Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 342 of 492 FirstFirst ... 242 292 332 340 341 342 343 344 352 392 442 ... LastLast
Results 6,821 to 6,840 of 9837

Thread: Decizii

  1. #6821 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Da, pentru Oblivion.

  2. #6822 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sunt doua jocuri foarte bune. Daca nu te deranjeaza ca sunt in aceasi carcasa le poti lua linistit. Bioshock te va tine ocupat vreo 20 de ore iar Oblivion sute de ore. Le recomand pe amandoua.

  3. #6823 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

  4. #6824 SP
    Member Rukax's Avatar
    bine multumesc pentru sfaturi

  5. #6825 SP
    Ω Pira's Avatar
    Guys, ma tenteaza sa-mi iau Darksiders 1 si 2. Am vazut ca pe PSN pretul la Darksiders 1 este de 3,99 lire iar la 2 este de 7,99 lire, is that true??! Sau e reducere pt membrii PS Plus? Am vazut o gramada de variante si bundle-uri pt Darksiders 2 si deaia va intreb, ca mi-am cam prins urechile in Store si nu vreau sa cumpar o varianta care cine stie ce add-on e defapt...
    12 lire pe ambele mi se pare un pret mai mult decat decent. Avand in vedere ca o sa-mi procur un cod de 25 de lire, de restul banutilor ce-mi mai recomandati asa action-adventure, rupere de capete, blood, mister, drama, thriller, horror, horrotic, etc?!

  6. #6826 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    normal ca merita...ia-le cu incredere..sunt variantele full..il iau si eu pe 2.....pe 1 am dat 80 ron..fuu

  7. #6827 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by Pira View Post
    Guys, ma tenteaza sa-mi iau Darksiders 1 si 2. Am vazut ca pe PSN pretul la Darksiders 1 este de 3,99 lire iar la 2 este de 7,99 lire, is that true??! Sau e reducere pt membrii PS Plus? Am vazut o gramada de variante si bundle-uri pt Darksiders 2 si deaia va intreb, ca mi-am cam prins urechile in Store si nu vreau sa cumpar o varianta care cine stie ce add-on e defapt...
    12 lire pe ambele mi se pare un pret mai mult decat decent. Avand in vedere ca o sa-mi procur un cod de 25 de lire, de restul banutilor ce-mi mai recomandati asa action-adventure, rupere de capete, blood, mister, drama, thriller, horror, horrotic, etc?!

    Attached Images Attached Images 1731265_300.jpg

  8. #6828 SP
    Member MiniEmotion's Avatar
    Blood: Si anume GOW! Oricare din ele, eu am incercat GoW 2 pe PS2, e FENOMENAL !

  9. #6829 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by Pira View Post
    Guys, ma tenteaza sa-mi iau Darksiders 1 si 2. Am vazut ca pe PSN pretul la Darksiders 1 este de 3,99 lire iar la 2 este de 7,99 lire, is that true??! Sau e reducere pt membrii PS Plus? Am vazut o gramada de variante si bundle-uri pt Darksiders 2 si deaia va intreb, ca mi-am cam prins urechile in Store si nu vreau sa cumpar o varianta care cine stie ce add-on e defapt...
    12 lire pe ambele mi se pare un pret mai mult decat decent. Avand in vedere ca o sa-mi procur un cod de 25 de lire, de restul banutilor ce-mi mai recomandati asa action-adventure, rupere de capete, blood, mister, drama, thriller, horror, horrotic, etc?!
    Darksiders - DA! Alte jocuri (in genul celor descrise de tine ) : Bayonetta , God of War , Dante's Inferno .

  10. #6830 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Avand in vedere ca am PS3-ul de vreo 2 saptamani, ma gandeam sa incep sa joc si eu o exclusivitate, sa simt ca am consola . Astfel, m-am gandit pentru inceput la Uncharted (poate imi mai recomandati voi si altceva care sa merite mai mult).
    Ce ziceti, merita pachetul asta ? As putea sa iau altceva mai bun in acelasi pret ?
    Joc Uncharted: Drake's Fortune + Uncharted 2 pentru PlayStation 3

  11. #6831 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Seria God of War, sa le joci in ordine cronologică!

    GoW: Ascension
    GoW: Chains of Olympus
    GoW
    GoW: Ghost of Sparta
    GoW 2
    GoW 3

  12. #6832 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    ba din contra..daca alegi seria GoW joaca-le in ordinea aparitiei..o sa fie urata trecerea de la grafica lui Ascension la Chains of Olympus iar apoi GoW 1 ..vorbesc din proprie experienta

  13. #6833 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    ba din contra..daca alegi seria GoW joaca-le in ordinea aparitiei..n-o sa mai joci tu in veci Chains of Olympus dupa ce vezi ce grafica are Ascension
    Exagerezi, cele de psp au fost portate pe ps3, iar d.p.d.v. grafic sunt peste gow 1 si 2 hd, joacă-le in ordine cronologică, sa înţelegi ceva si sa nu iti mai pui întrebări in legatura cu unele chestii.

    PS motorul grafic de la Ascension e motorul grafic de la GoW 3, grafica nu contează foarte mult, mai ales la capodopera asta

    PPS poti sa începi cu cele din lista si sa aştepţi sa scadă preţul la GoW Ascension

    GoW: Chains of Olympus
    GoW
    GoW: Ghost of Sparta
    GoW 2
    GoW 3

  14. #6834 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Nu-mi place GoW, pur si simplu nu sunt adeptul genului. Excluzand GoW, oferta aceea pentru pachetul de Uncharted cum vi se pare ?

  15. #6835 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Avand in vedere ca am PS3-ul de vreo 2 saptamani, ma gandeam sa incep sa joc si eu o exclusivitate, sa simt ca am consola . Astfel, m-am gandit pentru inceput la Uncharted (poate imi mai recomandati voi si altceva care sa merite mai mult).
    Ce ziceti, merita pachetul asta ? As putea sa iau altceva mai bun in acelasi pret ?
    Joc Uncharted: Drake's Fortune + Uncharted 2 pentru PlayStation 3
    Daca nu ai jucat MGS 4 , go for itE cel mai bun joc exclusiv PS3

  16. #6836 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Nu-mi place GoW, pur si simplu nu sunt adeptul genului. Excluzand GoW, oferta aceea pentru pachetul de Uncharted cum vi se pare ?
    Pret foarte bun, nu mai sta pe gânduri!

  17. #6837 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Oferta la Uncharted e foarte buna. Iti mai recomand seria Killzone, Heavy Rain, daca iti plac racing-urile Gran Turismo 5 si daca ai mai jucat vreunul din serie, MGS4.

  18. #6838 SP
    svg
    Member svg's Avatar
    Journey sau Outland?

  19. #6839 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Journey

  20. #6840 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by svg View Post
    Journey sau Outland?
    Journey, este o experienta de neuitat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts