Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 340 of 492 FirstFirst ... 240 290 330 338 339 340 341 342 350 390 440 ... LastLast
Results 6,781 to 6,800 of 9837

Thread: Decizii

  1. #6781 SP
    Member Mariush's Avatar
    Cred ca imi e clar ce am de facut

  2. #6782 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariush View Post
    Merita sa achizitionez Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots? Stiu ca e un joc cotat extraordinar de bine, am citit doar review-uri pozitive si foarte pozitive.

    Insa din punctul meu de vedere intrebarea se pune asa: Mai merita MGS4 in 2013? Ma va impresiona in vreun fel?
    Normal Este cel mai bun joc pe actuala generatie de console

  3. #6783 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu chiar cel mai bun, printre cele mai bune

  4. #6784 SP
    Member MiniEmotion's Avatar
    Sa dau Assassin's Creed II GOTY pe God of War 3?

  5. #6785 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca ai jucat si celelalte jocuri din seria gow, da. Daca nu le-ai jucat aşteaptă pana in martie sa le joci in ordine cronologică:

    GoW: Ascension
    GoW: Chains of Olympus
    GoW
    GoW: Ghost of Sparta
    GoW 2
    GoW 3

  6. #6786 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Sa dau la schimb aia pe aia??? Merita? E parfum schimbu, e pepsi, e rolex, mercedes, crema, balsam schimbu asta?
    Sa cumpar joc ala cu 80 RON, se merita? Sa dau la schimb telefonu ala pe un Xbox? Se merita, se merita????

    Sincer habar nu am cumde are thread asta atatea pagini si cum nu puteti lua decizii pentru voi singuri. Astia cu meritatu vostru sunteti copii care sug inca la pieptul mamii aici sau care e treaba cu voi??
    Ma intreb ce faceti in viata reala cand e vorba de luat o decizie mai importanta!!!

  7. #6787 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Sa dau la schimb aia pe aia??? Merita? E parfum schimbu, e pepsi, e rolex, mercedes, crema, balsam schimbu asta?
    Sa cumpar joc ala cu 80 RON, se merita? Sa dau la schimb telefonu ala pe un Xbox? Se merita, se merita????

    Sincer habar nu am cumde are thread asta atatea pagini si cum nu puteti lua decizii pentru voi singuri. Astia cu meritatu vostru sunteti copii care sug inca la pieptul mamii aici sau care e treaba cu voi??
    Ma intreb ce faceti in viata reala cand e vorba de luat o decizie mai importanta!!!
    Poate vrem sa aflam si opiniile celorlalti. Eu unul prefer sa ma "consiliez" inainte sa cumpar ceva.

    Quote Originally Posted by MiniEmotion View Post
    Sa dau Assassin's Creed II GOTY pe God of War 3?
    Nu, incepe cu primele GOW.

  8. #6788 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Sa dau la schimb aia pe aia??? Merita? E parfum schimbu, e pepsi, e rolex, mercedes, crema, balsam schimbu asta?
    Sa cumpar joc ala cu 80 RON, se merita? Sa dau la schimb telefonu ala pe un Xbox? Se merita, se merita????

    Sincer habar nu am cumde are thread asta atatea pagini si cum nu puteti lua decizii pentru voi singuri. Astia cu meritatu vostru sunteti copii care sug inca la pieptul mamii aici sau care e treaba cu voi??
    Ma intreb ce faceti in viata reala cand e vorba de luat o decizie mai importanta!!!
    Take a chill pillNu toti suntem asa de maturi ca tine

  9. #6789 SP
    Member Mariush's Avatar
    MiniEmotion din punctul meu de vedere da, merita. Nu ti-as recomnda sa joci God of War Ascension primul, pentru ca probabil va fi atat de epic, incat celelalte GOW nu iti vor mai provoca acelasi OAU. Daca nu ai jucat nimic din seria God Of War cauta-le pe toate, ia-le, si joaca-le fix in ordinea specificata de Dante (lasand God of Ascension ultimul, oricum mai are 1 luna pana la aparitie).

    In alta ordine de idei, Srachi, prefer sa consider ca post-ul tau a fost directionat catre acel "se merita" care intr-adevar este o greseala foarte des intalnita (si nu vorbesc de acest forum...). Daca tu chiar te-ai referit la subiectul thread-ului si la faptul ca se posteaza foarte multe intrebari (unele mai relevante ca altele), o sa iti raspund eu:

    1) Pentru ca oamenii chiar nu sunt decisi (a se vedea titlul: "decizii") > vezi ca mai e si un thread "decizii non-gaming" or something similar daca esti interesant... Da, oamenii chiar nu sunt decisi mereu ce vor sa faca sau sa cumpere...SURPRISE
    2) Pentru ca oamenii au nevoie sa fie siguri ca decizia pe care au luat-o ei deja, coincide cu parerea majoritatii...
    3) Pentru ca vor sa faca post-uri si sa dea thanks-uri - pentru ca asa vor ei
    4) Nu pot sa cred ca tu compari decizia intre a cumpara Mario sau Pac-Man cu o decizie importanta in viata.... ( si chiar daca cineva ar avea nevoie de ajutor si in acest caz, chiar nu vad unde-i problema). Oamenii sunt invatati sa se intrebe lucruri, uneori pe ei insisi, alteori pe altii.

  10. #6790 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Srachi, nu vizita acest thread dacă te deranjează existența lui, e destul de simplu.

  11. #6791 SP
    Senior Member divayo's Avatar
    Quote Originally Posted by MiniEmotion View Post
    Sa dau Assassin's Creed II GOTY pe God of War 3?
    Da.

  12. #6792 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    BF3 Premium Edition sau FIFA13.
    ]
    Am cumparat BF3 Premium Edition .

  13. #6793 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    merita 200 de lei un PSP fat model 1000?

  14. #6794 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    merita 200 de lei un PSP fat model 1000?
    Daca e nou da... Daca e 2nd hand, nu.
    Daca ai alta consola nu are rost sa il iei... te joci la inceput cateva saptamani si te plictisesti de el.

  15. #6795 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    merita 200 de lei un PSP fat model 1000?
    Sincer ... psp-ul nu cred ca mai merita . Eu zic ca poti sa-ti cumperi ceva mult mai bun cu acei banuti .

  16. #6796 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Sa iau Bioshock Ultimate Rapture Edition sau sa iau direct Bioshock Infinite (care vine si cu primul din serie) ?

  17. #6797 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Sa iau Bioshock Ultimate Rapture Edition sau sa iau direct Bioshock Infinite (care vine si cu primul din serie) ?
    Infinite, Bioshock 2 a fost "so and so"

  18. #6798 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Infinite, Bioshock 2 a fost "so and so"
    +1

  19. #6799 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Sa iau Bioshock Ultimate Rapture Edition sau sa iau direct Bioshock Infinite (care vine si cu primul din serie) ?
    Bioshock Infinite, vezi ca oferta e valabila doar pt. cei care fac precomandă, prima parte venind in format digital!

  20. #6800 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Din ce am auzit nu numai precomenzile vin cu Bio 1, dar oferta e valabila doar in US.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts