Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 90 of 185 FirstFirst ... 40 80 88 89 90 91 92 100 140 ... LastLast
Results 1,781 to 1,800 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #1781 SP
    Junior Member FreakDani's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Ozil
    Un cam si un cdm bun in bundesliga?
    CAM : Gundogan / Toni Kross .
    CDM : Javi Martinez / Luiz gustavo .

    ( Sincer , as prefera combinatia gundogan , martinez )

  2. #1782 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Ozil
    Un cam si un cdm bun in bundesliga?
    Diego CAM

    Gundogan CDM.

  3. #1783 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    uploadfromtaptalk1390496158973.jpg ma disperat ... uitati-va la suturi

  4. #1784 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Attachment 213872 ma disperat ... uitati-va la suturi
    in primul rand, ma bucur ca esti caine

    legat de meci, am avut meci in care adversarul a avut 2 suturi si a dat 2 goluri...posesie 67% pt mine, 17-2 la suturi... si degeaba, asta e fifa..insa si in viata reala se intampla...

    ---------- Post added 23-01-2014 at 20:03 ----------

    l-as lua pe Adebayor IF2 ca sa joace ST in locul lui Benteke...insa e diferenta de viteza intre ei...nu stiu ce sa fac...

  5. #1785 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Attachment 213872 ma disperat ... uitati-va la suturi
    Dupa multe asemenea meciuri am decis sa ma las de FIFA, sau cel putin sa iau o luuuunga pauza. M-a stresat mult prea mult.

  6. #1786 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    dupa facts se pare ca omu' juca agresiv si te-ai enervat

  7. #1787 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Mi.a dat golurile doar pe contra atac ... m.am enervat mai mult ... ca saracul nu a jucat nimic ... si a fost egal..

  8. #1788 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    dupa o pauza de 1 saptamana si cum o furam mai mereu am zis sa mai joc si eu cateva meciuri in ultimate ,din div a 3 am promovat in 1 si am fost la un pct sa iau titlul

  9. #1789 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Eu am ajuns in div 4 ...

  10. #1790 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Ozil
    Un cam si un cdm bun in bundesliga?
    Depinde de buget. Eu am inceput pe PS3 cu Draxler si J. Jones, pe urma am trecut la Diego si Luis Gustavo, acum urmeaza sa-l iau pe Gotze. Schweinsteiger nu mi se pare o prioritate.

  11. #1791 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    dupa o pauza de 1 saptamana si cum o furam mai mereu am zis sa mai joc si eu cateva meciuri in ultimate ,din div a 3 am promovat in 1 si am fost la un pct sa iau titlul

    de multe ori ajuta... eu in ultimul timp am jucat destul de bine, 3 sezoane consecutive in div 1, acum am o pauza de 3 zile.. astazi cred ca ma bag iar
    si sa stii ca daca intrii intr-o pasa proasta trebuie sa iei neaparat o pauza, altfel o vei tine mult timp pierzand

  12. #1792 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    New Team : http://www.easports.com/fifa/footbal...8NRcjnKNRF:ps3

    Lewandowski IF1 l-a folosit cineva ? Se merita 470k ?

  13. #1793 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    aceiasi intrebare pt Adebayor IF2...merita in locul lui benteke tinand cont de diferenta de viteza?

    ---------- Post added 24-01-2014 at 15:56 ----------

    Cristian, apropo, eu il am pe Mandzukic rezerva...e extraordinar pe final de joc...nu are viteza ca sa-l folosesc titular, insa dupa minutul 70 merita bagat... m-a scos de f multe ori..e superb la finalizare si la jocul de cap..

    ---------- Post added 24-01-2014 at 15:57 ----------

    zi-mi te rog, goetze merita in locul lui Aubameyang CAM?

  14. #1794 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    in primul rand, ma bucur ca esti caine

    legat de meci, am avut meci in care adversarul a avut 2 suturi si a dat 2 goluri...posesie 67% pt mine, 17-2 la suturi... si degeaba, asta e fifa..insa si in viata reala se intampla...

    ---------- Post added 23-01-2014 at 20:03 ----------

    l-as lua pe Adebayor IF2 ca sa joace ST in locul lui Benteke...insa e diferenta de viteza intre ei...nu stiu ce sa fac...
    Eu l-am avut pe Adebayor IF si nu prea mi-a placut. Mai pe scurt, a avut 6 meciuri 3 goluri si Benteke are 40 meciuri 37 goluri si 14 assist-uri.

  15. #1795 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Balotelli top scorer din serie A, 31 de goluri in 28 de partide, 5 goluri si un asist intr.un singur meci. L.as incerca IF insa e peste bugetul meu, il are cineva? cum se comporta?.....
    Tevez si Higuain cei mai slabi, am mai multe goluri cu Vucinic decat cu ei la un loc.

    http://www.easports.com/fifa/footbal...rwYopnKNYr:ps3

  16. #1796 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    aceiasi intrebare pt Adebayor IF2...merita in locul lui benteke tinand cont de diferenta de viteza?

    ---------- Post added 24-01-2014 at 15:56 ----------

    Cristian, apropo, eu il am pe Mandzukic rezerva...e extraordinar pe final de joc...nu are viteza ca sa-l folosesc titular, insa dupa minutul 70 merita bagat... m-a scos de f multe ori..e superb la finalizare si la jocul de cap..

    ---------- Post added 24-01-2014 at 15:57 ----------

    zi-mi te rog, goetze merita in locul lui Aubameyang CAM?
    Da , merita . Este foarte tehnic
    Eu nu vreau a 2a echipa , o sa joc cu una singura .

  17. #1797 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    zi-mi te rog, goetze merita in locul lui Aubameyang CAM?

    Aubameyang CAM? Asta e strikerul ideal pentru jocul pe contra-atac, ce sa faci cu el CAM? N-are pasa, nici cine stie ce dribling...


    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post

    Mie mi se pare vulnerabila in axul central formula asta. Ai benzi foarte solide, dar pe centru e cam pustiu in spatele lui Gotze. In rest, ca jucatori cam asta o sa-mi iau si eu dupa ce isi revine piata complet si marit cei 140 de ciumeti pe care-i am pe stoc Mai putin Robben de care n-o sa am bani momentan.

    O sa joc cu Schweinsteiger CDM, Reus si Robben(cand l-oi lua, pana atunci Farfan) pe benzi (LM, RM) si in fata Lewandowski si Aubameyang. Apropo, in poarta cum ti se pare Neuer fata de Adler? Pe mine pe platforma mobile nu ma impresionase cu nimic. Ar fi fost buna varianta blue, desigur , cred ca e un fel de lacat pe poarta.

  18. #1798 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Vad ca numai dinamovisti pe F.U.T. 14
    Mie mi-a mancat sufletul deja, nu pot sa joc decat noaptea, ziua imi da eroare si pierd tot

  19. #1799 SP
    Member bungabunga's Avatar
    E momentul sa schimbi ISP-ul.

    P.S. Eu sunt rapidist, Cristian parca e stelist. Cu Petrolul n-am vazut pe nimeni

  20. #1800 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by bungabunga View Post
    Aubameyang CAM? Asta e strikerul ideal pentru jocul pe contra-atac, ce sa faci cu el CAM? N-are pasa, nici cine stie ce dribling...





    Mie mi se pare vulnerabila in axul central formula asta. Ai benzi foarte solide, dar pe centru e cam pustiu in spatele lui Gotze. In rest, ca jucatori cam asta o sa-mi iau si eu dupa ce isi revine piata complet si marit cei 140 de ciumeti pe care-i am pe stoc Mai putin Robben de care n-o sa am bani momentan.

    O sa joc cu Schweinsteiger CDM, Reus si Robben(cand l-oi lua, pana atunci Farfan) pe benzi (LM, RM) si in fata Lewandowski si Aubameyang. Apropo, in poarta cum ti se pare Neuer fata de Adler? Pe mine pe platforma mobile nu ma impresionase cu nimic. Ar fi fost buna varianta blue, desigur , cred ca e un fel de lacat pe poarta.
    Apara foarte bine , nu ii scapa nimic . Am jucat si cu Adler inainte dar nu se compara Neuer cu Adler , parerea mea .
    Schweinsteiger & Gundogan se descurca bine pe faza de aparare iar pe contraatac nu iert nimic cu Robben , Reus , Lewandowskk & Gotze ...super jucatori .
    Mai am nevoie de 50k sa il cumpar pe Lewandowski IF1 dar nu stiu ce sa fac...



    Quote Originally Posted by bungabunga View Post
    E momentul sa schimbi ISP-ul.

    P.S. Eu sunt rapidist, Cristian parca e stelist. Cu Petrolul n-am vazut pe nimeni
    Am eu pe cineva in lista dar nu-mi mai amintesc cine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 90 of 185 FirstFirst ... 40 80 88 89 90 91 92 100 140 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts