Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 101 of 452 FirstFirst ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 ... LastLast
Results 2,001 to 2,020 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #2001 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Pai trece perioada asta prietene si noi nu jucam nimic.

  2. #2002 SP
    Junior Member Morganxxx's Avatar
    Sa inteleg ca sunt singurul care ajunge pe la un PS club?

  3. #2003 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Inteleg ceea ce spuneti si este normal, titlul trebuie trimis de noi sau (mai bine) ajuns la voi in ziua lansarii. Dar cand producatorul anunta ca poate trimite totul doar cu o zi inainte de lansare, ce putem face? Putem sa imbunatatim serviciul de la an la an si sa avem cat mai putine astfel de intarzieri, ceea ce sper ca se vede ca am facut. Poate ca daca la anul vor scoate FM 4, atunci va fi la voi la timp. Intre timp incercam sa tinem preturile cat mai jos si eventualele intarzieri la minim. In acelasi timp incercam sa luam cat mai multa cantitate ca sa obtinem cat mai multe editii de colectie, sa semnam cat mai multe contracte pentru diverse bonusuri pentru jucatori si sa facem oferte speciale cat mai des. Unele ne ies din prima, altele din a doua sau a treia incercare, astfel ca mesajele de la voi ne bucura si ne motiveaza.

  4. #2004 SP
    Member tudort's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    astfel ca mesajele de la voi ne bucura si ne motiveaza.
    Tineti-o tot asa. Sunteti cei mai buni! Suntem toti ca si o familie si trebuie deci sa ne respectam si intelegem ca atare! E important sa avem rabdare!

  5. #2005 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Nu am spus ca nu faceti pasi inainte pentru lumea gaming-ului in Romania. Dar nu uit ce am patit cu Halo 3 Legendary care a venit mult mai tarziu la voi si muuuult mai tarziu la mine. Nu uit cand mi s-a spus ca a plecat spre mine si ajunge a doua zi. A doua zi ca este la curier si ca o trimite maine. A treia zi ca de fapt nu a mai plecat spre mine ca tocmai s-a terminat stocul. Si intr-un final a ajuns si la mine dupa 7 zile de cand am fost anuntat ca a plecat. Gandeste putin din premiza unui om care sta si se uita la filmuletele de prezentare ale unui joc de cand este anuntat si spre data lansarii incepe sa numere zilele. Gandeste-te putin cat ii creste tensiunea si cum reactioneaza cand vede ca i se prelungeste asteptarea. Si in final gandeste-te ce este in mintea lui cand vede ca asteptarea se prelungeste iar. Scuza-ma ca spun, dar o iau ca pe un joc al mintii. Spunem ca il avem in ziua lansarii sa prindem pre-order, apoi il amanam cateva zile si intr-un final le dam bomba cu inca 2-3 zile pentru ca oricum suntem constienti ca nu mai comanda de afara pentru ca timpul in care va veni este acelasi cu trimiterea noastra.
    Pot spune ca da rezultate favorabile voua. Am facut un test si mi-am intrabat prietenii daca sa iau de afara un joc sau sa astept sa imi vina de la voi. Raspunsul a fost. Tot atunci il primesti si posibil sa il primesti si distrus de catre faimoasa Posta Romana.
    Si da, avem anumite pretentii de la voi, pentru ca sunteti destul de vechi in bransa, daca nu cei mai vechi si gandim ca sunteti o echipa cu experienta, care deja are ramurile legaturilor destul de intinse pe aceasta piata.

  6. #2006 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Cu toate astea, se si straduiesc (cel putin din punctul meu de vedere).

    Brutal Legend a avut o zi intarziere fata de ziua lansarii (vinerea trecuta), dar au vorbit cu Fan Curier si mi l-au livrat sambata, lucru pe care l-am apreciat.

    Tind sa cred ca de multe ori nu neaparat Gameshop sunt de vina in unele sincope, ci unii dintre partenerii lor romani... Despre cei din afara tarii nu pot vorbi.

    Dar ne "ventilam" nemultumirea pe Gameshop pentru ca ei sunt "in fata" in relatia cu noi.

    Eu, unul, dupa ce am vazut ca s-au straduit cu Brutal Legend, am facut preorder si la Dragon Age la ei pe site. Mi se pare corect sa ajuti o afacere autohtona care incearca sa-si perfectioneze serviciile.

  7. #2007 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu punem niciodata o data eronata in ideea de a prinde o precomanda. Uneori suntem informati prea tarziu de producator ca intarzie sau ca lor le-a venit marfa in depozit mai tarziu. Am putea de fiecare data sa le aducem cu avionul in loc de camion, jocurile ar fi cu 30% mai scumpe (e o estimare, un exemplu, nu trebuie sa calculam ).

    Nu stiu daca am inteles bine, dar noi nu trimitem cu Posta, nu stiu daca ai primit un pachet stricat. Halo 3 Legendary - daca a fost achizitionat anul trecut - am avut mari probleme cu depozitul. Acum s-au rezolvat, lucram cu o firma specializata, profesionista.

  8. #2008 SP
    Member no_m3rcy's Avatar
    Keep up the good work Gameshop ! ... am ramas placut impresionat de comanda pt Guitar Hero 5 bundle care a sosit exact a 2-a zi dupa comanda ...

    ps: pretul pentru Mass Effect nu este cumva gresit? 350 ron ... e bun jocul dar nici chiar asa

  9. #2009 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    We will fix it.

  10. #2010 SP
    Member felixxx's Avatar
    Razvan ai noutati legate de Borderlands PC? mersi.

  11. #2011 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Răzvan, am două �ntrebări:

    1. Tekken 6: Limited Edition (X360) �nt�rzie mult*? Că vreau să cumpăr și Borderlands (X360) și să le am �n același colet.

    2. �n caz că �nt�rzie mult atunci...Borderlands (X360) e pe stoc? Că-l iau azi dacă e ceva

    * ~ 5 zile

    Mulțumesc.

  12. #2012 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Am trimis consola stricata miercuri iar azi dimineata (dif de 2 zile) am primit una noua.
    Nu pot decat sa am cuvinte de lauda pentru aceasta promptitudine, mai ales daca iau in calcul faptul ca transportul noii console a fost platit de gameshop.

    Mersi inca o data Razvan.

    P.S. Curieru nu avea nr meu de tel., cica a sunat la Best si i s-a comunicat ca nu il are nimeni.Foarte ciudat, cand am primit consola veche (aproape 2 ani) am fost sunat de curier.

  13. #2013 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Am trimis consola stricata miercuri iar azi dimineata (dif de 2 zile) am primit una noua.
    Nu pot decat sa am cuvinte de lauda pentru aceasta promptitudine, mai ales daca iau in calcul faptul ca transportul noii console a fost platit de gameshop.

    Mersi inca o data Razvan.

    P.S. Curieru nu avea nr meu de tel., cica a sunat la Best si i s-a comunicat ca nu il are nimeni.Foarte ciudat, cand am primit consola veche (aproape 2 ani) am fost sunat de curier.
    Au schimbat curieru am impresia .

  14. #2014 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    da nu mai e TCE ci Fun

  15. #2015 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Mai am o intrebare te rog.
    Pe factura noua nu este nici o stampila, este ok sa fie asa?

  16. #2016 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    RonanN1 - nu cred ca va intarzia mai mult de 5 zile lucratoare.

    Taw - da, am schimbat, am trecut pe Fan Courier, dar ar fi trebuit sa aiba numarul tau, noi l-am comunicat. Nu e o problema stampila.

    BoDoPSX - da, si noi ii spuneam Fun, dar e Fan. Totusi, e fun sa lucrezi cu ei In sensul ca nu creeaza multe probleme.

  17. #2017 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    obisnuinta

  18. #2018 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    felixxx - Borderlands PC sper sa poata fi la tine vineri sau in cel mai rau caz luni.

  19. #2019 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Pentru MW2 Prestige, data de 10.11, este batuta in cuie sau risca modificari?

  20. #2020 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Dj Mo - voi putea confirma acest lucru saptamana viitoare, cand vom lua produsele de la depozitul furnizorului. Totul depinde de producator, la noi este totul pregatit inca de acum. Avem transport special mai rapid, ore suplimentare platite la depozit,etc. Depinde doar cand ne vor trimite produsele. Nu ar trebui sa fie nicio intarziere.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 101 of 452 FirstFirst ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts