Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 65 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 ... LastLast
Results 861 to 880 of 1284

Thread: The Division

  1. #861 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Tom clancy the division Ineu • OLX.ro
    50 lei, ps4. Care e din Arad sa nu il rateze. Nu stiu daca e vrajeala sau nu, se merita incercat doar "face to face".
    //Am vazut ca are 3 anunturi cu preturi diferite, de aceea am zis, doar daca e cineva din Arad.

  2. #862 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    nu stiu ce sa zic. are acelasi anunt de 3 ori.
    la 25, 50 si 90 de lei

  3. #863 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    ...iar poza e furata de la un unboxing de pe youtube

    https://youtu.be/CUwlMFiEgrs?t=1m58s

  4. #864 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Si cum te poate prosti in situatia asta? Pentru ca si daca trimite prin curier, ii ceri sa livreze cu posibilitatea verificarii coletului, nu? Evident ca daca nu accepta, iti vezi de treaba...

  5. #865 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Am vb cu el. E o gluma făcută de colegii din clasa lui. Nu mai stresați omul

  6. #866 SP
    Junior Member Catalinn's Avatar
    "Bună glumă"


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #867 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    LOL


    L.edit: am jucat aseara un daily mision pe hard cu niste straini, englezi cred fiindca vorbeau foarte corect limba, si spre surprinderea mea au fost foarte de treaba si cominicativi, mi-au dat inv in party sa ne auzim cum trebuie, in timpul misiunii anuntau tot timpul unde is inamicii, ce puteri activau, etc... Am fost foarte placut surprins, n-am mai intalnit de mult timp playeri asa de treaba. Am facut misiunea in 15-20 de minute, ceva de genul, a mers totul ca uns, nu mi-a venit sa cred...gg English guys cu care am jucat aseara

  8. #868 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Tzaka24 - add me . In 2-3 zile ar trebui sa am si eu jocul.

  9. #869 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Am prins si eu doi englezi in beta, zici ca erau vocile alea de la celebra prezentare de la E3 asa bine comunicau. Prima data am crezut ca sunt ceva NPC din joc

    Ma disperați ca tot lăudați jocu' asta, de când a apărut nu mai am stare pt ca nu ma pot hotărî dacă să-l iau sau nu.

  10. #870 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    E bun, să moară Rasko dacă nu e.

  11. #871 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    E bun, singura mea problema cu el deocamdata este ce faci in end game? Care este scopul? De ce iti faci gear din ce in ce mai bun, pentru ce?

    Aceasta lipsa de misiuni end game , sau diversificare mai mare in dark zone in ce priveste ceea ce poti sa faci sper sa o schimbe Ubisoft pe viitor.

  12. #872 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    LOL


    L.edit: am jucat aseara un daily mision pe hard cu niste straini, englezi cred fiindca vorbeau foarte corect limba, si spre surprinderea mea au fost foarte de treaba si cominicativi, mi-au dat inv in party sa ne auzim cum trebuie, in timpul misiunii anuntau tot timpul unde is inamicii, ce puteri activau, etc... Am fost foarte placut surprins, n-am mai intalnit de mult timp playeri asa de treaba. Am facut misiunea in 15-20 de minute, ceva de genul, a mers totul ca uns, nu mi-a venit sa cred...gg English guys cu care am jucat aseara

    Unde se gasesc daily missions? In dark zone sau zona normala? Au ceva icon aparte?

  13. #873 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar

    The Division

    Daily missions iti apar cand ai level 30. Eu sunt abia level 20, dar din cate am inteles, daily missions sunt de fapt misiunile principale, dar mult mai grele.

  14. #874 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    E bun, singura mea problema cu el deocamdata este ce faci in end game? Care este scopul? De ce iti faci gear din ce in ce mai bun, pentru ce?

    Aceasta lipsa de misiuni end game , sau diversificare mai mare in dark zone in ce priveste ceea ce poti sa faci sper sa o schimbe Ubisoft pe viitor.
    Pt incursiuni și raiduri, care urmează

  15. #875 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Unde se gasesc daily missions? In dark zone sau zona normala? Au ceva icon aparte?
    Sunt in zona normala, apar cu niste icoane albe mai mari ce palpaie pe harta si sunt 3 in fiecare zi din cate am inteles. Si da, sunt 3 dintre misiunile principale de story la o dificultate mai mare, hard si challanging. Hard e ok, inamicii is de level 30 si dau drop la iteme mov, si bossul de la sfarsitul misiunii la fel da drop la mov-uri. Challnging in schimb e mult mai greu cu inamci de level 32 si da ca reward un item galben(high-end) cand termini misiunea, dropuri tot mov am inteles.

    L.e.: scuze de spam, insa nu mai pot de ras de cand am vazut video asta, Division in a nutshell:

  16. #876 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    PHUC THIS, maine-poimaine imi iau jocul, deja ma enervati.

  17. #877 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    @kobayashi vaaaai cat am putut sa rad, nu ma mai pot oprii. Dar chiar asa este, pana dai de un Vector si te bagi in ei .

    P.S. Imi plac foarte mult filmele cu Leslie Nielsen mai ales Naked Gun.

  18. #878 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Cum fac sa nu mai apara pe harta misiunile deja facute? Ma dispera sa stau sa caut printre ele misiunile noi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #879 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Va recomand SMG-urile Vector 45 si AUG A3, sunt GENIALE.

  20. #880 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    devine din ce in ce mai addictive, sa-i f... cu jocu' lor iar m-am culcat la 3...

    Faza funny: eram 2 in squad, ne intalnim cu alt squad format tot din 2 persoane. Aia se bateau cu niste AI d-aia galbeni si decidem sa ii ajutam. Unul dintre ei cade si eu ca un bun samaritean merg sa ii dau revive. Omorim AI-ul si in urmatoarele 2 secunde nesimtitii incep sa traga in noi.. I-am omorit, dar gestul a fost patetic...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 65 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Division intarzie pana in 2015 By MonkY in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 22-06-2014, 08:18
  2. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:34
  3. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:23
  4. Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 02:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts