Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 308 of 788 FirstFirst ... 208 258 298 306 307 308 309 310 318 358 408 ... LastLast
Results 6,141 to 6,160 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #6141 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Nu iei ban, intra linistit pe live cu consola modata. Poate asa inveti.

  2. #6142 SP
    Junior Member challenger11's Avatar
    Nu fi rautacios , am pus si eu o intrebare , ce ripostezi asa de zici ca mam luat de firma ta . In fine multumesc ptr raspunsuri , inseamna ca odata ce ai modat consola nu mai ai sanse sa joci pe live cu un joc original , interesant , in fine .

  3. #6143 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Te-ai prins, de ce e asa interesant? Tu cand furi din magazin un produs, il fluturi prin fata gardienilor/ politistilor?

  4. #6144 SP
    Junior Member challenger11's Avatar
    Pai daca am furat odata din magazin si apoi am cumparat produsul , am tot dreptul sa il flutur in fata politistilor , adica daca "ai furat'' odata in viata ta trebuie sa te resemnezi nu te mai poti indrepta sau cum?

  5. #6145 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Nu te mai poti indrepta daca nu ispasesti sentinta. Hai ca o dam in discutii filozofice cand totul e foarte simplu.
    Piratezi, iei ban pe live daca te conectezi si pe forum daca vorbesti despre lucrul asta.
    Destul de simplu?

  6. #6146 SP
    Junior Member challenger11's Avatar
    Nu e prea simplu, in fine eu nu vreau sa ma conectez cu un joc piratat pe live ci cu unul original asa ca nu vb pe forum despre nimic piratat , tu ai inceput cu lucruri filozofice , nu treabuia sa imi raspunzi tu daca esti asa irascibil.

  7. #6147 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Nu-s irascibil insa nu inteleg cum de nu pricepi un lucru simplu si de bun simt elementar. Consola piratata + Live = ban. Ti s-a spus treaba asta, tu ai zis ca e lumea rautacioasa.

    Ti-am postat eu ironic ca poti intra pe live fara probleme cu consola modata, n-ai vrut sa pricepi ca o dai in penibil si ai zis ca am ceva cu tine.

    Acum e clar, sau scot plansa de desen? Nu de alta, dar lectiile le tarifez, si asa se uita toata lumea

  8. #6148 SP
    Junior Member challenger11's Avatar
    Nu ti-am cerut nicio lectie pastreaza-le ptr tine , vei fi tu tata consolelor si ma iei la misto ,in fine ce am de ales , sa mai cumpar o consola si sa o folosesc pe aia doar ptr jocuri originale ca sa nu iei ban ? nu cumva e joc piratat+ live = ban , eu vroiam sa stiu daca consola modata+ joc original+ live= ban . Ca doar si pe consola am dat bani ca nu am furat-o din magazin.

  9. #6149 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Te pune cineva sa piratezi jocurile? Sau pe alea nu merita sa dai bani?

    Deci, concluzia este "Da".

    Nu ca nu ti-ar fi zis Ronan acelasi lucru pe pagina trecuta, dar a trebuit sa ti se deseneze. Vrei sa si coloram?

  10. #6150 SP
    Member cobain's Avatar
    consola modata + joc original + live = ban

    Ce vrei mai mult ?

  11. #6151 SP
    Junior Member challenger11's Avatar
    Ms Cobain ptr raspuns , simplu si la obiect si GreyhounD poate asa am cumparat consola , te-ai gandit la asta si am pus o intrebare , dar tu te-ai apucat sa imi faci morala .

  12. #6152 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Nene, nu le pasa, o ai modata iei ban. Sincer nici mie nu-mi pasa. Chiar e asa greu?
    Sau ai vreo scoala "speciala", ca sa stim cum discutam.
    Vezi ca ti-am atasat si colorat.

    Over and out.
    Attached Images Attached Images 11520d1227626573-xbox-live-new-ban-wave-cine-modded-xbox-360-banned.jpg modded-xbox-360-banned-2.jpg banhammer15gq9.jpg

  13. #6153 SP
    Junior Member challenger11's Avatar
    Bine nene mai lasa-ma ca m-am convins cu ce oameni discut pe aici si nu mai are rost sa vb , o zi buna in continuare !

  14. #6154 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Treizeci si cinci de posturi, treizeci si cinci ca sa ajungi la concluzia asta: http://www.consolegames.ro/forum/272692-post4019.html.

  15. #6155 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Am si eu o ''problema'' dak pot sa-i zic asa ......
    Am si eu in casa 2 plasme , un LG (camera de jos) si un Samsung (sus) cu diag. 106 respectiv 107 !!! Bag cablul de hdmi de la xbox-ul meu in TV , dau drumu la televizor (samsung) si imi zice ca nu am semnal WTF ??? Ma duk jos conectez hmdi-ul la LG si dau drumu la consola ...... HOPA uite ca merge Atunci am zis ca are Samsung-ul ceva (stricata mufa de hdmi) insa dupa vreo luna imi cumpar un Ps3 si am zis sa incerk cablul de hdmi de la xbox sa vad dak merge Ps3-ul pe samsung !!! Din nou surpriza , MERGE 2.WTF ...... Dak poate cineva sa-mi dea un raspuns dc. nu-mi merge Xbox-ul cu cablul de hdmi la Samsung as fi foarte recunoscator

    P.S : Momentan folosesc la xbox un cablu hdmi cu mufa de monitor(PC) si totul merge perfect insa totusi se simte o usoara diferenta de calitate intre cablul original si acesta

  16. #6156 SP
    Member stanzor's Avatar

    sal

    a testat cineva pe xbox live consola modata cu ixtreme lt???

  17. #6157 SP
    Junior Member noroc13's Avatar
    Ce se intampla cu xboxu daca se incalzeste prea tare....si in cam cat timp ar putea sa se incalzeasca atat de mult incat ar pocni ,la figurat? ?Thx

    ---------- Post added 05-02-2010 at 06:12 PM ----------

    cum se baga internet pe xbox 360?

  18. #6158 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    http://www.consolegames.ro/forum/273728-post22.html

    ...păreri?

    Eu sper totuși să mărească odată lista aia de prieteni că deja mă disperă.

  19. #6159 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    *Noroc13 - dak ti se incalzeste foarte tare ai grija ca e pericol sa se duca-n branza Sfatul meu e sa nu o tii in spatii inchise(sa aiba aerisire la spate)

  20. #6160 SP
    Member pijama35's Avatar
    Lucker aici nu se vorbeste de piraterie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts