Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 54 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 ... LastLast
Results 641 to 660 of 1068

Thread: iOS Games

  1. #641 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Se apropie Pastele lor si d-aia le dau asa. Nu va aruncati banii inca. Vor fi cam toate, ca in fiecare an, la oferta/gratis.

  2. #642 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Poti detalia, te rog, ce este atat de interesant la el ? eu m-am plictisit ingrozitor si am tras de mine sa-l joc, dupa cata reclama i-au facut pe TouchArcade.
    Mi se pare interesant modul de "lupta" , imi aminteste foarte mult de pokemon si putin din primul final fantasy

  3. #643 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Recomand fanilor un joc care a aparut din neant pur si simplu (n-am auzit absolut nimic de el pana acum): Stargate SG-1 Unleashed.
    Nu l-am luat inca, dar arata prea bine pentru un joc de tableta/smartphone...
    http://itunes.apple.com/nz/app/starg...-1/id608911836


  4. #644 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Modern combat 4 la 0,89e

  5. #645 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Mi se pare interesant modul de "lupta" , imi aminteste foarte mult de pokemon si putin din primul final fantasy
    Inseamna ca asta era. Nu-mi place universul si orice tine de pokemon si nu am jucat asa ceva, iar final fantaly am jucat doar de la 7 in sus (cateva) iar cele vechi doar ft putin pe iOS.

    PS: si Little Inferno tot 0.79 euro - burning stuff is fun

  6. #646 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Doodle Jump HD (aka iPad version) este disponibil gratuit.

  7. #647 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Pentru cei care mai joaca Real Racing 3, am descoperit o metoda de a trece peste timpii de asteptare cand reparati o masina. Daca de exemplu aveti de asteptat o ora pentru a repara o masina: inchideti jocul, intrati in setari si modificati ceasul cu o ora in plus, intrati inapoi in joc si masina va fi reparata, iar dupa puteti sa fixatii ceasul pe ora normala.
    Sper sa va ajute !
    Nu merge trucul daca sunteti conectati la internet cu telefonul sau tableta... acum am observat.

  8. #648 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Jucand pe iDevice cu SixAxis (PS3 controller) - video personal :


  9. #649 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Schimb cod Minecraft Pocket Edition ($7) cu Amazon GC ($7).

    P.S.Am si un cod Whatsapp Messenger pentru $1 Amazon GC.

  10. #650 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Sky Gamblers si NOVA 3 la 0'99$. Eu nu mi le-am cumparat dar daca e cineva interesat..

  11. #651 SP
    Member claudiutk's Avatar
    O mica observatie: Sky Gamblers-urile am impresia ca sunt facute in Romania, daca sunteti ca mine si va enerveaza stilul lor de a face un joc evitati-le

  12. #652 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Sky Gamblers este destul de ok dupa parerea mea, probabil te deranjeaza pentru ca esti un fan al jocurilor cu avioane si acesta nu prea are treaba cu realitatea. Este prea arcade la unele faze cum ar fi: decolare, aterizare, angajarea avionului si vrie( inexistenta). In schimb pe partea de combat sta foarte bine, iar controlul este perfect pentru un device mobil.

  13. #653 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Death Rally este disponibil gratuit in AppStore.

  14. #654 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Am urmatoarele jocuri/aplicatii (US App Store) la schimb pe Amazon Gift Cards :

    Minecraft : PE - $5 Amazon GC ($2 savings)
    What'sApp Messenger - $1 Amazon GC
    Le Vamp (5 codes) - $2 Amazon GC
    Arc Squadron - $2 Amazon GC ($1 savings)
    Temple Run : Oz (2 codes) - $1 Amazon GC
    Camera+ (2 codes) - 1$ Amazon GC

  15. #655 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Preturi bune la jocurile de la EA, recomand. Eu unu astept Bastion sa fie la 0,99$ si poateeee ceva reducere la episoadele din Walking Dead.

  16. #656 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Are cineva Fight Night Champion? Eu tocmai l-am luat si merge foarte sacadat. M-am uitat la clipuri pe youtube si la mine merge foarte greu.

  17. #657 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Bastion a fost la 0.89 euro acm cateva luni

    Tudor, la mine pe iPad 2 merge perfect. Sterge-l, da un restart la tableta si redownloadeaza-l.

  18. #658 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Stiu ca a fost la 0'99$ .. am stat ca prostu' inloc sa-l cumpar.

    Tudyniuz, iti recomand Real Boxing, eu zic ca e peste Fight Night.

  19. #659 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu sunt pe tableta ci pe telefon. Am citit pe net ca cica ar fi probleme de compatibilitate intre Fight Night Champion si iPhone 5. De ce naiba nu il scot sau nu ii fac un update?

  20. #660 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Aaa, in cazul asta e posibil. Oricum, la fel ca Funky., iti recomand Real Boxing. Este foarte bun. Eu nu sunt fan al boxului, dar am pierdut multe ore in joculetu ala.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 54 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  2. iOS 8 By MonkY in forum Apple
    Replies: 158 Last Post: 10-04-2015, 13:43
  3. iOS 7 By MonkY in forum Apple
    Replies: 245 Last Post: 25-08-2014, 18:28
  4. IOS updates By AndRewqp in forum Apple
    Replies: 5 Last Post: 19-02-2013, 21:19
  5. Update iPhone iOS By freddie91 in forum Software
    Replies: 6 Last Post: 11-02-2013, 13:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts