Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 128 of 164 FirstFirst ... 28 78 118 126 127 128 129 130 138 ... LastLast
Results 2,541 to 2,560 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #2541 SP
    Member Darkhawk's Avatar
    ok,am sa revin cu un raspuns ,sper sa mearga

    ---------- Post added 22-02-2012 at 04:06 PM ----------

    merge!!cine joaca online?lasati si voi niste id'uri?sa jucam online?

  2. #2542 SP
    Member RELOADED9's Avatar
    pe xbox pot folosi cardul ca sa cumpar back 2 karkand daca am contul pe uk? sau trebuie sa am si cardul uk?

  3. #2543 SP
    Junior Member Bobo Man's Avatar
    Poti sa cumperi linistit chiar daca n-ai card de Uk.

  4. #2544 SP
    Member Dante's Avatar
    Quote Originally Posted by Darkhawk View Post
    ok,am sa revin cu un raspuns ,sper sa mearga

    ---------- Post added 22-02-2012 at 04:06 PM ----------

    merge!!cine joaca online?lasati si voi niste id'uri?sa jucam online?
    intra pe linkul din semnatura mea, da join la pluton si acolo ii vei gasi pe majoritatea de aici care joaca online

  5. #2545 SP
    Member Darkhawk's Avatar
    am intrat,am dat join

  6. #2546 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Confirmed Fixes and - Blog - Battlelog / Battlefield 3

    e prea mare lista ca sa o pun aici. Dar schimba o groaza de lucruri....

    The MAV will now be destroyed when running into a soldier or vehicle at high speed. It is still possible to strategically sacrifice your MAV on a soldier; it will be destroyed in the process.

    Si FAMAS cica va avea 25 de gloante.

  7. #2547 SP
    Member Dante's Avatar
    Ma bucur de chestia cu mav-ul. pe mine ma enerva, trebuia sa fiu atent la o bazaitoare d-aia sa nu ma omoare si-mi distragea atentia de la lupta

  8. #2548 SP
    Junior Member ocaz11l3's Avatar
    Pot sa cumpar direct al 2 lea dlc la bf3 si sa sar peste back to karkland?o sa mearga sa joc al 2 lea dlc sau trebuie neaparat sa iau back to k.ms cu multumesc la sfarsit

    ---------- Post added 24-02-2012 at 03:55 PM ----------

    Inca ceva azi iau bf3 ca mw urile si ops ma saturasem sa ies pe 1 mereu,e chiar asa de rea versiunea de ps3 fata de pc?eu iau pt ps3 am tv full hd nush se vede mai prost ca black ops de exemplu? semnat ola john aluneca tatarusanu

  9. #2549 SP
    Member cipvas's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Confirmed Fixes and - Blog - Battlelog / Battlefield 3

    e prea mare lista ca sa o pun aici. Dar schimba o groaza de lucruri....

    The MAV will now be destroyed when running into a soldier or vehicle at high speed. It is still possible to strategically sacrifice your MAV on a soldier; it will be destroyed in the process.

    Si FAMAS cica va avea 25 de gloante.
    Cine zicea ca ii doare undeva de joc???

  10. #2550 SP
    Member Dante's Avatar
    Quote Originally Posted by ocaz11l3 View Post
    Pot sa cumpar direct al 2 lea dlc la bf3 si sa sar peste back to karkland?o sa mearga sa joc al 2 lea dlc sau trebuie neaparat sa iau back to k.ms cu multumesc la sfarsit

    ---------- Post added 24-02-2012 at 03:55 PM ----------

    Inca ceva azi iau bf3 ca mw urile si ops ma saturasem sa ies pe 1 mereu,e chiar asa de rea versiunea de ps3 fata de pc?eu iau pt ps3 am tv full hd nush se vede mai prost ca black ops de exemplu? semnat ola john aluneca tatarusanu

    mmm care al doilea dlc? deocamdata nu e decat B2K, restul sunt upodate-uri cu fixuri

  11. #2551 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    mmm care al doilea dlc? deocamdata nu e decat B2K, restul sunt upodate-uri cu fixuri
    vorbeste prostii domnu' de mai sus..uita-te la stilul de scris si la exprimariile cu iz puternic de shaworma..

    P.S.Aveti grija.Eu am fost abordat de un tip care zicea ca a aparut un nou DLC si ca sa pot sa-l iau trebuia sa intru pe un site identic cu Battlelog(care bineinteles fura parola si username-ul)

  12. #2552 SP
    Member anes's Avatar

  13. #2553 SP
    Junior Member ocaz11l3's Avatar
    bai nesimtitule nu incepe cu mine cu exprimari cu iz de shaorma pricepi? vezi k nu fac parte din generatia ca re a picat 90% eu cred ca daca termini o fac de drept la zi si profesezi la un cabinet de avocatura nu te iei tu de mn cu stilul de scris mai castigator de nobel in literatura.e adevarat ma grabeam postam si dupa tel mobil si nici nu stiam cum sa explic exact ai grija cum comentezi inainte taran de oras si in ce priveste grija ta ca dau teapa ca sa fac rost de bani sau in ce exemple negative ma bagi tu pe mine n am nevoie de ,,tepe'' ca sa iau bani PRICEPI? ai grija de banii tai marunti din pusculita si o sa ti dau doua monede de 5 mii pentru grija ta TARAN CU IZ DE ILITERAT

    ---------- Post added 24-02-2012 at 08:15 PM ----------

    de al 2 lea dlc se vorbea pe internet ca o sa apara dupa back to karkland, pur si simplu daca ai mai jucat si celelalte aparitii battlefield si cumparat dlc urile lor din experienta daca stii poti sa cumperi nu stiu un exemplu al 3 lea expansion si sa l joci daca nu ai cumparat al 2 lea expansion?sau trebuie sa le cumperi in ordine primul expansion,al doilea,ca altfel nu o sa ti mearga al 3 lea expansion.sal

  14. #2554 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    nu au legatură DLC-urile. Poți să �l cumperi pe care vrei (�n eventualitatea �n care o sa apară al doilea). Nu e necesar să cumperi tot.

  15. #2555 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    AwMahGawd they fixed input lag!
    Oh wait, no they didn't.

  16. #2556 SP
    Junior Member ocaz11l3's Avatar
    Ms cosmin.azi am jucat prima data bf3 dupa seria cod si primul kill a fost un quad kill cu un rpg

  17. #2557 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by ocaz11l3 View Post
    Ms cosmin.azi am jucat prima data bf3 dupa seria cod si primul kill a fost un quad kill cu un rpg
    se vede ca le ai.ne spui si noua secretul tau ?

  18. #2558 SP
    Member Dante's Avatar
    stati linistiti nu va mai agitati, ce rost are sa va faceti nervi. am inteles ce a intrebat omul , i s-a raspuns , end of story. in alta ordine de idei , e pacat sa nu iei si B2K pentru ca are harti frumoase. si apoi ce faci, intri online si cand ajung la rotatie hartile din B2K esti scos de pe server. nu o sa fie placut.

  19. #2559 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Quote Originally Posted by ocaz11l3 View Post
    semnat ola john aluneca tatarusanu
    I don t see what you did there

  20. #2560 SP
    Junior Member ocaz11l3's Avatar
    Ms.e destul de bun bf3 pe ps3 pana acum la ce critici negative am citit cel mai simplu pt a face killuri si pt obiective e sa stai cat mai departe de bulk ul celor din echipa care ataca pe rutele cele mai directe si care nu folosesc amortizor mereu trebuie sa fie majoritatea care ataca direct in forta si 2 sau 3 care sa fie putin mai stealth si mai calculati pe rute mai putin asteptate

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 128 of 164 FirstFirst ... 28 78 118 126 127 128 129 130 138 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts