Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 243 of 282 FirstFirst ... 143 193 233 241 242 243 244 245 253 ... LastLast
Results 4,841 to 4,860 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #4841 SP
    Member rascalov's Avatar
    Ce misiune? Daca tin minte , mie mi s-a intamplat odata cand am dat replay la misiunea lui Devin Weston "I fought the law...". Jucam pe PS3.

  2. #4842 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Eram tot la o misiune a lui Devin, mai exact cea cand am recuperat filmul lui Michael de la Molly, de pe aeroport.

  3. #4843 SP
    Member rascalov's Avatar
    Stiu misiunea insa nu mi s-a intamplat decat la "I fought the law...". Mi s-a mai intamplat sa se blocheze la loading screen cand eram online pe PSN si dadeam load la o salvare, iar cand eram offline mergea sa dau load. Asta s-a intamplat mai demult. Acum nu stiu daca mai face asa, poate au rezolvat intr-un update, ceva.

  4. #4844 SP
    Junior Member andraa's Avatar
    Help me, numai am misiuni la GTA 5? ce fac cum procedez? am jocul de 1 luna de zile, si numai am nici o misiune pe harta cu nici unul din cei 3 protagonisti?????

  5. #4845 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Faci side-mission-urile, event-urile, cumperi proprietati, joci la bursa, completezi freaks & strangers. Ai ce face.

  6. #4846 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Ai terminat jocul 100% ?

  7. #4847 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Nu, dar intentionez.

  8. #4848 SP
    Junior Member andraa's Avatar
    Nu am terminat jocul, doar ca am facut misiunile care imi erau date pe harta si acum nu mai apare nimic, la nici unu dintre ei, si bani sa cumpar proprietati de unde daca n am misiuni sa fac sa mi se de a bani! mentionez am jocul de aproape 1 luna, unde intru sa deblochez misiuni?

  9. #4849 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu trebuie sa intrii nicaieri. Care a fost ultima misiune pe care ai facut-o ? Si cu cine ?

  10. #4850 SP
    Junior Member andraa's Avatar
    cu trevor parca a fost ultima nici numai stiu exact, pe harta numai am nimic, decat frizeriile, bar, etc astea!

    ---------- Post added 02-01-2015 at 21:21 ----------

    cu nici unul dintre ei ,numai am nici o misiune,ma tot plimb cu fiecare de 4 zile, mai salvez cate o femei ii aduc geanta inapoi si imi da 50 dolari, nu am ajuns cred ca nici la 30%,

  11. #4851 SP
    Member daviddd's Avatar
    Intră pe mobilul personajului şi uită-te la ce misiuni ţi-au mai rămas - gen, acolo unde-ţi arată ce 'Hobbies and Pastimes', 'Strangers and Freaks' etc sunt disponibile. Sau mai avansează cu jocul prin a dormi cu unul dintre cele trei personaje; cine ştie, poate trebuie să primeşti vreun telefon care-ţi activează vreo misiune.

  12. #4852 SP
    Junior Member andraa's Avatar
    Am luat jocul de la inceput si la fel ajung cu toate personajele la 33% si de acolo numai am nici i misiune, i am culcat am mai facut misiuni secundare cand au aparut , am intrat in meniul telefonului la misiuni la strangers nimic,deci absolut nimic, va rog o parere care sa ma ajute

  13. #4853 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dubios... Care sunt ultimile misiuni pe care le faci cu fiecare ?

  14. #4854 SP
    Junior Member andraa's Avatar
    cu trevor vanam cerbi sau caprioare, si michell intrecerea cu marry ann cu cu franklin numai stiu,

  15. #4855 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Mergi acasa cu fiecare dintre personaje. Am avut aceasta problema si in general se debloca "firul epic" dupa ce vizitam casa unuia dintre personaje.

  16. #4856 SP
    Junior Member andraa's Avatar
    O sa incerc si asta, daca mai aveti vro ideea va rog sa mi spune ti

  17. #4857 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by andraa View Post
    O sa incerc si asta, daca mai aveti vro ideea va rog sa mi spune ti
    Andraa, daca ajungi sa termini misiunile, vezi ca mai ai si ceva collectible de strans: space parts sau letter scraps
    Sunt multe de strans dar merita si te alegi si cu 2 trofee.
    Mai ai de asemenea si nuclear vaste sau submarine parts de strans.
    Toate acestea pot fi considerate misiuni in sine si au farmecul lor.
    Cum le poti intia sau accesa?......cauta si tu indicatii pe google sau youtube.
    De asemenea nu uita de Kifflom - Epsilon, care de asemenea este o misiune interesanta si banoasa, dar neaccesibila daca nu stii unde sa o cauti.

  18. #4858 SP
    Junior Member andraa's Avatar
    Am incercat sa ma duc cu Franklin la Michell acasa , deci nimic....

    ---------- Post added 07-01-2015 at 12:23 ----------

    deci nu am terminat jocul , sunt la 33 % cu toti cei 3, alceva numai imi da

  19. #4859 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    nu te uiti tu bine pe harta
    vezi mai cu atentie.

  20. #4860 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E Michael, nu Michell (asta e nume de fata).

    Du-te cu fiecare, la fiecare acasa. Si mie mi s-a blocat la un mom dat la misiunea cu vanatu, dar dupa un restart, s-a deblocat si am putut avansa.

    Referitor la Kifflom, am facut "misiunea" in care trebuia sa alerg 5 mile in desert, dupa care m-a sunat si trebuia sa merg la ei la "sediu" iar acolo sa-i macelaresc pe toti si sa plec cu banii, dar am zis ca e tarziu, salvez si continui a doua zi, iar acum nu-mi mai apare misiunea respectiva. Am fost si acolo si nimic, i-am sunat si pe aia din misiune si nimic si am fost si in desert, sa vad daca trebuie sa mai alerg odata si tot nimic.

    Ceva idei/sugestii ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 243 of 282 FirstFirst ... 143 193 233 241 242 243 244 245 253 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: Yesterday, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts