Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 39 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast
Results 221 to 240 of 765

Thread: Review Codes & Giveaways

  1. #221 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Pick me!

  2. #222 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Intrucat nu mai sunt alti doritori, codul ajunge la paunstefan. Have fun! Asteptam cu interes reviewul.

  3. #223 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...la streameri nu dati nimic? si rezultatul ar fi de genu: live gameplay + cam/voice (commentary) + review "on the spot" + first impressions + epic/fail moments

  4. #224 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Mai complicat cu codurile pentru streameri deoarece publisherii cer sa le trimitem link catre reviewul jocului cand articolul este gata. Iar in cazul unui stream, acest lucru nu prea se poate.

    Daca ar fi sa cer cod exclusiv pentru stream cred ca ne-ar cere ca persoana care primeste codul sa aiba o expunere mare, cel putin cateva sute de followers.

  5. #225 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Cineva interesat sa scrie review pentru Rogue Legacy (Xbox One)?


  6. #226 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Cineva interesat sa scrie review pentru Rogue Legacy (Xbox One)?

    @RonanN1: Il vrei tu pentru stream?

  7. #227 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Da, il vreau - ii ok daca fac duminica? maine tre sa fac tot felu' de chestii si n-am cum...

    Nu-l joc pana atunci o sa fie o prima impresie and stuff

  8. #228 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Nu e problema, streamezi cand poti. Sa postezi pe forum cand esti live sa te urmareasca cei interesati. Iti trimit acum PM cu codul.

  9. #229 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    LIVE in ~ 10 minute Twitch


  10. #230 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    continuam


  11. #231 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Cinci jocuri promo copy pentru PS4 (Little Big Planet 3, Grand Theft Auto V, Lego Batman 3: Beyond Gotham, Far Cry 4, Mortal Kombat X) va sunt oferite pentru review.

    Pentru a primi unul din cele cinci jocuri trebuie sa va inscrieti pe acest thread postand numele jocului pe care il doriti. Inscrierile vor dura o saptamana (pana vinerea viitoare) iar castigatorul fiecarui joc va fi ales folosind random.org. Un singur castigator poate beneficia de un singur joc, astfel ca daca se intampla ca random.org sa extraga acelasi castigator pentru mai mult de un joc, va fi ales altul.

    Atentie!: Regulamentul Giveaways trebuie respectat de catre participanti.

  12. #232 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Platforma? Ne putem inscrie pentru mai multe titluri?

  13. #233 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Toate sunt de PS4, review copies. Cred ca va puteti inscrie linistiti la ce titluri doriti... in final random.org decide

  14. #234 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Am facut cateva actualizari.

  15. #235 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Bravo Greyhound pentru initiativa! Din pacate pentru noi, Far Cry 4 si GTA V vin prea tarziu, jocurile fiind lansate de ceva vreme (peste 6 luni cred...), ar fi fost foarte frumos si de efect daca se putea face review la data lansarii.
    In schimb pentru Mortal Kombat X cred ca e ok momentul si in functie de cine il face va starni interesul membrilor. Ar fi foarte ok daca pe viitor (doar o sugestie, nu aruncati cu pietre) vom avea parte de jocuri (promo copy) in mometul lansarii lor, asa cum sade bine unui site dedicat gamingului pe console!

  16. #236 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Eu m-as inscrie pentru Grand Theft Auto V. Dar am indoieli in privinta faptului ca voi reusi sa termin jocul(story-ul) in 10 zile si ca voi putea face un review satisfacator(macar pentru mine).
    Cred ca voi incerca intai sa fac un review pentru alt joc care il detin. Daca iese ceva ma voi inscrie si aici. Am timp o saptamana...

  17. #237 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    @djleo666: Cum le-am primit, cum le-am pus la giveaway, nu e vina noastra daca data de lansare a fost acum ceva vreme.
    @gvingi76: In regulament se precizeaza ca jocurile care dureaza mai mult se considera exceptie, deci daca te simti in stare poti participa

  18. #238 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Ma inscriu si eu pentru Mortal Kombat X!

  19. #239 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Salut , cred ca toti ne vom inscrie pt MK X ... deci ... Mortal Kombat X

  20. #240 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Ma inscriu pentru Far Cry 4.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 39 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast

Similar Threads

  1. Giveaways - Steam/EGS/EA Play/GOG/Uconnect Keys By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 455 Last Post: 20-01-2024, 15:39
  2. User Review: Ibb & Obb (PS3) By erik95 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 18:31
  3. Review: Best PS1 & PS2 Games By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 49 Last Post: 20-05-2011, 20:50
  4. Primul review: Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts 8.3 By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 05-11-2008, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts