Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 99 of 452 FirstFirst ... 49 89 97 98 99 100 101 109 149 199 ... LastLast
Results 1,961 to 1,980 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #1961 SP
    Member Snoopz's Avatar
    daca am facut comanda ieri in jurul orei 20 ,coletul va fi trimis luni?nu?
    va ajunge in aceeasi zi?sau marti?

  2. #1962 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ajunge marti daca pleaca luni.

  3. #1963 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Consola Elite cu Pro Evolutions Soccer isi va face aparitia pe site in scurt timp pentru precomanda.

  4. #1964 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Promotia zilei si Produsul saptamanii ...

  5. #1965 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ne pregatim incet incet de lansarea Modern Warfare 2, asa ca oferta zilei se refera la Call of Duty 5.

  6. #1966 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Incet, incet, posibilitatea de precomanda la CoD MW 2 Prestige Edition?

  7. #1967 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Sigur ca da, asteptam confirmare de pret si cantitate saptamana aceasta si vor fi introduse pe site imediat cum aflam.

    ---------- Post added 19-10-2009 at 05:11 PM ----------

    Iata si preturile:
    Xbox 360 Hardened – 379.9 lei (va avea si posibilitatea de a beneficia de reducere de membru)
    PS3 Hardened – 379.9 lei (va avea si posibilitatea de a beneficia de reducere de membru)

    Xbox 360 Prestige – 649.9 lei (pret fix, cantitate redusa)
    PS3 Prestige – 649.9 lei (pret fix, cantitate redusa)

    Le vom introduce pe site in scurt timp.

    ---------- Post added 19-10-2009 at 08:52 PM ----------

    Link pentru Prestige respectiv Hardened.

  8. #1968 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Răzvan, ce știi despre Borderlands (X360)? Sigur vine? Sau doar pentru PS3/PC...

  9. #1969 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Jocul este in transport pentru toate platformele. Sunt sanse sa il putem trimite pe 23.10 si sa ajunge sambata sau luni.

  10. #1970 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Ok, super cu Prestige Edition-ul de la MW2, am optat pentru preorder. N-am reusit sa activez adresa alternativa sub nicio forma dar, in fine... Pot indrazni sa-ntreb cand ajunge? Multumesc

  11. #1971 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    AlanPoe - la mine merge adresa alternativa, dar e bazat pe Ajax daca nu ma insel, ceea ce inseamna ca apare fara sa se incarce toata pagina, dar trebuie asteptat 2-3-4 secunde in functie de net si apare optiunea. Poti totusi specifica alta adresa cand suna colega mea pentru confirmare.

    Noi speram sa ajunga odata cu jocul normal, adica pe 10.11.2009 sa fie la cei care au precomandat.

  12. #1972 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Multumesc. Insist pentru ca este extrem de importanta data, as fi dispus sa-l platesc in avans doar pentru garantia de a-l avea la data lansarii.

  13. #1973 SP
    Member no_m3rcy's Avatar
    salut Razvan... exista vreo sansa sa aduceti seturi de tobe pt Guitar Hero sau Rockband?.... gen pachetele stand-alone drumkit care le gasesti pe diferite site-uri din afara romaniei

  14. #1974 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    no_m3rcy - am comandat pentru Guitar Hero, dar nu s-au produs inca. Se pare ca se produc doar la lansare si nu am avut atunci. Urmatoarea posibilitate ar fi achizitionarea unui Band Hero care are si tobe pe langa chitara si microfon.

  15. #1975 SP
    Member no_m3rcy's Avatar
    ok ... ms deci singura sansa ar fi sa astept band hero , sau sa fac cumva sa-mi iau din afara ...

  16. #1976 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Comanda incheiata cu succes

    Super SHOP !

  17. #1977 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Ceva intarzieri la Forza Motorsport 3 Collector's?
    Sanse sa-l primesc vineri?

    ...sper sa-mi vina la pretul de 250 RON cat era cand l-am comandat ca e inainte de salariu... :-"

  18. #1978 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Khan - din pacate vor fi mici intarzieri, am explicat aici de ce. Ne asteptam sa vina in cursul saptamanii viitoare. Pretul tau nu se va modifica.

  19. #1979 SP
    Member Skaar's Avatar
    Aveti ceva noi informatii in legatura cu Assassin's Creed 2? Daca va fi in stoc, daca veti avea editia de colectie(exclusiva ptr play.com in europa) si eventual un pret pentru el.

    P.S. Ceva planuri pentru ca search-ul de pe site sa fie reparat? Se vede numai jumatatea de sus a literelor, si nici nu merge de apasat enter.

  20. #1980 SP
    Junior Member MagisterLudi's Avatar
    Salut, Razvan. Revin cu o intrebare pe care am postat-o in alt topic. Acest pachet Pagina Produsului contine consola cu chipset Jasper sau cu chipset Falcon? Mersi frumos.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 99 of 452 FirstFirst ... 49 89 97 98 99 100 101 109 149 199 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts