Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 16 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 ... LastLast
Results 161 to 180 of 310

Thread: The Crew

  1. #161 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Mai jucati. Controlul se schimba dramatic de la o masina la alta.

  2. #162 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Astept pareri. Nu am primit nici un cod de beta. Sa faceti si voi un video ceva.

  3. #163 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La mine acum se instaleaza. De vreo 30 de minute...66%. asteptam...

  4. #164 SP
    Member Kupy's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    Mai jucati. Controlul se schimba dramatic de la o masina la alta.
    Asa e. Faceți test drive înainte sa luați o mașină.

  5. #165 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    56004791.jpg

  6. #166 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda...am apucat sa joc si eu prima cursa si au picat serverele...

    Pana acum pot sa zic asa. Imi place in-car view-ul. Comparat cu Forza Horizon 2 (pentru ca prima cursa a fost pe campii, prin iarba inalta samd) e mult sub la control, dpdv al realismului, dar intr-adevar, controlul este ffff arcade.

    Astept sa vad si curse pe ciment, eventual cu alte masini.

    Grafic, jocul este cam praf, dpdv al texturilor si al numarului de poligoane, precum si efectele (gen praf, apa, care sunt absolut oribile). Singuru lucru ce-l face mai frumos, este lumina soarelui (as fi vrut sa spun iluminarea, dar nu este asta) si ce se "aseaza pe camera", de-ti "strica vederea" si tinde spre realism.

    As putea spune ca grafic, cel putin din ce am vazut pana acum, este la nivelul lui NFS Undorcover, dar cred ca pana si ala arata mai bine.

    LE: Imi place cum intoarce capu in curbe, ca sa vezi drumu mai bine.

    Cat de control, daca joci cu camera din spatele masinii, e dezastru, in schimb daca joc cu camera in-car, pot sa spun ca e chiar misto controlu.

    In schimb, mi se pare oribil sa ai harta in dreapta. Mi-e peste mana sa ma uit si ratez tot.

  7. #167 SP
    Member legokid220's Avatar
    DB27-5PN5-9LT3
    TD8E-N7NF-6NF4

    nu stiu daca mai sunt valabile.. le-am luat si eu de la un tip de pe fb

    ---------- Post added 06-11-2014 at 16:51 ----------

    Xbox One - F7VR9-3Q3MR-7R6WP-G2WQ6-R4X4Z
    Xbox One - 47Q44-GFFCQ-FYDJK-JFXMM-4Q4KZ

    Ar fi bine sa va grabiti..

  8. #168 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Codurile sunt de 5 serii, nu de 3.

  9. #169 SP
    Member legokid220's Avatar
    sunt de 3 pe PS4/PS3. dar pe ps3 nu e cazul

  10. #170 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Am si eu un cod pentru voi,eu nu am momentan PS+,TGP-EGN7-WDTN-MMMA-EXGA.

  11. #171 SP
    Member miami's Avatar
    Quote Originally Posted by legokid220 View Post
    Xbox One - F7VR9-3Q3MR-7R6WP-G2WQ6-R4X4Z
    Folosit de mine. THX

  12. #172 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Am si eu un key pt ps4, daca vreti sa il folositi:

    BGMR-3MNK-JB58

    Mie nu mi-a mers pe contul de US deci s-ar putea sa fie pentru UK.

  13. #173 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    "Sorry , the required PSN services are unreachable at this time . Please check your network settings and try again"
    Din ce cauza ? nu merg serverele ?

    ---------- Post added 06-11-2014 at 21:06 ----------

    Gata , s a conectat

  14. #174 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    pana la urma am facut rost de un cod. eu nu sunt expert in jocurile cu masini nu am jucat unu-l de la dirt 2 incoace. Dar jocu asta imi place, mai ales ca e open world, la control ma descurc asa cu nu am de ce sa ma plang, si pe langa asta e un fel de mmo din cate am observat te intalnesti cu tot felu de jucatori. Poate o sa cumpar jocu e interesant i like it.

  15. #175 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Parerea mea dupa 30 minute. E frumos dar nu prea. Controlul depinde de masini, insa buguri la greu. Grafic este slaaab rauu de tot. Nu arata a next gen deloc. Efectele sunt mai detaliate pana si in Most Wanted pe tableta.
    Ideea de open world pare atractiva, insa presimt ca va fi repetitiv.
    Sa vedem, poate imi schimb parerea pana marti.

  16. #176 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da...mie-mi place. Jucat cu camera din masina, sincer, cred ca pot spune ca este peste Forza Horizon 2. Controlul este chiar ok, desi fuge uneori cam aiurea in curbe, dar probabil tine si de cum am modificat masina si de drumuri. Am vazut ca fuge mai tare si pe zapada, deci trebe schimbate cauciucurile.

    Imi plac micile detalii, de genu miscarea capului stanga-dreapta in curbe, ca sa urmaresti drumul (cum e real) si chiar si miscarea capului pe spate, in momentul in care activezi NOS-ul.

    Ca minusuri, inafara de grafica overall, posturile de radio au doar 2-3 melodii, dar asta clar se va schimba in versiunea finala, in schimb grafica sigur nu are cum sa se mai schimbe, intr-o luna. Iluminarea nu-mi place deloc, este prea cartoon-ish si nu e deloc pe gustul meu.
    Nu-mi place nici zapada (cand ninge) iar de ploaie inca nu am dat.

    Am facut un drum din Chicago pana in Las Vegas. A durat 30 de minute, dupa ceas, timp in care app 27 de minute a fost noapte si cand am ajuns acolo, s-a luminat.

    Overall imi place si cred ca-l iau. Astept totusi sa vad si partea de Crew, sa ma joc cu 2-3 prieteni sa vad exact partea de online, ca pana acum am vazut partea de single player si e ok.

    Ah, nu pot sa inteleg ce cauta poveste (care oricum este penibila) intr-un joc ce se vrea MMO.

  17. #177 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Super tare . Pt mine este primul joc cu masini pe ps4

  18. #178 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    sunteti foarte greu de multumiti unii. grafica e ok, chiar foarte bun pentru un joc open world cred ca este pe acelasi enginge ca si Watch Dogs doar e facut de ubisoft. E o combinatie de MW2 si NFS world numa ca mult mai inbunatatit. Am jucat pana am ajuns la HQ si mi-a placut foarte mult. Story-u e ok ce ati fi vrut sa fie un scenariu pentru oscar?! it;s a f-ing race game, macar are ceva story daca nu, ar fi fost monoton. Daca "Actorul"principal nu ar fi fost un hipster i-as fi dat nota mai mare asa primeste un 7,50.

    ---------- Post added 06-11-2014 at 23:20 ----------

    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Parerea mea dupa 30 minute. E frumos dar nu prea. Controlul depinde de masini, insa buguri la greu. Grafic este slaaab rauu de tot. Nu arata a next gen deloc. Efectele sunt mai detaliate pana si in Most Wanted pe tableta.
    Ideea de open world pare atractiva, insa presimt ca va fi repetitiv.
    Sa vedem, poate imi schimb parerea pana marti.
    e normal sa fie buguri e beta si ar mai fi cateva luni pana lanseaza jocu, grafica e acceptabila nu-i un racegame pur unde sa baga pe o harta si gata poti sa-i dai blana, e open world ( and it's a really ****ing big one). Si ce ar putea fi repetitiv intr-u joc cu masini ? numa curse faci toata ziua.
    P.S. corectie am crezut ca apare in 2015 de aceea am zis cateva luni

  19. #179 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Singurele defecte pentru mine la acest joc sunt, sunetele care zici ca sunt niste rasnite de cafea si vederea din interior (e lipit de volan). Nu am mai vazut optiunea de a modifica pozitia la volan de la TDU 1. Trebuie sa stau mai badass la volan cand ma plimb prin oras cu echipa.

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    posturile de radio au doar 2-3 melodii, dar asta clar se va schimba in versiunea finala
    In versiunea de PC erau foarte multe melodii, unele din ele chiar foarte bune. Daca nu ma insel, am auzit si Mozart.

  20. #180 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Ideea jocului nu e rea deloc, grafica nu este de ps3 ci peste , insa controlul masinilor..pff

    dupa parerea mea poate fi un joc amuzant , dar nu cred ca merita pretul full.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 16 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts