Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 98 of 282 FirstFirst ... 48 88 96 97 98 99 100 108 148 198 ... LastLast
Results 1,941 to 1,960 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #1941 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Gameplay filmat in-game nu exista? Nu inteleg nimic daca astia filmeaza cu brichete.

  2. #1942 SP
    Member Dante's Avatar
    Quote Originally Posted by Mtb View Post
    Cand am facut precomanda la Altex la GTA 5 pretul era de 239,90 si acuma vad ca pe site-ul lor pretul e de 259,90. Cat o sa platesc cand ajunge coletul acasa ?
    pai platesti cate era in momentul precomenzii. ai si in mail pretul

  3. #1943 SP
    Mtb
    Junior Member Mtb's Avatar
    Mi-am dat seama numai dupa ce ai postat "Order processing" . Se mai intampla . Multumesc pentru lamuriri

  4. #1944 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Guys, cum sta treba cu fan courierul?Cand ma suna sa-mi spuna de colet??Daca suna marti am cam mierlit-o ca nu o sa pot sa vorbesc dimineata(sunt la treaba)...

  5. #1945 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    @Fishy Ii suni mai devreme cand poti si le zici cum sta treaba.Ce bine ca facultatea incepe in Octombrie

  6. #1946 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Vehicle Damage:

  7. #1947 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Si de unde ii stiu eu numarul de tel a lu ala de pe zona mea...?.....pf****....ce situatie de cacao.

  8. #1948 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Te uiti pe site-ul FanCourier sau ii intrebi care-i numarul.

  9. #1949 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Tocmai ieri a venit un colet pt. maicamea de la fan courier.Trebuia sa vorbesc eu cu baiatul ala
    Mersi in orice caz!

  10. #1950 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    @Hazer:Nu ti-a dat dispatch??Un user a spus parca ca i-a dat dispatch si ca il asteapta....
    Si mie imi apare Order Status: Processing, dar inca n-au dat dispatch. Cand e statusul Complete, atunci e facut dispatch-ul.

  11. #1951 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Incetati cu Fan Courier... aveti thread special pentru asta... sau nu.
    In legatura cu Vehicle Damage... n-a fost prea bine. In trailere pare muuuult mai mare

  12. #1952 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Grand Theft Auto V Gameplay Gets Leaked on Videos Showing City, Gunfights, Driving, and Mating Dogs.
    Atentie: Contine SPOILERE!!!: Grand Theft Auto V Gameplay Gets Leaked on Videos Showing City, Gunfights, Driving, and Mating Dogs | DualShockers.

  13. #1953 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Incetati cu damage-ulSunt videouri si confirmari la faptul ca mecanicile la damage sunt schimbate drastic....ce naiba, parca daca n-ar fi damage-ul la masini nu v-ati mai lua GTA 5.Mai asteptati 4 zile for god sake si primul lucru care-l faceti, e sa luati masina si sa intrati cu ea in copac sa vedeti cat damage luati.Jeez

  14. #1954 SP
    Member Hazer's Avatar
    Se vede ca ai schimbat damage-ul. In GTA IV era mai realist.


  15. #1955 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    N-a spus nimeni ca nu-si mai ia jocul. Pe mine nici nu ma intereseaza prea mult chestia asta. Dar daca tot sunt atatea video-uri si confirmari... oare acolo de ce nu arata la fel?

  16. #1956 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by j0hnnyReaper View Post
    Vehicle Damage:
    Sunt foarte dezamagit, pentru mine damage-ul era o mare parte din GTA IV... acum vad de ce promoveaza GTA V asa agresiv, mai mult ca sigur e o gluma de joc

  17. #1957 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Ziceau unii pe forum ca s-ar putea ca Franklin sa fie de vina ca masina nu primeste damage. Si hai sa recunoastem ca a intrat in zid cu viteza melcului.

  18. #1958 SP
    Member Hazer's Avatar
    Oricat de incet ar fi intrat, e un zid. In realitate s-ar fi facut praf. Oricum, pentru mine nu e mare chestie. Am jucat atat de multe jocuri de racing care se vor a fi realiste si aveau damageul mult mai slab..

  19. #1959 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Uitati-va la tot:


    ---------- Post added 12-09-2013 at 12:24 ----------


    si abilitatile lui Franklin

  20. #1960 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    CSergiu, dupa atata timp, un video de 7 secunde te face sa te razgandesti )?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 98 of 282 FirstFirst ... 48 88 96 97 98 99 100 108 148 198 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts