Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 90 of 381 FirstFirst ... 40 80 88 89 90 91 92 100 140 190 ... LastLast
Results 1,781 to 1,800 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #1781 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    O lira.

  2. #1782 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Snipy View Post
    am o intrebare cat costa transportul dp zavvi ?
    1lira/produs

  3. #1783 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Guys, de fapt e 0.99

  4. #1784 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Amazon.com trimite in Romania sau Austria ?

  5. #1785 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by huber View Post
    Amazon.com trimite in Romania sau Austria ?

    Din cate stiam eu trimit dar transportul e foarte mare ca pret,si in plus de asta trebuie sa platesti TVA-ul la vama deoare ''coletul''nu vine din spatiul european(ma refer strict la Romania,de legile din Austria nu ma pot pronunta).Mai bine cumperi de pe amazon.co.uk!

  6. #1786 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Hai ca tocmai ce am comandat si eu un Dead Rising de pe zavvi. Sa vedem cum se misca baietii in noul an
    Mda, i-am dat cancel order acum o ora si am luat de pe eBay. Cu toate ca am facut comanda luni la 7 dimineata si jocul avea dispatched in 24 hours, nici pana la ora 2 azi nu trimisesera. GG zavvi

  7. #1787 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    a vazut cineva prin bucuresti ps move in magazinele flanco,diverta sau media galaxi ?am cautat in vreo 4 magazine si nimic...
    as fi interesat de unul, ma interesa in special magazinele astea pt ca au card avantaj.

  8. #1788 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Am inteles de la ffocus ca aveau in Sun Plaza,daca nu ai trecut deja pe acolo.....
    http://www.consolegames.ro/forum/513190-post954.html

  9. #1789 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    inca nu,thx

  10. #1790 SP
    Member felixxx's Avatar
    Quote Originally Posted by chynagods View Post
    Am inteles de la ffocus ca aveau in Sun Plaza,daca nu ai trecut deja pe acolo.....
    http://www.consolegames.ro/forum/513190-post954.html
    au in sun plazza la flanco o multime de controllere de ps move. azi am trecut eu pe acolo si erau pe stoc. au si la diverta in vitan dar cred ca mai bine incerci la flanco, diverta sunt celebrii pentru preturile lor

  11. #1791 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Amazon.com: Panasonic TC-L42U25 42-Inch 1080p 120 Hz LCD HDTV: Electronics@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/51Hpl2VcFeL.@@AMEPARAM@@51Hpl2VcFeL

    Nu tine neaprat de jocuri, insa, este pentru "un cumparator consolist". E un pret foarte bun. Insa, nu stiu daca trimit in Romania asa ceva.

  12. #1792 SP
    Junior Member Elsewhere's Avatar
    Ce se intampla cu comenzile de la thehut/zavvi daca nu esti acasa cand vine posta? Tot ca de obicei iti lasa hartiuta si te duci sa-l ridici de la oficiu?

  13. #1793 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Are cineva un voucher pt. zavvi pe care nu il mai foloseste si doreste sa il dea ? Thanks

  14. #1794 SP
    Senior Member huber's Avatar
    un xbox 360 250 GB la 1150 lei e un pret bun ?

  15. #1795 SP
    Junior Member andy's Avatar
    Am dat comanda la shopto.net pe 16 decembrie la un joc, Red Dead R. Au facut dispatch tot pe 16. Astazi e in 8 ianuarie si inca nu mi-a ajuns pachetul... este a 4a comanda a mea, si pana acum nu am mai avut probleme. Primele 3 ajungeau in max 7 zile... in provincie.

    Mai are cineva probleme in perioada asta cu shopto ? Ciudat... :/

  16. #1796 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    tot ce tine de extern a mers foarte greu. aeroporturi inchise/zapada/aglomeratie. decembrie este infiorator la comenzi externe

  17. #1797 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    tot ce tine de extern a mers foarte greu. aeroporturi inchise/zapada/aglomeratie. decembrie este infiorator la comenzi externe
    Confirm. Un pachet trimis din SUA in data de 21 decembrie a ajuns abia ieri. Stiu ce-o sa ziceti : nu-i asa mult, mai ales ca-i din SUA. Problema e ca a fost trimis cu cel mai rapid (si scump) serviciu de la USPS, anul trecut ajungeau in 3 zile...

  18. #1798 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Eu am avut 16 jocuri comandate de pe zavvi in decembrie, dintre care au ajuns 15, fara MX vs ATV untamed care s-a ratacit. Lunea viitoare le dau un mail si le spun sa-mi trimita alt joc de aceiasi bani pt ca oricum nu mai au acest joc pe stoc.
    Saptamana asta am comandat Truth or Lies, a fost expediat marti si ieri era deja acasa.

  19. #1799 SP
    Junior Member Razzinnator's Avatar
    A comandat cineva ceva recent de pe videogamesplus.ca? As vrea sa stiu cam cat de repede ar putea sa ajunga un colet. Am 2 variante la acelasi pret (de pe eBay, sau de aici) si incerc sa aflu care mi-ar putea livra mai repede.

  20. #1800 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    cat taxeaza cei de la shopto ? din cate am inteles, 2.5 lire/produs. Da eu daca vreu sa cumpar sa zicem 5 jocuri/tricouri atunci va trebui sa platesc toate individual? nu o sa le trimita toate intr-un singur pachet?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 90 of 381 FirstFirst ... 40 80 88 89 90 91 92 100 140 190 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts