Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 258 of 788 FirstFirst ... 158 208 248 256 257 258 259 260 268 308 358 758 ... LastLast
Results 5,141 to 5,160 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #5141 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by FormableTube View Post
    ba da ii merg cele care au update pe disc
    oricum, in principiu toate jocurile au update-ul necesar pe disc. in mod clar, sunt multi oameni neconectati la live. ar fi imposibil sa nu poti juca jocurile in felu asta.

  2. #5142 SP
    Senior Member tray's Avatar
    am rezolva,multumesc

  3. #5143 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Salut! Ce ziceti merita sa imi cumpar acest sistem Home Cinema Samsung THX22 la Domo.ro, Home Cinema .Eu as vrea sa stiu daca se aude bine,filmele se vad in calitate foarte buna deoarece costa ceva si nu as vrea sa dau banii degeaba.As fi curios daca are cineva acest sistem sa imi spuna parerea.Multumesc

  4. #5144 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexXxNik View Post
    Salut! Ce ziceti merita sa imi cumpar acest sistem Home Cinema Samsung THX22 la Domo.ro, Home Cinema .Eu as vrea sa stiu daca se aude bine,filmele se vad in calitate foarte buna deoarece costa ceva si nu as vrea sa dau banii degeaba.As fi curios daca are cineva acest sistem sa imi spuna parerea.Multumesc
    Mane, depinde de finetea urechii.Desi tu spui ca el "costa ceva", suma este infima pentru un sistem audio.
    Unui posesor de boxe Genius i se va parea super scula, dar cine are ceva Marantz sau Bang and Olufsen va spune ca e o porcarie.
    E delicata audiofilia asta, cel mai bine e sa le asculti cu urechile tale (sau un model asemanator).

  5. #5145 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Eu nu il iau in special pentru muzica.Eu il iau pentru filme.Am auzit ca are ceva probleme la subtitrarea in romana.Oricum multumesc pentru raspuns.Problema e ca nici nu am unde sa il ascult,dar totusi ma gandesc ca nu se aude atat de prost.

  6. #5146 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexXxNik View Post
    Eu nu il iau in special pentru muzica.Eu il iau pentru filme.Am auzit ca are ceva probleme la subtitrarea in romana.Oricum multumesc pentru raspuns.Problema e ca nici nu am unde sa il ascult,dar totusi ma gandesc ca nu se aude atat de prost.
    Normal ca nu se aude prost, se aude in functie de bugetul tau.
    Oricum mane, majoritatea de pe aici se uita la filme pe calculator(720p, etc) sau la blue-ray-uri pe PS3.
    Dvd playerele sunt cam pe moarte.

  7. #5147 SP
    Junior Member Paranoia_Agent's Avatar
    Stiu ca e offtopic dar de unde pana unde sunt dvd-urile sau dvd playerele moarte?

    Depinde de ce filme cumperi. cum sunt si filme care se gasesc doar pe VHS, nelansate pe DVD. Depinde f mult de ce preferinte ai

  8. #5148 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    oricum intrebarea nu este pt aria asta, dar sincer nici nu am gasit unde sa mut posturile

  9. #5149 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    oricum intrebarea nu este pt aria asta, dar sincer nici nu am gasit unde sa mut posturile
    Scuze ca nu am postat unde trebuie dar nu am gasit altundeva asa ca m-am gandit sa postez aici.

  10. #5150 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    uber noob aici, vreau sa trec pe HDMI pentru ca a inceput sa-mi faca televizorul figuri pe component (trebuie sa dau contrastul mic de tot ca sa nu flickere imaginea).

    Trebuie sa cumpar cablu ala scump de la Microsoft sau merge cu orice cablu HDMI (ma indoiesc sincer, dar am zis sa-ncerc)?

  11. #5151 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Merge cu orice cablu HDMI

  12. #5152 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Sa mai zica cineva ceva de foamea Microsoft




  13. #5153 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Asa am crezut si eu la inceput,ca trebuie neaparat cablu de a lor.

  14. #5154 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    mika...solved!
    Mestere era codul meu de la EndWar

    (Nu e nici o suparare doar ca profit de orice prilej sa sar cu facaletu').


    Oricum ieri mi-am bagat si eu 13 luni de Gold (ce face Forza 3 din om).

    Vrea cineva sa participe la un co-op la ceva hack & slash? Mai putin TMNT ca deja am rupt sistemu' azi noapte

  15. #5155 SP
    Junior Member andrei0923's Avatar
    salutare! azi am aprins consola si am incercat sa intru pe xbox live....am fost banat ...ce pot sa fac macar sa copiez jocurile pe hard ??

  16. #5156 SP
    Member reborn2603's Avatar
    De unde ai primit consola azi?

  17. #5157 SP
    Member snk2's Avatar
    Quote Originally Posted by reborn2603 View Post
    De unde ai primit consola azi?
    A aprins consola...sheesh.
    LEARN2READ

    Quote Originally Posted by andrei0923 View Post
    salutare! azi am aprins consola si am incercat sa intru pe xbox live....am fost banat ...ce pot sa fac macar sa copiez jocurile pe hard ??
    Nimic, din pacate.

  18. #5158 SP
    Junior Member dackxy's Avatar
    sal...dupa ce imi dau seama care este jasper?de unde imi recomandati sa iau un xbox 360 elite?va multumesc.

  19. #5159 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    http://www.consolegames.ro/forum/att..._vs_falcon.jpg


    gameshop.ro cu 3 ani garantie

    cheers

  20. #5160 SP
    Junior Member dackxy's Avatar
    ms..acum am sunat si nu il mai au decat pe cel la 1500 forzmotorsport 3...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts