Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 211 of 788 FirstFirst ... 111 161 201 209 210 211 212 213 221 261 311 711 ... LastLast
Results 4,201 to 4,220 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #4201 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar

  2. #4202 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    din pacate, fiind EA ma astept sa fie region locked asa ca tre musai luat din UK sau de la noi daca vine la un pret bun.

  3. #4203 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Am incercat pre-order pe Amazon.No go...

    Am oricum pre-order la standard version pe shopto.

  4. #4204 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Nu te �ntreabă nimeni nimic...sunt niște excroci. Odată ce ți-ai atașat un card de credit la profilul tău și ai dat să-ți cumperi GOLD...ți-ai semnat sentința.

    Dar...cum rom�nul e inventiv a găsit o modalitate de a trece de această nesimțire crasă.
    Cont suspendat, incercat asta cu un nou card. Degeaba. Oare daca dau cancel la account, iar apoi recover gamertag o merge?

  5. #4205 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Ronan, ai incercat chestia aia de la Steel Series ? Care conecta castile normale la controllerul de Xbox360 ?
    Daca da ce parere ai , merita ? ceva multumiri, nemultumiri ? thanks !

  6. #4206 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Intrebare:
    Daca pun hdd-ul consolei mele la xboxul unui prieten care nu intra online, merge sa joace jocurile arcade downloadate de pe Live?

    As dori sa-mi raspunda cineva care chiar a incercat, si nu a auzit sau banuie ca asa e. Eu din cate stiu, jocurile arcade sunt legate atat de Gamertag, cat si de ID-ul consolei. Daca se schimba ID-ul consolei, trebuie verificat online dupa Gamertag. Deci daca prietenul meu nu are consola conectata la internet, jocurile arcade observa ca s-a schimbat ID-ul consolei si au nevoie de o verificare online a Gamertagului, si deci nu le poate juca.

  7. #4207 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...nu te juca. Poate-l pierzi de tot

    Dar care e problema? Ți-a expirat CC-ul și n-au mai putut trage banii de pe el pentru GOLD?

  8. #4208 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Ronan, ai incercat chestia aia de la Steel Series ? Care conecta castile normale la controllerul de Xbox360 ?
    Daca da ce parere ai , merita ? ceva multumiri, nemultumiri ? thanks !
    ....n-am �ncercat. S-au bulit Steels-urile Urmează să-mi iau altă pereche. Spun atunci.

  9. #4209 SP
    Junior Member rares's Avatar
    Salut!Am o intrebare.Am vazut ca unii vand case sheluri .Ce sunt acelea?Stiu doar ca e ceva ce seamana cu hardul xboxului.Ms anticipat

  10. #4210 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by rares View Post
    Salut!Am o intrebare.Am vazut ca unii vand case sheluri .Ce sunt acelea?Stiu doar ca e ceva ce seamana cu hardul xboxului.Ms anticipat
    ...case shell = cutia/cacasa/etc. �n care se pune HDD-ul 360-ului.
    Attached Images Attached Images hdtut3.jpg

  11. #4211 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by SublimingSun View Post
    Mi-am calcat pe inima si am zis ca nu mai dau banii pe editii Collector's. Mai ales ca de obicei produsele din pachet sunt niste chinezarii ieftine. Dar nu pot sa zic ca nu sunt intrigat de modul in care le mai vin astora idei: cloth map (??).
    That's sooo awesome! Must buy. Dar din pacate nu gasesc de unde.

    Quote Originally Posted by h0stile
    din pacate, fiind EA ma astept sa fie region locked asa ca tre musai luat din UK sau de la noi daca vine la un pret bun.
    Not really. Fight Night Round 4 e region free, deci e posibil EA sa se dezminta de politica asta cu RLock.

  12. #4212 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    atunci asta e cea mai buna veste. sa speram ca o sa fie RF. n-ar mai fi o problema atunci. sper totusi sa nu dezamageasca. eu il voi cumpara si pentru bonusul de ME2, insa din cite am citit e ok si daca iau standard version.

  13. #4213 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Jocul RAGE se vrea a fi un Fallout 3 ? Doar ca are in plus acele masini ?

  14. #4214 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Jocul RAGE se vrea a fi un Fallout 3 ? Doar ca are in plus acele masini ?
    Nu. Fallout 3 este RPG, in timp ce Rage va fi un FPS

  15. #4215 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Nu. Fallout 3 este RPG, in timp ce Rage va fi un FPS
    Exact.
    Mi se pare penibil sa-i acuzi pe ce-i de la id ca ar plagia.

  16. #4216 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    intreare de n00b:
    Voi ce folositi la controller? baterii sau acumulatori
    Daca folositi acumulatori cum ii incarcati ? direct cu accesoriu la controller sau separat cu incarcator?
    Incerc sa vad care e o solutie optima.

  17. #4217 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    intreare de n00b:
    Voi ce folositi la controller? baterii sau acumulatori
    Daca folositi acumulatori cum ii incarcati ? direct cu accesoriu la controller sau separat cu incarcator?
    Incerc sa vad care e o solutie optima.
    Acumulatori.
    4 acumulatori Sanyo de la MediaGalaxy costa 60 RON.
    Folosesc 2 din ei aproximativ 2 saptamani jucandu-ma 3-4 ore pe zi in medie. Imediat ce se termina, ii pun la incarcat (12h deh, ca sunt ieftini) dar am tot timpul controller.
    Play & charge kit mi se pare o investitie super aiurea. Furt pe fatza � Microsoft.

  18. #4218 SP
    Junior Member darkmitza's Avatar
    Am o intrebare...nu cred ca e locul potrivit de a intreba dar...nu cunosc pe nimeni cu experienta.
    Vreau sa achizitionez un controller pt. PC (este Xbox 360 Wireless Black) dar cei de la magazin mi-au spus ca nu este pt. PC...nu merge daca achizitionez un Xbox 360 Reciver WinPC?
    Imi cer scuze daca nu este intrebarea on-topic dar chiar am nevoie de ajutor.
    Link-ul este acesta:ACC Xbox 360 Wrlss Controller Xbox B4F-00017 Controller
    ACC Xbox 360 Wrlss WinPC Adpt Xbox 360 9Z2-00002 Reciver-ul

  19. #4219 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by darkmitza View Post
    Am o intrebare...nu cred ca e locul potrivit de a intreba dar...nu cunosc pe nimeni cu experienta.
    Vreau sa achizitionez un controller pt. PC (este Xbox 360 Wireless Black) dar cei de la magazin mi-au spus ca nu este pt. PC...nu merge daca achizitionez un Xbox 360 Reciver WinPC?
    Imi cer scuze daca nu este intrebarea on-topic dar chiar am nevoie de ajutor.
    Link-ul este acesta:ACC Xbox 360 Wrlss Controller Xbox B4F-00017 Controller
    ACC Xbox 360 Wrlss WinPC Adpt Xbox 360 9Z2-00002 Reciver-ul
    Merge, receiver-ul ala a fost facut tocmai ca sa functioneze controller-ele de Xbox 360 wireless si pe PC.

  20. #4220 SP
    Junior Member morpheus2k5's Avatar
    Revin iar cu aceeasi problema la care nu mi-a raspuns nimeni in posturile precedente.
    Incerc sa ma conectez la XBox Live dar nu reusesc. Daca bag direct cablul ethernet in consola si modific MAC-ul in setarile Xbox-ului, testul de conexiune reuseste. Cand in schimb imi fac cont de XBox Live imi da eroare cand cauta daca este disponibil Gamertag-ul. Daca testez iar conexiunea imi da DNS Failed.
    Am incercat si cu ICS acum cateva zile insa iar imi da DNS Failed cand acceseaza serverele XBox ale Microsoft.
    Ideea e ca pe PC merge sa accesez orice site XBox, fie el US, GB ori w/e.
    Cand m-am dus la tipii care se ocupa de reteaua de cartier din care fac parte au dat din umeri si au zis ca singura sansa e sa imi iau ip nou pentru consola ca asa stiu ei sa rezolve problemele. Cerand bani in plus.
    Deci are cineva idee care ar putea fi problema? Daca este nevoie pot da si codul care mi-l da la DNS fail.

    W: 0000 - 000B
    X: 0000 - F021
    Y: 0000 - 0000
    Z: 8015 - 1904
    ID: FFFF - FFFF

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts