Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 395 of 788 FirstFirst ... 295 345 385 393 394 395 396 397 405 445 495 ... LastLast
Results 7,881 to 7,900 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #7881 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...hehe, prea t�rziu. Razer Onza FTW!
    Attached Images Attached Images 090109razer_onza_portada.jpg

  2. #7882 SP
    Senior Member Khan's Avatar


    Foarte tare

    *Me buys*

  3. #7883 SP
    Senior Member tray's Avatar
    major nelson?

  4. #7884 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    major nelson?
    lol - atata-i de tăntălău omu ăsta, major nelson, de așa ceva �n viața mea n-am văzut lol
    1. Habar n-are să se joace
    2. E un nesimțit de gategoria I (păcat că n-am salvat mesajele de pe LIVE)
    3. Habar n-are unde-i Rom�nia (deci e și prost)
    4. Felul �n care se prezintă...nu știu...așa flegmatic. Păi (tipu ăla de la PS3 - �mi scapă numele (cel care a fost la E3) - scuze! ) �l termină pe Major Nelson din prinviri.
    5. Se maimuțărește aiurea și dacă-l �ntrebi ceva concret (despre ceva aplicații c�nd apar �n europa)...se lansează �n niște discuții...vai de steaua lui
    Un amator.

  5. #7885 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Adevaru e ca ii si pasa unde-i Romania. Zi repede fara sa te uiti pe net unde-i Arkansas sau Winsconsin. Yeah, you're smart.

    Eu zic sa-ti vinzi Xboxu ca e Major Nelson naspa. Arata-i lui ca esti mai destept si ia-ti PS3 mai repede.

  6. #7886 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Eu zic sa-ti vinzi Xboxu ca e Major Nelson naspa. Arata-i lui ca esti mai destept si ia-ti PS3 mai repede.
    ...eu zic să

    Gata, mi-am amintit: Kevin Butler �l cheamă. No Kevin Butler �l termină pe Major Nelson doar din priviri!

    Gata.

  7. #7887 SP
    Member amidacos's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    lol - atata-i de tăntălău omu ăsta, major nelson, de așa ceva �n viața mea n-am văzut lol
    1. Habar n-are să se joace
    2. E un nesimțit de gategoria I (păcat că n-am salvat mesajele de pe LIVE)
    3. Habar n-are unde-i Rom�nia (deci e și prost)
    4. Felul �n care se prezintă...nu știu...așa flegmatic. Păi (tipu ăla de la PS3 - �mi scapă numele (cel care a fost la E3) - scuze! ) �l termină pe Major Nelson din prinviri.
    5. Se maimuțărește aiurea și dacă-l �ntrebi ceva concret (despre ceva aplicații c�nd apar �n europa)...se lansează �n niște discuții...vai de steaua lui
    Un amator.
    Foarte adevarat.

  8. #7888 SP
    Member szury's Avatar
    Quote Originally Posted by khan View Post
    youtube - updated d-pad controller

    foarte tare :d

    *me buys*

    $64.99? Omg

  9. #7889 SP
    Banned demonikul's Avatar
    care e faza cu jtag?
    nu e de ajuns modarea unitatii optice cu lite on?

  10. #7890 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Quote Originally Posted by demonikul View Post
    care e faza cu jtag?
    nu e de ajuns modarea unitatii optice cu lite on?
    nici nu ai idee.....modarea cu lite on este de ajuns ca sa joci jocuri modate scrise pe un dvd....pe cand jtag....poti juca jocuri de pe harduri externe ..stickuri...poti copia dlc-uri downloadate de pe net...si muuulte alte lucruri...nici eu nu stiu prea multe despre jtag.....intreaba-l pe donely de pe aria publicitate...el se ocupa cu modari de console si sigur cunoaste toate detaliile

  11. #7891 SP
    Banned FormableTube's Avatar

  12. #7892 SP
    Member amidacos's Avatar
    Quote Originally Posted by szury View Post
    $64.99? Omg
    Nu merita. Si sincer, nici nu prea imi place design-ul. Mai bine raman la culorile vechi decat astea alb-negru. Si cu ce ma avantajeaza pe mine ca discul se face plus, si daca il rotesti iar se face iar disc?

  13. #7893 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...distanța tot răm�ne iar la bază tot cerc este. Ce fac ei acum este UN TRUC IEFTIN.

    De exemplu d-pad-ul lui Hori Pad EX Turbo Controller este excelent (mă rog...față de cel normal) - �l am și-l folosesc la arcade games de peste 2 ani. Aia e schimbare...


    Să mai zic de Razer Onza? d-pad pe segmente. Așa trebuia să fie de prima dată d-padul 360-ului. Nu să aștepte comunitatea aproape 5 ani pentru un feed-back ieftin.

    Cu d-pad-ul 360-ului pur și simplu nu te șimti stăp�n pe situație lol - și cei care-au avut �n trecut controller SEGA știu la ce mă refer (cu plăcuțele alea ordinare...ca de apăsam mai tare pe ele erau gata). N-am crezut că după...3487563498563485 ani am să retrăiesc TRAUMA d-pad-ului CERC. Oribil!

    D-pad-ul trebuie să fie �n contact DIRECT cu PCB-ul. Să șimți că ai făcut contact c�nd ai apăsat (factorul tactil e aproape inexistent aici).

    Eu fac parte din comunitate (X360) - și asta-i părerea mea.

    *p.s.

    Scenyx Entertainment Community > PS3 D-pad In a 360 Controller

    No aia e schimbare (�mi pare rău c-am abandonat proiectul )

    *p.s. 2 (cel mai important)

    "And if you're not down with that, I've got two words for ya..."

    și

    "And that's the bottom line, 'cause Stone Cold said so!"
    Attached Images Attached Images 36069-550x-image010.jpg xbox360_hori_pad_controller_2__48361.jpg 159990-fucker.jpg

  14. #7894 SP
    Junior Member cuDa's Avatar

    Question Doh

    Am o consola modata, vreau sa aflu cu ce a fost modata; cum pot sa aflu ? Scz de intrebare dar...

  15. #7895 SP
    Junior Member christyan's Avatar
    jtag pot sa imi fac la xbox chiar daca am consola banata pe live?

  16. #7896 SP
    Junior Member Banghe's Avatar
    Cum pot sa vad nivelul bateriilor de la controleru wireless?

  17. #7897 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    ***** ! nu mai merge xbox live wth ?

  18. #7898 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by Banghe View Post
    Cum pot sa vad nivelul bateriilor de la controleru wireless?
    Apesi pe Guide Button si o sa-ti apara o fereastra mica, in stanga sus apare imaginea cu bateria si cate liniute mai are. Cand bateriile se descarca luminitele din jurul Guide Button-ului se vor aprinde, exact cum fac cele de la Xbox 360 cand il aprinzi. Uite o poza daca nu sti care este butonul.
    Attached Images Attached Images wireless-controller-callout.jpg

  19. #7899 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    @christyan - da, poti, depinde doar de varianta softului (dashboard) care e pe ea.. Dupa o anumita versiune nu se mai poate face jtag

    @Banghe - cand apesi pe butonul ala mare din mijloc, bateriile sunt aratate in stanga sus, in fereastra aparuta

  20. #7900 SP
    Junior Member Banghe's Avatar
    Am 3 linii din 4 la baterii,iar luminile din jurul butonului se aprind ca si cum ai aprinde consola,face chestia asta cam la 30 de minute.

    ---------- Post added 01-09-2010 at 04:29 PM ----------

    D c se aprind ledurile de la controler in cerc?bateriile sunt bune,cel putin asa indica,poate fi alta problema?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts