Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 54 of 155 FirstFirst ... 4 44 52 53 54 55 56 64 104 154 ... LastLast
Results 1,061 to 1,080 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1061 SP
    Member Darku's Avatar
    Mie mi-a placut mult si Witcher 2.
    Nu e atat de imens jocul, e ceva mai liniar, ai mai putine de facut prin lume, insa foarte foarte bun si ala, W2 cred l-am terminat de vreo 3 ori (PC).
    Dupa W2 esti obligat sa joci si W3, e capodopera.

  2. #1062 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vreau sa termin primele părți, deocamdată ma chinuie prima parte, partea a doua o am tot pt PC, dar...nu duce. Eu vreau să-i dau o șansă pe X360, sunt curios daca l-a jucat cineva pe consola. Ma scuzați ca vorbesc despre partea a doua aici, nu am găsit topicul

  3. #1063 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    W2 l-am jucat si pe PC si pe X360 , cel de pe 360 arata destul de rau prin comparatie cu cel de pe PC , insa este jucabil.

  4. #1064 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Eu am jucat w2 pe xbox...este ok dar are multe loading screens cam lungi.

  5. #1065 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Shiva View Post
    Editor: Warner Bros ??? Io stiam ca Namico Bandai e publisherul pe Europa ....
    Distribuitor este Namco pe anumite tari, Best Distribution pe Romania.

  6. #1066 SP
    Member zulander's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Vreau sa termin primele părți, deocamdată ma chinuie prima parte, partea a doua o am tot pt PC, dar...nu duce. Eu vreau să-i dau o șansă pe X360, sunt curios daca l-a jucat cineva pe consola. Ma scuzați ca vorbesc despre partea a doua aici, nu am găsit topicul
    Pe x360 arata foarte bine zic eu, avand in vedere ca jocul e cu 7 ani mai batran ca consola. Parca a fost gratis acum 2 luni. Revenind, da merita pe console, pentru mine ein top 5 xbox 360 games, are tot ce ii trebuie, control si gameplay wise. Spor la joaca

  7. #1067 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    The Witcher 3: Wild Hunt

    Bun am vazut ca multa lume este disperata cand isi pierde din greseala setul de armuri witcher de la inceputul jocului, vestea buna e sa scapati de ele cand gasiti ceva mai bun stiu ca arata cool dar sunt crap. In schimb am aflat ca exista 3 seturi de armura witcher: grifon, cat si ursine parca care fac parte din categoria elite si se pot upgrada de e 3 ori si devin cele mai puternice din tot jocul. Prima armura stiti unde se gaseste am scris pe o pagina in urma si chiar arata decent fata de ce aveam o sa incerc sa le gasesc si pe restul si o sa postez aici . Nu uitati acestea sunt singurele pe care va recomand sa nu le pierdeti

    Ps: asa am gasit pana acum din pacate foarte putini au terminat jocul si informatiile sunt putine

  8. #1068 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din ce am inteles din postul initial, acolo gasim doar blueprints (sau cum le zice) pentru armuri si nu armurile fizic, nu ? Tot trebuie sa adunam ingredientele de care avem nevoie, pentru a le realiza ?

  9. #1069 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu sunt putin deranjat ca nu am un chest al meu pe undeva incat sa depozitez toate prostioarele acolo. In toate RPG-urile ai asa ceva, aici insa nu.

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Din ce am inteles din postul initial, acolo gasim doar blueprints (sau cum le zice) pentru armuri si nu armurile fizic, nu ? Tot trebuie sa adunam ingredientele de care avem nevoie, pentru a le realiza ?
    Da. Dar merita, eu le-am facut.

  10. #1070 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  11. #1071 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Daca aveti si alte coins in afara de Crowns, trebuie schimbate. Trebuie mers in orasul cel mai mare unde vorbiti cu un dwarf Vivaldi. Nu va spune dinainte cat primiti in schimb, se converteste automat si vedeti apoi. Am pus poze mai jos cu locatia si Vivaldi:
    Attached Images Attached Images image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

  12. #1072 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    mama cum arata armura asta dar ai nevoie de lebel 31 si este aparata parca de un monstru de level 20
    Attached Images Attached Images eyakych.jpg 2cd06gi.jpg 8a7dkhg.jpg

  13. #1073 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    A mai găsit cineva cartea asta la Gwent?
    Attached Images Attached Images psx_20150522_164404.jpg

  14. #1074 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^ lol ma tudy )

  15. #1075 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am instalat și eu jocul, nu îmi ia Patch 1.02 deși e versiunea europeană
    uploadfromtaptalk1432306933154.jpg

  16. #1076 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Am instalat și eu jocul, nu îmi ia Patch 1.02 deși e versiunea europeană
    Attachment 250056
    reinstall sau restart la ps4? si dupa aia mai incearca un check for update.

    ---------- Post added 22-05-2015 at 18:40 ----------

    HAHAHA http://gfycat.com/PoliteDistortedFieldmouse

  17. #1077 SP
    Member Kupy's Avatar
    Nici eu nu am versiunea 1.02 și tot pe Europa îl am.

  18. #1078 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    In timp ce Bobby e la munca, eu...
    Asa, intoare cutitul in rana.

    Quote Originally Posted by Kupy View Post
    Nici eu nu am versiunea 1.02 și tot pe Europa îl am.
    Eu am avut aseara problema cu DLC-urile.
    Am PS Plus pe US si un cont normal pe RO.

    Si am descarcat cele doua DLC-uri si stateau in "waiting to install" non stop. M-am tot invartit in stanga si in dreapta si am intrat pe contul de Romanian, le-am redescarcat si s-au instalat si am continuat jocul de unde am ramas.

    Nu mi-am dat seama ca nu pot sa iau DLC-urile de pe contul de US. Toate jocurile le am luate din Romania si a mers fara probleme, acum e prima data cand a facut asta.

  19. #1079 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    US nu este zona 2, deci nu au sa-ti functioneze DLC-urile de pe un cont US pe un joc de Europa zona 2.

  20. #1080 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Inseamna ca celalalate jocuri nu sunt Zona 2? Destiny, Dragon AGE, FIFA ? (anyway, scuze offtopic, dar ca idee sa inteleg )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 54 of 155 FirstFirst ... 4 44 52 53 54 55 56 64 104 154 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts