Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 259 of 452 FirstFirst ... 159 209 249 257 258 259 260 261 269 309 359 ... LastLast
Results 5,161 to 5,180 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #5161 SP
    Member justamodel's Avatar
    7.12.2010.
    Nu se poate trimite cu o zi mai repede sa il avem pe cand se deschid serverele?

  2. #5162 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Din pacate, producatorul nu permite acest lucru, dar vor fi magazine deschise in toata tara la ora 00:00, daca cumva doresti sa il iei direct din magazin.

  3. #5163 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, dar este foarte prost gandit. Pentru ca serverele se deschid la 00:00 ora parisului, 1 ora noastra. Instalarea jocului cu tot cu patch-uri dureaza app 2h. Iar daca nu intrii in prima ora, pierzi multe questuri.

    LE: Lansarea la ora aia. Inteleg ca este ceva de la Blizzard, dar tot la fel inteleg, ca nu le pasa prea tare ca trebuie sa stam o gramada la coada + drumul pana acasa. Important e sa mergem ca fraierii sa le cumparam produsul.

    Daca erau oameni, trebuia sa le dea drumu cu o zi inainte sa poti instala samd, ca oricum nu puteai sa intrii in joc pana nu deschideau ei serverele.

  4. #5164 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ce anume este prost gandit?

  5. #5165 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Ce anume este prost gandit?
    Ar fi mult mai ok sa le trimiteti astfel incat sa ajunga in data de 06.11. Oricum nu se poate juca decat la ora 00:00 cand dau drumul la servere. Si asa pana atunci apuca lumea sa-l instaleze si se poate juca exact de la start.

  6. #5166 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Cred ca te referi la 6.12 si da, ar fi mai bine, dar producatorul nu permite acest lucru.

  7. #5167 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Salut, Razvan te poti interesa te rog daca o sa aduceti Killzone 3 Collector's Edition si/sau Helghast Edition (link)? Multumesc.

  8. #5168 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Dacă �mi aduc bine aminte, cred c-am mai �ntrebat și eu același lucru, răspunsul era nu.

  9. #5169 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    ReNeGaDe124 - din pacate, nu cred ca vom putea aduce aceste editii, dar jocul standard va veni si ma astept sa coste aproximativ 259,9 lei si sa fie disponibil la lansare.

  10. #5170 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    ReNeGaDe124 - din pacate, nu cred ca vom putea aduce aceste editii, dar jocul standard va veni si ma astept sa coste aproximativ 259,9 lei si sa fie disponibil la lansare.
    vom beneficia de discountul de pe forum?

  11. #5171 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    vom beneficia de discountul de pe forum?


    Din pacate cred ca nu,cum a fost si cu Gran Turismo 5 asa va fi si cu Killzone3!

  12. #5172 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Poate faceti totusi un efort si aduceti Helghast Edition, din moment ce a fost confirmata ptr. Europa.
    Pretty Please

  13. #5173 SP
    Junior Member laptarul's Avatar
    Salut, cand vom putea face precomanda la Little Big Planet 2 ?? Vor mai fi reduceri pentru membrii?

  14. #5174 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Poate faceti totusi un efort si aduceti Helghast Edition, din moment ce a fost confirmata ptr. Europa.
    Pretty Please
    Nu este vorba de efort, nu ar fi nicio problema, dar daca in Romania nu ajung nu prea avem de unde sa aducem.

    ---------- Post added 01-12-2010 at 11:01 PM ----------

    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    vom beneficia de discountul de pe forum?
    Ma tem ca nu.

  15. #5175 SP
    Member crazyquark's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Cred ca te referi la 6.12 si da, ar fi mai bine, dar producatorul nu permite acest lucru.
    Hum, mai bine luam editia digitala si aveam acces la ora 0 . Blizzard...
    Dam o spaga la Fan Curier sa faca livrari la 12 noaptea ?

  16. #5176 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Salut Rvs.

    Aveti Fable 3 standard pe stoc?

    Mersi.

  17. #5177 SP
    Junior Member adryano2008's Avatar
    As vrea sa stiu si eu daca aveti vreo problema cu livrarea jocurilor din cauza vremii.Am comandat gta 4 complete edition,am fost sunat azi pentru confirmare si as vrea sa stiu daca imi vine jocul maine.

  18. #5178 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Poate faceti totusi un efort si aduceti Helghast Edition, din moment ce a fost confirmata ptr. Europa.
    Pretty Please
    +1



    PS: Propun optiunea de a livra cu elicopterul, asa pot luptatorul armelor, preotul intunericului, pungasul durerii si shamanul elementelor sa se lupte cu fortele cataclismice de la ora 12! Ca la ora 8 dimineata deja se stinge focul si e lame.

  19. #5179 SP
    Member amidacos's Avatar
    Kinect o sa mai aduceti ? Daca da , la ce pret ?

  20. #5180 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by crazyquark View Post
    Hum, mai bine luam editia digitala si aveam acces la ora 0 . Blizzard...
    Dam o spaga la Fan Curier sa faca livrari la 12 noaptea ?
    Din pacate, Fan nu poate livra noaptea, noi am fi facut acest lucru, dar nu exista asa ceva.

    Totusi, sunt foarte multe magazine care se vor deschide la 12 noaptea - lista oficiala aici - http://media.wow-europe.com/cataclys...g/en/index.xml

    ---------- Post added 03-12-2010 at 09:57 AM ----------

    Quote Originally Posted by adryano2008 View Post
    As vrea sa stiu si eu daca aveti vreo problema cu livrarea jocurilor din cauza vremii.Am comandat gta 4 complete edition,am fost sunat azi pentru confirmare si as vrea sa stiu daca imi vine jocul maine.
    Nu am informatii conform carora ar fi probleme. Sunt niste zboruri anulate, dar nu trimitem cu avionul

    ---------- Post added 03-12-2010 at 09:58 AM ----------

    Quote Originally Posted by amidacos View Post
    Kinect o sa mai aduceti ? Daca da , la ce pret ?
    Da, mai aducem in luna decembri - nu am inca o data exacta. Pretul va fi probabil 749,9 lei.

    ---------- Post added 03-12-2010 at 09:59 AM ----------

    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Salut Rvs.

    Aveti Fable 3 standard pe stoc?

    Mersi.
    Nu, nu am adus decat editia de colectie. SirAndrew ne-a transmis insa ca editia de colectie are manual in mai multe limbi, dar nu si in engleza.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts