasus din agenda ,insa nu am acest nume..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 202 of 282 FirstFirst ... 102 152 192 200 201 202 203 204 212 252 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 284 Last Post: 17-04-2024, 22:38
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts