Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 89 of 381 FirstFirst ... 39 79 87 88 89 90 91 99 139 189 ... LastLast
Results 1,761 to 1,780 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #1761 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Imi puteti recomanda un alt site, in afara de gamepointsnow, de unde pot cumpara un PSN card?
    @chynagods: Pe mine ma intereseaza un site care livreaza code-ul pe email. La shopto este out of stock instant code-ul iar zavvi nu are asa ceva.

  2. #1762 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar

  3. #1763 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Am cumparat de pe CardsCodes. Dupa ce am facut plata am primit codul in 10-15 minute.

  4. #1764 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Flanco au o ofertă interesantă, LED TV 40" Full HD & 3D + PS3 Slim la 6999 ron, aruncați o privire �n catalog la pagina 5.
    Attached Images Attached Images picture-4.png

  5. #1765 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Flanco au o ofertă interesantă, LED TV 40" Full HD & 3D + PS3 Slim la 6999 ron, aruncați o privire �n catalog la pagina 5.
    Da...dar dupa parerea mea e risipa de bani...prea mic TV-ul ca sa simti cu adevarat efectul 3D...totusi depinde mult si de camera...

  6. #1766 SP
    Junior Member Bugsy's Avatar
    The hut/zavvi etc. trimit Xbox 360 in Romania?Am citit pe forum ca numai trimit.

  7. #1767 SP
    Member iUser's Avatar
    Nu , nu trimit. Cumpara de pe Amazon sau Ebay.

  8. #1768 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Intrebare intrebatoare: exista un site pe care sunt trecute jocurile + site-urile de unde le poti cumpara + preturi? (macar ceva orientativ)

  9. #1769 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    care e diferenta din "Out of Stock" si "Sold Out" ? Daca e Out of stock atunci mai sunt sanse sa bage produsul respectiv la vanzare iar daca e sold out atunci nu o sa mai fie niciodata?

  10. #1770 SP
    Member felixxx's Avatar
    Quote Originally Posted by Csander View Post
    Intrebare intrebatoare: exista un site pe care sunt trecute jocurile + site-urile de unde le poti cumpara + preturi? (macar ceva orientativ)
    uite aici:
    GamesTracker - Tracking Gaming Prices, News and Reviews around the web

  11. #1771 SP
    Member Aliosa's Avatar
    ah cu ninsorile astea prin Europa, se misca greu coletele de la zavvi, de abia astazi mi-a ajuns Kane & Lynch 2 Limited Edition si a fost expediat pe 14.12. Noroc cu pretul scazut, 10 lire.

  12. #1772 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Aveti idee aceasta editie o trimit in Romania si cam in cat timp ar ajunge?


    Bioshock 2: Collectors Edition PS3 | TheHut.com

  13. #1773 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Important Note! We can only ship this product to United Kingdom addresses. We apologise for any inconvenience. All prices include UK VAT and delivery.

    Ei par destul de transanti aici, dar ai putea totusi sa le dai si un mail ca sa vezi daca nu poti sa ii indupleci. Ca timp de livrare, think zavvi

  14. #1774 SP
    Member i.gamer's Avatar
    De unde as putea cumpara jocuri pt xbox 360 la un pret cat mai mic(incerc sa renunt la modare,dar e greu avand in vedere ca e criza )?Iese mai ieftin sa comanzi din strainatate decat sa iei din tara?

  15. #1775 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Da, e mai ieftin daca iei din strainatate, in multe cazuri.
    Vezi aici: Bazar
    Zavvi.com
    TheHut.com
    ShopTo.Net
    Amazon.co.uk
    Play-Asia.com.

  16. #1776 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Da, e mai ieftin daca iei din strainatate, in multe cazuri.
    Vezi aici: Bazar
    Zavvi.com
    TheHut.com
    ShopTo.Net
    Amazon.co.uk
    Play-Asia.com.
    Da..in 99% din cazuri da...in Romania isi pun un adaos imens ...ca sa nu mai spun ca habar nu au de jocuri...in Altex Liberty SW:Force Unleashed platinum era 250 ron...iar Ultimate Sith Edition era 189 ron

  17. #1777 SP
    Member iUser's Avatar
    Atentie! Ieri la MG Baneasa mai era un Far Cry 2 Collectors Edition la 99 RON.

  18. #1778 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    un PS3 mai ieftin pe unde se mai gasesc in Bucuresti? ati vazut din intamplare vreo super oferta acum dupa Craciun?

  19. #1779 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Hai ca tocmai ce am comandat si eu un Dead Rising de pe zavvi. Sa vedem cum se misca baietii in noul an

  20. #1780 SP
    Junior Member Snipy's Avatar
    am o intrebare cat costa transportul dp zavvi ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 89 of 381 FirstFirst ... 39 79 87 88 89 90 91 99 139 189 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts