Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 130 of 492 FirstFirst ... 30 80 120 128 129 130 131 132 140 180 230 ... LastLast
Results 2,581 to 2,600 of 9837

Thread: Decizii

  1. #2581 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by mikeee! View Post
    Incearca OS X si o sa vezi dupa aceea diferenta.
    Nu cred ca pe un PC poate vedea diferenta dintre Windows si OSX.

    Quote Originally Posted by viezure
    Infamous stiu ca e misto, de fapt am demou' instalat pe consola si-l mai joc din cand in cand, aceeasi misiune obosita cu trenu' Dar FU mi s-a parut chilipir si asta a inclinat balanta. Apreciez sfaturile, oricum, d-aia am si intrebat aici.
    Pana la urma opinia ta e cea mai importanta. Este achizita ta.

  2. #2582 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    De fapt poate incerca OSX pe PC daca stie cum sa-l instaleze

  3. #2583 SP
    Member klausn's Avatar
    Viezure,ia tu SW:FU,eu unul l-am jucat,si mi-a placut foarte mult .

  4. #2584 SP
    Member rappy777's Avatar
    Multumesc pentru pareri
    Cred ca o sa`mi pun win7

    @psypc2 N`am instalat niciodata pe PC un osx, dar am vazut pe youtube si cred ca ma descurc , dar oricum mai bine un windows, pentru ca sunt obisnuit cu el

  5. #2585 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Nu e foarte greu dar trebuie sa stapanesti anumite chestii ca sa te poti apuca sa instalezi OSX pe PC oricum eu iti recomand sa treci mai bine pe Windows 7 ca nu vei fi dezamagit

  6. #2586 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by Jumper View Post
    Viezure,ia tu SW:FU,eu unul l-am jucat,si mi-a placut foarte mult .
    Un mic off, dar dupa cum am zis am luat FU si e super fun sa ridici obiecte si sa le arunci in storm troopers, controlul este natural Plus ca inamicii sunt surprinzatori de destepti, se arunca din calea obiectului cand pot, daca-i ridic pe ei se agata de obiecte, intr-un cuvant foarte tare si fun

  7. #2587 SP
    Junior Member altair's Avatar
    Astazi mi-am luat un ps3 cu god of war 3 in cutie.Foarte tare jocu & consola.Fosta consola xbox 360 mi-o dat e74 de sarbatori.

  8. #2588 SP
    Banned Spike2k's Avatar
    si ce treaba are afirmatia ta cu threadul asta? sau vroiai sa te lauzi?

  9. #2589 SP
    Junior Member altair's Avatar
    mnu pur si simplu voiam sa imi exprim parerea despre consola/joc atata tot.nu trebuie sa o iei ca pe o lauda!

  10. #2590 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by altair View Post
    Astazi mi-am luat un ps3 cu god of war 3 in cutie.Foarte tare jocu & consola.Fosta consola xbox 360 mi-o dat e74 de sarbatori.
    Si unde este parerea?

  11. #2591 SP
    Member klausn's Avatar
    Este acolo unde se avanta vulturii...
    Ghost Rider PSP sau Prince of Persia PSP ? (daca POP ziceti care ar fi mai bun)

  12. #2592 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    N-am jucat Ghost Rider, de aceea imi voi spune parerea despre PoP. The Forgotten Sands arata execrabil, cu un gameplay la fel. Imo, versiunea pentru Psp a fost facuta doar pentru a mai scoate cateva zeci de mii de dolari din unitatile vandute. N-as recomanda jocul acesta nimanui. Urmeaza Rival Swords. Pe asta nu l-am jucat in totalitate, insa cat am facut-o mia lasat o impresie destul de buna ( desi m-am plictisit de el inainte sa ajung la final ). Prince of Persia Revelations se afla la final, deoarece cei din urma vor fi cei dintai...Mai dificil ca Rival Swords, Revelations aduce un pic cu Warrior Within. Totodata, seamana la grafica si gameplay cu Rival Swords.
    Sper ca ti-am fost de ajutor, desi tot tu esti cel ce decide .

  13. #2593 SP
    Member klausn's Avatar
    Deci probabil as alege Rival Swords...sau poate daca apuc la bani mai multi cumpar tot pachetul.
    Multumesc pentru parere.

  14. #2594 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Fifa 10 sau Fifa 11 ?

    Sa mai astept pana apare Fifa 11 sau....?

  15. #2595 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Io zic sa iti cumperi FIFA 10 second hand pentru ca il gasesti la un pret foarte mic. Nu are rost sa'l cumperi nou.
    Pana apare FIFA 11 mai e de asteptat un pic.

    Bafta!

  16. #2596 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by l0st View Post
    Fifa 10 sau Fifa 11 ?

    Sa mai astept pana apare Fifa 11 sau....?
    Daca ai ce sa joci, asteapta Fifa 11. Daca nu, cumpara Fifa 10, mai e destul de mult pana la aparitia Fifa 11.

  17. #2597 SP
    Senior Member tray's Avatar
    PS3 varianta 250 gb cu God of war 3, dar fara garantie- 1000 ron
    sau
    PS3 120 gb cu garantie un an -850 ron?

  18. #2598 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Ps3 fara garantie zic eu

  19. #2599 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Eu te-as sfatui sa il iei pe cel cu garantie. Am multe experiente neplacute si m-am cam lecuit cu aparatura cumparata SH. Din diferenta de 150 RON iti cumperi lejer si GOW3, iar 120GB iti sunt cu siguranta mai mult decat suficienti

  20. #2600 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Oricare. Daca vrei ceva mai mult spatiu si un joc foarte bun, alege-l pe cel de 250GB. Daca nu ai nevoie de atat spatiu, alege-l pe cel de 120GB. Probleme prea mari nu cred ca exista, iar daca exista nu apar intr-un an. De exemplu eu am consola din Aprilie 2008, versiunea de 40GB, si nu am avut probleme cu ea. Ma indoiesc ca sunt singurul care are o consola mai veche, iar Slim-urile ar trebui sa fie mai fiabile.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 130 of 492 FirstFirst ... 30 80 120 128 129 130 131 132 140 180 230 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts