Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 250 of 381 FirstFirst ... 150 200 240 248 249 250 251 252 260 300 350 ... LastLast
Results 4,981 to 5,000 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #4981 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    @felixanu: Vezi aici:

    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Am gasit o metoda prin care se poate cumpara de pe Zavvi.com platind doar 1 lira pe comanda pentru transport:

    1) Accesati siteul normal si introduceti in cos produsele dorite.
    2) Apasati pe View Basket daca doriti sa introduceti un cod de reducere sau sa aplicati Rewardz points.
    3) Accesati Checkout-ul folosind linkul urmator: Select Payment Method | Zavvi.com

    Veti vedea ca atunci cand ajungeti la sectiunea Delivery Option poate fi ales doar International Standard Delivery £0.99

    Va puteti folosi de aceasta metoda pentru a profita de noile reduceri ce au aparut pe site: Sale Games | Massive video games sale from Zavvi | Free UK Delivery

    Metal Gear Rising: Revengeance (Includes Cyborg Ninja DLC) - £19.98
    God of War: Ascension - £33.99
    Hitman Absolution: Deluxe Professional Edition (Includes Exclusive 10” Vinyl Statue) - £29.98

  2. #4982 SP
    Member felixanu's Avatar
    Multumesc mult. Am dat si eu comanda de Spec Ops. Sa vedem in cat timp ajunge

  3. #4983 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Din Playstation Store se poate cumpara cu paypal sau cu un card?

    Precizez ca am cont pe UK!

  4. #4984 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cu card de Romania nu

    LE dar daca cumperi de pe cdkeys.com poti sa platesti cu paypal, preţuri mici si durează 10-15 min

  5. #4985 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Vi s-a intamplat sa va intarzie comanda 2 luni la zavvi? Eu am mai patit asta doar cand au sters conturile din Romania, anul trecut. Am dat o comanda pe 31.01 (de fapt atunci e "dispatched") si inca nu a ajuns.

  6. #4986 SP
    Member party_man's Avatar
    mi s-a intamplat sa nu mai ajunga niciodata si asa sa ramana, anul trecut cand au banat Romania si anul asta din nou, din punctul meu de vedere sunt MARI neseriosi, feedbackurile de pe ebay, play.com si alte locuri pe unde isi ofera "serviciile" spun multe. recomand alegerea unor site-uri mai scumpe dar mai serioase.

  7. #4987 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Daca nu a venit in 2 luni ... Bad Slick iti recomand sa le dai mail si sa ceri banii inapoi ... eu asa am facut cu alti vanzatori din Anglia ...

  8. #4988 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Quote Originally Posted by Snick View Post
    Daca nu a venit in 2 luni ... Bad Slick iti recomand sa le dai mail si sa ceri banii inapoi ... eu asa am facut cu alti vanzatori din Anglia ...
    Da, le voi scrie azi. Am tot sperat sa ajunga, dar parca a trecut cam mult. Merci pt raspunsuri.

  9. #4989 SP
    Member Mariush's Avatar
    BadSlick nu vreau sa te descurajez, dar contacteaza-i cat mai repede. Din cate tin minte ai 40 de zile la dispozitie sa ii contactezi daca ai probleme. Ceea ce nu imi aduc aminte bine este daca e vorba de 40 de zile din momentul efectuarii comenzii. sau din momentul in care ar fi trebuit sa primesti coletul.

    In orice caz, contacteaza-i, si eu am patit la fel si pana la urma mi s-a rezolvat problema (mi-au trimis replacement).

  10. #4990 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by BadSlick View Post
    Da, le voi scrie azi. Am tot sperat sa ajunga, dar parca a trecut cam mult. Merci pt raspunsuri.
    40 de zile de la data despatch-ului. Multa bafta! Mie mi-au pierdut o singura data o pereche de nadragi dar mi-au retrimis alta pe care am primit-o, so everything was ok.

  11. #4991 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Electronicfirst ( coduri ps, xbox, etc... )

    Orders delivered within 30 seconds!

    We are now testing our new automated delivery system. Delivering gaming codes 24 hours a day, 365 days a year within seconds.

  12. #4992 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Nu chiar, am cumparat eu la ora 11 2000 points, si mi-au dat mail in 30 de sec, dar fara atasament. Le-am dat mail si mi-au zis ca fac re-stock si imi dau codul in 6-10 ore...

  13. #4993 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Kragod, l-ai primit pana la urma? E OK?

  14. #4994 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Da, nu imi faceam probleme ca nu il primesc, iau de la ei de ani buni si MS points si gold subscription. Doar ca zic ca iti dau codul in 30 de sec, cand de fapt trebuiau sa faca res-stock.
    Eu ii recomand de cand aveau site-ul cel vechi, cei mai ieftini, si in afara de hiba de ieri, mie mai mult de 15 min nu mi-au intarziat niciodata cu codul.

  15. #4995 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cei de la cdkeys au preţuri mai bune, un psn card de 25£ il iei cu 20£

  16. #4996 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nici 5 lire nu as da pe PlayStation All-Stars Battle Royale

  17. #4997 SP
    Member MrGad3tGuy's Avatar
    Va fi disponibil pe ps+

  18. #4998 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by D@nT3 View Post
    Nici 5 lire nu as da pe ^
    pacat...

  19. #4999 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    pacat...
    L-ai jucat? Dacă ai timp, dezvolta un pic, sunt curios ce ţi-a plăcut, eu din ce am văzut pe net mi se pare o gluma de joc.

    PS ştiu ca gusturile nu se discută

  20. #5000 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by D@nT3 View Post
    L-ai jucat? Dacă ai timp, dezvolta un pic, sunt curios ce ţi-a plăcut, eu din ce am văzut pe net mi se pare o gluma de joc.

    PS ştiu ca gusturile nu se discută
    L-am jucat la Eurogamer expo inaitne sa se lanseze (si in urma cu cateva saptamani). Si mi s-a parut de departe unul dintre cele mai bune jocuri de acolo: 4 player co-op, distractie garantata, usor de prins, tine la fanbase, nimeni nu domina niciodata, personaje destul de balansate etc. De departe unul dintre cele mai bune exclusive-uri aparute recent. La o petrecere ar face furori. Mie se pare aiurea cand lumea judeca un joc "pt ca am vazut pe net nush ce" sau "e pentru copii" sau nu stiu ce. Try the game, then judge.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts