Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 445 of 788 FirstFirst ... 345 395 435 443 444 445 446 447 455 495 545 ... LastLast
Results 8,881 to 8,900 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #8881 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by tmsgaby View Post
    Imi poate explica si mie cineva pas cu pas cum se foloseste xlink? si de ce am nevoie
    gasesti un tread special pe acest subiect

  2. #8882 SP
    Junior Member bambu81's Avatar
    am o intrebar. De cand a intrat ungaria pe LIVE am trecut si eu cu contul meu de live. daca vreu sa alimentez contul cu ptr puncte de cumparare , trebuie sa cumpar din ungaria sau pot lua tot asa puncte de pe UK ? Multumesc

  3. #8883 SP
    Manager paul's Avatar
    Daca iti cumperi online de pe diferite site-uri scrie daca e pentru toata Europa sau nu. Evident iti vei lua sa fie pentru toata Europa.

  4. #8884 SP
    Junior Member vladythegamer's Avatar
    Merge sa iau xbox live de pe consola?sau nu e prea bine?
    IMi iau ban?

    ---------- Post added 02-12-2010 at 03:42 PM ----------

    acum incerc sa iau de la gamespointsnow.sunt de incredere?merg codurile?sa nu imi iau ban?

  5. #8885 SP
    Banned tibi's Avatar
    am si eu o intrebare pentru cei care au acasa consola XBOX 360, vreau sa achizitionez de la un baiat o consola XBOX 360 SLIM de 250GIGA, problema e ca o da cam ieftina, si ma gandeam sa nu fie cumva varianta de 4GB, nu are nici cutie la ea si vroiam sa va intreb pe voi unde pot sa ma uit la exteriorul consolei poate scrie p undeva de cati giga e, pt. ca o trmite prin curier si nu pot sa o verific in fata unui TV, astept un raspuns cat mai urgent, multumesc anticipat

  6. #8886 SP
    Member blondutzu's Avatar
    @vladythegamer
    nu lua direct de pe consola pentru ca exista risc de ban, apeleaza cu incredere la gamepointsnow, xboxliveuk76 sau baietii de pe forum

    @tibi
    cea de 4Gb e negru mat in timp cea de 250Gb e negru lucios. In caz ca a dat-o cu lac de unghii poti deschide capacelul de la hard (cea de 4Gb nu are hard)

  7. #8887 SP
    Banned tibi's Avatar
    mersi frumos blondule

  8. #8888 SP
    Member DiablQ's Avatar
    vreau sa achizitionez xbox 360 slim, vreau sa imi spuneti mai multe despre el,la slim da Rrod?

  9. #8889 SP
    Junior Member xbox360S's Avatar
    eu l-am folosit 18 ore in continuu, cu o singura pauza de 1 ora si a facut fatza. ti-l recomand dar sa speram k nu mai asteptam prea mult cu modatul

  10. #8890 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    VG247 � Blog Archive � Half of Microsoft’s 25 million Xbox Live members have Gold subs
    Microsoft’s head of Interactive Entertainment Business, Dennis Durkin, has said half of Microsoft’s 25 million Xbox Live members are have Gold subscriptions.

    Speaking during the Credit Suisse Annual Technology Conference yesterday, Durkin said Gold subs are a “very large business” for the company and its partners, especially considering a sub is around $60 a year.
    “This is a great opportunity for our media partners to stay connected with their customers and to sell them goods that they care about in their home,” he said. “Whether that’s game add-ons, movies, music, or clothing for their avatars, this is a very big business.”
    So, breaking it down, half of 25 million is 12.5 million. Multiply that by $60 and you have $750 million, which is $god, really.
    Durkin went on to quote stats from November, which claimed Gold subs spent more than three hours a day using Xbox Live, with 40 percent of said time spent on non-gaming applications.
    Thanks, Eurogamer.

  11. #8891 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by DiablQ View Post
    vreau sa achizitionez xbox 360 slim, vreau sa imi spuneti mai multe despre el,la slim da Rrod?
    Ce am putea sa-ti spunem despre el? Da, are racire mai buna, e mai mic, mai putin zgomotos, arata altfel, are HDD mai mare... si, ca orice alt produs electronic, se poate strica.

  12. #8892 SP
    Junior Member emmy112's Avatar
    Vin si eu cu 2 intrebari:
    1)Pot incarca acumulatorii la xbox cu incarcator duracell ? Sau trebuie neaparat incarcator de la microsoft ??
    2)Daca am acumulatorii de la tastatura si mouse pot sa ii pun si la gamepadul de la xbox slim ??

  13. #8893 SP
    Member Wargasm's Avatar
    1) Despre ce incarcator vorbesti? Controllerul are nevoie de 2 baterii sau acumulatori. Eventual poti lua play and charge kit de la MS
    2) Logic, sunt baterii normale.

    Quote Originally Posted by DiablQ View Post
    vreau sa achizitionez xbox 360 slim, vreau sa imi spuneti mai multe despre el,la slim da Rrod?
    In 3 zile n-a dat
    Ia cu garantie 2 ani si n-ai treaba. Acum, sa nu fie ca la ps3, crapa dupa 1-2 ani dupa iesirea din garantie

  14. #8894 SP
    Junior Member emmy112's Avatar
    Am un incarcator de acumulatori. Si vroiam sa stiu daca merge si ala,sau trebuie neaparat play and charge kit de la MS. Am si cateva perechi de acumulatori .

  15. #8895 SP
    Junior Member vladythegamer's Avatar
    am incercat sa cumpar de la gamepointsnow dar nu merge.Numi accepta cardurile si a treia oara zice:error1:cannot supply code.error1:we cannot suply code right now si zice ca e anulata.Stie cineva ceva,de ce?mai primesc codurile?

  16. #8896 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Quote Originally Posted by Wargasm View Post
    1) Despre ce incarcator vorbesti? Controllerul are nevoie de 2 baterii sau acumulatori. Eventual poti lua play and charge kit de la MS
    2) Logic, sunt baterii normale.


    In 3 zile n-a dat
    Ia cu garantie 2 ani si n-ai treaba. Acum, sa nu fie ca la ps3, crapa dupa 1-2 ani dupa iesirea din garantie
    nu se poate repara dupa 1-2 ani?

  17. #8897 SP
    Junior Member BlkHrt's Avatar
    Random post, news pt mine. Sper ca e ok sa postez aici? DLC-ul de PGR4 e 80MSP.

    Premium Challenge Pack - Xbox.com

    Why was i not aware of this? Ma enerveaza ca nu pot sa sortez chestii pe marketplace dupa pret, un index al dlc-urilor ieftine/gratis ar fi binevenit, daca stie cineva ceva de genul please let me know

    Scaderea asta drastica de pret ar trebui sa fie o regula la toate dlc-urile vechi. Cum sa ma pui sa dau 800P pentru Ultimate Team Fifa09 spre exemplu, cand la Fifa10 e jumate si la Fifa11 e gratis?

  18. #8898 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Asta la PGR4 e exceptia exceptiei...e mai scumpa o sapca pe avatar marketplace..
    Rar de tot vezi reduceri la DLC vechi, doar la arcade ce mai scapa cate ceva.

  19. #8899 SP
    Junior Member vladythegamer's Avatar
    NU merge sa iau de pe gamepointsnow.De ce?si uitativa si mai sus

  20. #8900 SP
    Junior Member vladrockstar's Avatar
    Quote Originally Posted by emmy112 View Post
    Am un incarcator de acumulatori. Si vroiam sa stiu daca merge si ala,sau trebuie neaparat play and charge kit de la MS. Am si cateva perechi de acumulatori .
    merge. controllerul functioneaza cu baterii/acumulatori AA

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts