Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 125 of 283 FirstFirst ... 25 75 115 123 124 125 126 127 135 175 225 ... LastLast
Results 2,481 to 2,500 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #2481 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    @Media Galaxy mai aduceti Yakuza 0 PS4?
    Salut. Am verificat si nu mai avem reaprovizionare pe acest produs. Totusi, mai avem pe stoc ca alternativa Yakuza Kiwami.
    https://mediagalaxy.ro/yakuza-kiwami-ps4/

  2. #2482 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Si asta ce inseamna? Nu mai aduceti acest joc? Sa stiu sa ma reorientez catre alt magazin.
    Nu inteleg de ce recomanzi celalalt Yakuza. Este alt joc. La fel de bine puteai sa spui ca pot lua si Fifa 18.

  3. #2483 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Am primit un voucher de 50 de lei in loc de macbook la 1500, insa nu il folosesc.

    E valabil la orice comanda de minim 250 de lei pana pe 18 decembrie, poate prinde bine cuiva.


  4. #2484 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Si asta ce inseamna? Nu mai aduceti acest joc? Sa stiu sa ma reorientez catre alt magazin.
    Nu inteleg de ce recomanzi celalalt Yakuza. Este alt joc. La fel de bine puteai sa spui ca pot lua si Fifa 18.
    Salut! Da, nu mai aducem acest joc momentan. Ti-am recomandat celalalt Yakuza in speranta ca poate te interesa o alternativa, asa ca am incercat sa gasesc ceva relativ asemenator.

  5. #2485 SP
    Member axel's Avatar
    Media Galaxy vor onora comenzile,0 lei, pana la urma?

  6. #2486 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  7. #2487 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Oamenii inca spera la mocangeala.

  8. #2488 SP
    Member Hider141's Avatar
    Nu stiu de ce mai spera cineva la asa ceva, cand singurii care au onorat comenzile au fost cei de la eMag, intr-o actiune care a fost clar reclama mascata. Nu a fost vorba de o greseala reala.
    Si din cate stiu nici legea nu le-ar permite sa dea produsele gratis sau la pret derizoriu cand e vorba de asemenea greseli/"greseli", fiindca sunt obligati ori sa le vanda cel putin la pretul de achizitie, ori sa anunte din timp ca sunt reduceri/lichidare de stoc pentru a le putea vinde sub pretul lor de achizitie.

  9. #2489 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    N-a fost nicio reclama mascata intial la emag. S-a transformat in asta dupa o eroare de sistem, dupa care au hotarat sa onoreze comenzile. Cel putin asa mi-a spus un prieten care lucreaza ca dev la ei.

  10. #2490 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nu pot sa cred cat de lacomi si milogi sunt unii pe facebook la greseala asta. Deci e incredibil, tara asta e plina de retardati.

  11. #2491 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Cineva a avut o epifanie!

  12. #2492 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Stiam intr-o oarecare masura, dar vad ca universu tinde sa imi arate din ce in ce mai mult de la o vreme. Adica sa fim seriosi, au fost facute peste 18.000 de comenzi, doar stai si imagineaza-ti cum statea romanu la calculator si spama acolo ca nebunu la televizoare, monitoare...tot ce apuca, 11 mii de vizitatori unici fata de 400, adica....UAU....UAU.
    E o fericire imensa sa vad un borac de 13 ani cum comenteaza pe facebook ca trebuie onorata comanda ca asa este legea, nu a lucrat o zi in viata lui si sta parazit la parinti dar el stie legea domne. Nu dadeam nici sare in ochi daca faceam parte din conducerea la Mediagalaxy.

  13. #2493 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Daca mai are cineva un voucher de 50 de lei la cumparaturi peste 250 lei pe care nu il foloseste PM please. Multumesc.

  14. #2494 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    @Media Galaxy
    mai aduceti carduri de PlayStation Network 100 Lei? vad ca aveti doar de 250 https://mediagalaxy.ro/playstation-n...-code-cont-ro/

  15. #2495 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by MAGNUS2 View Post
    @Media Galaxy
    mai aduceti carduri de PlayStation Network 100 Lei? vad ca aveti doar de 250 https://mediagalaxy.ro/playstation-n...-code-cont-ro/
    Salutare! Da, o sa mai aducem. Momentan nu avem o data exacta de reaprovizionare.

  16. #2496 SP
    Member axel's Avatar
    Jocul Bloodborne GOTY sunt toate in limba araba coperta(Middle East) la Media Galaxy?

  17. #2497 SP
    Banned wd87's Avatar
    @Media Galaxy

    o sa mai aduceti Tomb Raider Definitive Edition PS4?

  18. #2498 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Imi cer scuze, daca s-a intrebat deja: optiunea de a rezerva si ridica din magazin produse de pe site a fost scoasa?
    Nu o gasesc pe paginile de produs, dar informatia inca este pe site:

    https://altex.ro/rezerva-in-magazin/

  19. #2499 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by wd87 View Post
    @Media Galaxy

    o sa mai aduceti Tomb Raider Definitive Edition PS4?
    Hello. Ar trebui sa ne ajunga saptamana viitoare in stoc.

    Quote Originally Posted by blackjack2150 View Post
    Imi cer scuze, daca s-a intrebat deja: optiunea de a rezerva si ridica din magazin produse de pe site a fost scoasa?
    Nu o gasesc pe paginile de produs, dar informatia inca este pe site:

    https://altex.ro/rezerva-in-magazin/
    Da, in momentul de fata optiunea de rezerva in magazin a fost dezactivata de pe site.

  20. #2500 SP
    Junior Member MCVlad's Avatar
    Media Galaxy, considerati miscarea facuta drept una corecta? De ce sa putem cumpara un produs in cateva ore, targetat, cand putem astepta curierul o zi, doua, in cele mai bune cazuri? Personal mi se parea foarte utila, nu ma forta sa bat orasul in cautarea produsului prin toata magazinele.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 125 of 283 FirstFirst ... 25 75 115 123 124 125 126 127 135 175 225 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts