Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 150 of 381 FirstFirst ... 50 100 140 148 149 150 151 152 160 200 250 ... LastLast
Results 2,981 to 3,000 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #2981 SP
    Junior Member Valerio's Avatar
    Salut, vreau sa fac precomanda pe thehut.com la Batman Arkham City si imi apare: Sorry, We were unable to authorise your payment. Please check your details and try again.
    If you continue to have problems you may wish to contact your payment card issuer.
    Alternatively, please try a different payment card.
    Stiam ca pentru precomanda nu trebuie sa ai bani pe card.

  2. #2982 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Pune niste bani pe card si se rezolva.

  3. #2983 SP
    Junior Member neacristi's Avatar
    salut,am facut comanda pe zavvi pt. assassins creed revelations si as vrea sa stiu care sunt sansele sa nu imi ia comanda,ca am inteles ca nu trimit intotdeauna,sa fac comanda pe shopto.net,sunt mai de incredere?

  4. #2984 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    O intrebare mai este transportul gratuit pe zavvi?

  5. #2985 SP
    Junior Member neacristi's Avatar
    transportul este de 1 lira pt Romania,mai precis 0,99

  6. #2986 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    vreau sa sun la thehut 0844 243 9090 dar nu reusesc sa formez de nici o culoare numarul . Stiam ca prefixul de Anglia este 0044. Orice combinatii am incercat imi zice ca numarul format este incorect. ma poate ajuta cineva?

  7. #2987 SP
    Member wampirash's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    vreau sa sun la thehut 0844 243 9090 dar nu reusesc sa formez de nici o culoare numarul . Stiam ca prefixul de Anglia este 0044. Orice combinatii am incercat imi zice ca numarul format este incorect. ma poate ajuta cineva?
    Formeaza fara 0.

    0044844 243 9090.

    Trebuie sa mearga asa.

  8. #2988 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    nu merge. pe mobil imi zice ca nu e alocat, iar pe fix suna ocupat. alte sugestii?

    pe ce adresa de mail pot fi contactati cei de la thehut in legatura cu probleme la o comanda? eu le-am dat mail la [email protected]. dar nu am primit pana acum raspuns.

  9. #2989 SP
    Member wampirash's Avatar
    Acum am sunat eu la nr:
    +44 844 243 9090
    Si mi-a raspuns un robot, de genul ca la companiile de telefonie de la noi. Deci merge sigur. Am sunat de pe mobil. Poate nu ai activat pe mobil sa poti apela nr internationale.

  10. #2990 SP
    Junior Member neacristi's Avatar
    Quote Originally Posted by neacristi View Post
    salut,am facut comanda pe zavvi pt. assassins creed revelations si as vrea sa stiu care sunt sansele sa nu imi ia comanda,ca am inteles ca nu trimit intotdeauna,sa fac comanda pe shopto.net,sunt mai de incredere?
    imi poate raspunde si mie cineva?

  11. #2991 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sunt niste probleme pe zavvi in ultima vreme. Daca vrei sa iti ajunga jocul in ziua lansarii, iti recomand shopto.net

  12. #2992 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by neacristi View Post
    imi poate raspunde si mie cineva?
    Am la activ peste 30 de comenzi la Zavvi / TheHut si nu mi s-a intamplet niciodata sa nu mi se onoreze comanda sa sa nu imi vina / sa mi se piarda.
    Timpul de livrare este in general intre 5-10 zile lucratoare, la Shopto este putin mai scurt.
    In cazul precomenzilor de la Zavvi / TheHut nu prea ajung in ziua lansarii ci doar cam la cateva zile dupa, cateodata si o saptamana.
    La Shopto ajunge de regula in ziua lansarii sau la 1-2 zile inainte / dupa.

    Avanajul Zavvi / TheHut este ca au de regula preturi mai mici ca Shopto, transportul e mai ieftin si poti beneficia de discounturi / promotii frumusele.

    Bafta.

  13. #2993 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Intampin o problema cu Shopto. Nu pot sa-mi fac cont deoarece imi zice "Some fields still need attention", desi toate sunt completate. Folosesc Mozilla, trebuie sa trec pe Chrome special pentru ei?

  14. #2994 SP
    Junior Member mandrei1's Avatar
    Salut, am facut prima mea comanda pe shopto, mi-au trimis mail ca a fost livrata pe 03.10 dar nu am primit inca nimic. Sa ma impacientez sau sa mai astept? Am inteles ca shopto livraza destul de prompt....

  15. #2995 SP
    Junior Member neacristi's Avatar
    Quote Originally Posted by gugukalimero View Post
    Am la activ peste 30 de comenzi la Zavvi / TheHut si nu mi s-a intamplet niciodata sa nu mi se onoreze comanda sa sa nu imi vina / sa mi se piarda.
    Timpul de livrare este in general intre 5-10 zile lucratoare, la Shopto este putin mai scurt.
    In cazul precomenzilor de la Zavvi / TheHut nu prea ajung in ziua lansarii ci doar cam la cateva zile dupa, cateodata si o saptamana.
    La Shopto ajunge de regula in ziua lansarii sau la 1-2 zile inainte / dupa.

    Avanajul Zavvi / TheHut este ca au de regula preturi mai mici ca Shopto, transportul e mai ieftin si poti beneficia de discounturi / promotii frumusele.

    Bafta.
    Ms mult pentru raspuns.

  16. #2996 SP
    Member theSrN's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Intampin o problema cu Shopto. Nu pot sa-mi fac cont deoarece imi zice "Some fields still need attention", desi toate sunt completate. Folosesc Mozilla, trebuie sa trec pe Chrome special pentru ei?
    Intampin exact aceeasi problema. Stie cineva ceva legat de chestia asta?

  17. #2997 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by TheProfessoR View Post
    Intampin exact aceeasi problema. Stie cineva ceva legat de chestia asta?
    Am reusit sa scap de asta, dar am dat de alta. Dupa ce ai completat toate campurile, da click cu mouse-ul in spatiile de e-mail si de retype password pana iti apare "OK" in dreapta lor apoi dai register. Aici intervine o alta problema pentru mine. Imi apare pagina care trebuie sa o completez cu datele cardului. Le completez, imi zice ca ia o lira din cont, apare acea bara de progres si apoi imi arata aceeasi pagina de sign-up, doar ca sus scrie ca se ia o lira din cont, face un fel de total al "notei de plata". Si atat. Nu ma lasa sa intru in cont, nu-mi zice daca e finalizat sau nu. Daca dau sa completez din nou datele o ia de la inceput, un fel endless loop. Am incercat si cu Chrome, nu am reusit. Solutii?

  18. #2998 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Same here

  19. #2999 SP
    Member theSrN's Avatar
    Khufu, asa patesc si eu si am incercat de 3 ori....ce e trist e ca nu am primit niciun mail din partea lor, deci contul nu s-a creat

  20. #3000 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Va recomand sa reclamati pe pagina lor de Facebook, se rezolva in 10 minute. Problema este din cate am inteles la card, eu inca nu am incercat sa cumpar, doar am vrut sa imi creez contul. ( cardul nu are 3d secure activat sau ceva de genul )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts