Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 140 of 381 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 190 240 ... LastLast
Results 2,781 to 2,800 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #2781 SP
    Junior Member Laddu's Avatar
    10% the hut: 1594-K38D-JWX6

    Imi poate da cineva un discount pentru zavvi ?

    Mersi

  2. #2782 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Parca nu erai fan tastatura pe xbox
    who,me? nu man,am nevoie de keypadul ala ca innebunesc sa scriu mesaje fara el.Iar Headsetul a murit de mult si i-am inlocuit eu cablu cu altul de la niste casti dar cam face figuri.

    ---------- Post added 18-08-2011 at 04:28 PM ----------

    la Zavii am renuntat la comanda pentru ca scrie "Dispatch within a month".Am gasit la The Hut cu exact acelas pret doar ca asta e deja la promotie.
    La astia scie dispatch within 24 hours.La ei merge bine plata cu Payal?

  3. #2783 SP
    Junior Member Polski's Avatar
    Cod 10% reducere la Zavvi: 1587-2T7R-S9DQ
    Imi pare rau codul este invalid, nu inteleg de ce mi-au mai trimis email cu el atunci

  4. #2784 SP
    Junior Member chivualex's Avatar
    Are cineva sa-mi dea si mie un cod de reducere la TheHut? PM
    Multumesc.

  5. #2785 SP
    Member Mythul's Avatar
    Salut ma poate ajuta cineva cu o intrebare...

    De pe thehut/zavvi pot comanda si hardware, de exemplu un xbox sau doar dvd/games/carti ? Multumesc. Se aplica taxe speciale pt hardware sau e free delivery?

  6. #2786 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Ei nu trimit console in afara UK.

  7. #2787 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Buna, mi-am facut card Visa Electron la Banca Transilvania(am 18 ani) special pentru a face cumparaturi online(jocuri ps3 and stuff de pe zavvi, thehut, shopto), problema este ca atat la banca cat si pe alte forumuri mi sa spus ca functioneaza ok, dar de fiecare data cand am incercat sa dau o comanda, atat sa platesc cu cardul cat si prin paypal, dupa ce fac comanda imi vine pe mail ca a fost acceptata, asteapta confirmarea platii iar apoi un alt mail cum ca plata nu a fost posibila.Bani pe card am.Momentan nu pot suna la banca pentru ca nu sunt in tara.
    Daca se pot ceva nelamuriri, multumesc.

  8. #2788 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by TravisPastrana View Post
    Buna, mi-am facut card Visa Electron la Banca Transilvania(am 18 ani) special pentru a face cumparaturi online(jocuri ps3 and stuff de pe zavvi, thehut, shopto), problema este ca atat la banca cat si pe alte forumuri mi sa spus ca functioneaza ok, dar de fiecare data cand am incercat sa dau o comanda, atat sa platesc cu cardul cat si prin paypal, dupa ce fac comanda imi vine pe mail ca a fost acceptata, asteapta confirmarea platii iar apoi un alt mail cum ca plata nu a fost posibila.Bani pe card am.Momentan nu pot suna la banca pentru ca nu sunt in tara.
    Daca se pot ceva nelamuriri, multumesc.
    La fel patesc si eu Nu stiu daca e ceva ce putem face... am incercat si cu PayPal si cu card Visa Electron tot de la BT si la fel imi da cu Payment Problem.

  9. #2789 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Cod TheHut:
    1594-SR0L-CWVY

  10. #2790 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar
    Quote Originally Posted by icebird View Post
    La fel patesc si eu Nu stiu daca e ceva ce putem face... am incercat si cu PayPal si cu card Visa Electron tot de la BT si la fel imi da cu Payment Problem.
    Asa am patit si eu. Aveti de facut 3 chestii:

    1. Va duceti din nou la banca si cereti sa va dea un formular pe care il completati cu suma maxima pe care doriyi sa o cheltuiti la o tranzactie. Sa zicem 150 Euro si una lubara 1500 Euro. (astea sunt masuri de siguranta ale bancii si ale voastre in cazul in care cardul este comro,is furate datele sau furat el)
    2. Intrati pe web si va inscrieti cardul si va mai puneti o parola suplimentara ceva gen PIN la bancomat care va va fi ceruta in momentul in care faceti plata cu cardul direct (nu este valabila si la paypal)
    3. Intrati pe paypal va faceti contul dupa care in mod normal ar trebui ca ei sa va traga de pe card 1Euro. Banca nu va autoriza aceasta tranzactie (nici nu are cum). Sunati la banca cam dupa 1 ora si ei vor vedea ca cei de la paypal au incercat sa va scoata 1 Euro. In detaliul tranzactiei exista un numar format din 4 cifrea ex. 1234. Acest numar il veti introduce pe site la paypal (primiti in prealabil si de la paypal un link). Din acel moment nu ar trebui sa mai aveti probleme.


    Eu folosesc un mastercard de la Transilvania.

    bafta

  11. #2791 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Ltcol View Post
    Asa am patit si eu. Aveti de facut 3 chestii:

    1. Va duceti din nou la banca si cereti sa va dea un formular pe care il completati cu suma maxima pe care doriyi sa o cheltuiti la o tranzactie. Sa zicem 150 Euro si una lubara 1500 Euro. (astea sunt masuri de siguranta ale bancii si ale voastre in cazul in care cardul este comro,is furate datele sau furat el)
    2. Intrati pe web si va inscrieti cardul si va mai puneti o parola suplimentara ceva gen PIN la bancomat care va va fi ceruta in momentul in care faceti plata cu cardul direct (nu este valabila si la paypal)
    3. Intrati pe paypal va faceti contul dupa care in mod normal ar trebui ca ei sa va traga de pe card 1Euro. Banca nu va autoriza aceasta tranzactie (nici nu are cum). Sunati la banca cam dupa 1 ora si ei vor vedea ca cei de la paypal au incercat sa va scoata 1 Euro. In detaliul tranzactiei exista un numar format din 4 cifrea ex. 1234. Acest numar il veti introduce pe site la paypal (primiti in prealabil si de la paypal un link). Din acel moment nu ar trebui sa mai aveti probleme.


    Eu folosesc un mastercard de la Transilvania.

    bafta
    Pai eu am completat formularul acela pentru tranzactii online, doar ca nu am completat nici unul in care sa pun suma maxima, contul de PayPal il am verificat, am cerut extras bancar si am bagat codul. Internet Banking nu pot sa imi pun ca nu am inca 18 ani

  12. #2792 SP
    Member Harilip's Avatar
    sunt reviste la noi in tara despre gaming care sa contina postere cu referinta la diverse jocuri?

  13. #2793 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    as dori un cod de reducere pt thehut prin pm pls. raman dator.

  14. #2794 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Multumesc pentru ajutorul acordat, odata ajuns acasa o sa merg la banca si o sa cer acele formulare.

  15. #2795 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    as dori un cod de reducere pt thehut prin pm pls. raman dator.
    nimeni?

  16. #2796 SP
    BMC
    Junior Member BMC's Avatar
    Am comandat Prince of Persia Forgotten Sands de pe Shopto.net miercuri, 17 august, sosit azi, 25 august, avizul de ridicare de la posta. La posta am semnat de primire intr-un catastif. Traiasca Posta Romana si Oficiul Postal Nr. 5 din Iasi !

  17. #2797 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    de la The Hut cam in cat timp ajung comenzile?

  18. #2798 SP
    Junior Member chivualex's Avatar
    Eu am dat o comanda luni si mi-a venit azi.Destul de repede tinand cont ca e gratis transportul.

  19. #2799 SP
    Member Iulian's Avatar
    Quote Originally Posted by Pisboy View Post
    de la The Hut cam in cat timp ajung comenzile?
    Joia trecută a fost expediat coletul, Marți era fluturașul �n poștă, 5 zile �n total.
    Cam așa mi-au ajuns toate de pe zavvi/thehut p�nă acum, +/- 1zi.

  20. #2800 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    mmm,la mine a fost dispatched pe data de 19 si vad ca nu am primit nimic in posta.mmmm

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 140 of 381 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 190 240 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts