Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 17 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 101 to 120 of 333

Thread: Pro Evolution Soccer PES 2016

  1. #101 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E ok stai liniștit, sigur nu se vede diferența

    http://www.gamespot.com/articles/xbo.../1100-6429956/

    Au un typo în titlu, e vb de versiunea 2016

  2. #102 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    10K bonus pt My Club daca va inscrieti.
    https://www.pesleague.com/user/finished/

  3. #103 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Gata, merci

  4. #104 SP
    Member blondutzu's Avatar
    am descarcat si eu demo-ul PES 2016 si am jucat cateva meciuri, concluzia fiind ca dupa multi ani a aparut in sfarsit un PES care chiar imi place. Insa alternand meciurile intre FIFA 15 si PES 2016 am gasit si motivul pentru care imi place, l-au transformat in FIFA.

    Comparativ cu PES 15, care pentru mine era un QTE game, (daca ratai timing-ul iti luai adio de la faza pentru ca ii lua 3 secunde jucatorului sa se intoarca) acesta este mult mai dinamic si mai responsive. Este complet FIFA , mai putin nivelul de polish.
    Gasesc amuzante commenturile fanilor PES carora le place PES16 dar nu suporta FIFA (sunt in aceeasi cateogrie cu cei carora nu le-a placut Titanfall dar le place COD AW si urmatorul BO, ipocrizie pana la Dumnezeu)

  5. #105 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Daca la tine e complet FIFA !? Pasele nu au nici o treaba cu FIFA si aici pasezi mult, preluarile la fel, paceul nu are asa mare impact, si fata de FIFA, aici primesti GP nu dai bani sa cumperi coins la pacanele.

    Lumea suporta FIFA si inca foarte bine, ce nu suporta este scriptul AI, sistemul de joc din UT, unde nu prea conteaza ce echipa ai ca oricum se termina cum vrea EA

  6. #106 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    Este complet FIFA
    you wish....

  7. #107 SP
    Member blondutzu's Avatar
    nu imi doresc nimic, nu ma intereseaza ca se cheama Fifa sau PES, ma joc care imi place mai mult, iar noul PES este singurul care imi place din ultimii ani.
    @seven ma refer strict la cum se simte nu la cum isi monetizeaza treburile fiecare

  8. #108 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Bai ce aiurea e ca pătratul e șut, iar cercul centrare/alunecare

  9. #109 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Le poți modifica, selectezi type 2 .

  10. #110 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Din pacate nu poti modifica comanda in def cand chemi om la suport, preferam L1 ca la FIFA, sunt nevoit sa joc pe cerc si este cam incomod sa alergi dupa mingie pe X si sa chemi un al doilea om pe O.

  11. #111 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    A aparut pe android Pro Evolution Club Manager, nu poti controls jucatori dar iti faci echipa, daca mai joaca cineva sa facem schimb de id uri.uploadfromtaptalk1440618961334.png

  12. #112 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar


    Cine a jucat 15, sa explice care este treaba cu acel Trainer.

  13. #113 SP
    Junior Member DaniLio10's Avatar
    Avand in vedere ca e doar un Demo, jocul e superb !!!
    @Se7en Fury, in Pes15, acel trainer nu exista, e ceva nou, pare interesant.

  14. #114 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Cumstomizarile se fac manual ? Sau se pot descarca de pe internet și uploada în consola ? Trebuie pentru fiecare echipă în parte sau poți lua toată divizia ?

  15. #115 SP
    Junior Member DaniLio10's Avatar
    Daca te referi la patch-urile pentru licentele echipelor, da se vor gasi pe net, de anul asta si pentru PS4, pentru Xbox One putin probabil sa rezolve ceva anul asta...
    Detalii de genul, pe divizii sau pentru fiecare echipa in parte, nu stiu (dar nu cred ca va fi o problema atata timp cat descarci patch-ul de pe net) , asta pentru ca eu nu am facut un astfel de upload niciodata, joc Pes de prin 2002, dar niciodata nu m-a deranjat faptul ca Arsenal se numeste North London, ma intereseaza alte lucruri la un joc de fotbal si anume, gameplay-ul.

    ---------- Post added 10-09-2015 at 13:28 ----------

    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Din pacate nu poti modifica comanda in def cand chemi om la suport, preferam L1 ca la FIFA, sunt nevoit sa joc pe cerc si este cam incomod sa alergi dupa mingie pe X si sa chemi un al doilea om pe O.
    Le poti schimba cum doresti, probabil nu ai observat.

  16. #116 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  17. #117 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cum a aparut de curand si demo la Fifa am jucat si acolo cateva meciuri si am sarit apoi direct in PES. Desi Fifa are licente si Ultimate Team si niste moduri de joc in plus, cand joc PES chiar mi se pare fun. Adica il joc de placere de fiecare data, iar la Fifa nu s-a mai intamplat asta de foarte mult timp. Chiar cred ca anul asta merg pe mana PES, dar cum acesta se ieftineste mereu dupa mai putin de o luna cred ca voi astepta, iar Fifa il aman pana se reduce (putin probabil) sau ma incumet sa imi iau EA Access pe Xbox.

  18. #118 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    https://pes.konami.com/us/pes/exclus...s-in-pes-2016/
    Nu am văzut ca a postat și Dante.

  19. #119 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu îl iau sigur și o să scriu și o recenzie, nu am scris niciodată pt un joc de fotbal

  20. #120 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    uploadfromtaptalk1441906434922.jpg Abea aștept data de 17

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 17 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Pro Evolution Soccer PES 2014 By Pira in forum Console Club
    Replies: 121 Last Post: 19-06-2015, 12:28
  2. Pro Evolution Soccer PES 2015 By OlBlueEyes in forum Console Club
    Replies: 193 Last Post: 11-05-2015, 11:07
  3. Pro Evolution Soccer PES 2013 By CooL in forum Console Club
    Replies: 25 Last Post: 24-10-2012, 15:48
  4. Pro Evolution Soccer PES 2012 By flightcrank in forum Console Club
    Replies: 121 Last Post: 24-04-2012, 13:05
  5. Pro Evolution Soccer PES 2011 By Nash in forum Console Club
    Replies: 207 Last Post: 08-08-2011, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts