Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 259 of 788 FirstFirst ... 159 209 249 257 258 259 260 261 269 309 359 759 ... LastLast
Results 5,161 to 5,180 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #5161 SP
    Junior Member calinbill's Avatar
    cu ce program pot sa verific firmware-ul de la dvd-ul xbox 360??? chiar daca implica sa il desfac!! Ms.

  2. #5162 SP
    Junior Member calinbill's Avatar
    cu ce program pot sa verific firmware-ul de la dvd-ul xbox 360??? chiar daca implica sa il desfac!! Ms.

  3. #5163 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Intra pe imapirate.com si o sa gasesti.

  4. #5164 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by calinbill View Post
    cu ce program pot sa verific firmware-ul de la dvd-ul xbox 360??? chiar daca implica sa il desfac!! Ms.
    Te mananca pielea , din cate vad
    On topic : asta seara deschid consola sa iau demo la Left for dead 2 si surpriza : BAN ! Ce ma mira e ca n-am mai deschis-o de 2 saptamani , cum dracu s-au prins si cum au vazut ? In rest totul e bine, sunt linistit, ce ma gandeam acum este : cati vor vrea sa faca RROD ca sa-si schimbe consola in garantie dupa valul asta de banuri ?
    Si daca o schimba cu alta o modeaza? Ce lectie invatam din asta ? Ca valul de BAN-uri creste vanzarea de Xbox360 inainte de sarbatorile de iarna ?

    Ciudat, sunt curios zilele astea ce se va intampla, personal i don't give a damn !

  5. #5165 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    doamne ce ma bucur sa vad ca mai lucreaza si la M$ cineva din cand in cand.
    BAN BAN BAN - music in my ears

  6. #5166 SP
    Member Sacaluka's Avatar
    Calinbill pentru a verifica firmwareul trebuie sa faci un Dump. Pentru a face un dump iti trebuie Iprep 101 sau alte programe de genu ca JungleFlasher etc. si pe langa iti mai trebuie un memory stick.

  7. #5167 SP
    Member mastakilla's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    doamne ce ma bucur sa vad ca mai lucreaza si la M$ cineva din cand in cand.
    BAN BAN BAN - music in my ears
    ce amuzant esti,daca taceai filozof ramaneai

  8. #5168 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by mastakilla View Post
    ce amuzant esti,daca taceai filozof ramaneai
    ban ban ban

  9. #5169 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Cu toate ca nu imi place ca am luat ban, respect Microsoft pt ce a facut.

  10. #5170 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Daca piratezi,vezi ce se intampla ?

  11. #5171 SP
    Member CaNtO's Avatar
    mai exact cum isi da microsoft seama ca joci jocuri piratate??

  12. #5172 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    cu dedicatie scuzati-ma,dar chiar nu m am putut abtine

  13. #5173 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    duuude, chiar era nevoie sa poluezi forumu cu manele ? mai bine vb de piraterie decat sa ascultam manele....

  14. #5174 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    scuze,ti am zis ca nu m am putut abtine,am stat si un sfert de ora sa l trag pe unu de limba(nu stiam cum se cheama,nu e genul meu muzical asta) care m-a inebunit cu melodia asta o vara intreaga

  15. #5175 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Oricum ieri mi-am bagat si eu 13 luni de Gold (ce face Forza 3 din om).
    Ai fost corupt de mentalitatea corporatista sau te-ai grabit pana nu se face abonamentul 200 de dolari/an? lol

  16. #5176 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Primul argument a fost ca voiam sa pot uploada contentul din Forza 3. Dupa aia a aparut si pretul tentant de 29 de lire. Ceea ce inseamna un pic peste 10 ron pe luna deci deviza corporatista less is more a avut succes

  17. #5177 SP
    Member faby_67's Avatar
    prieteni este alegerea fiecaruia ce face cu consola lui asa ca nu va mai spargeti an explicati si mistouri

  18. #5178 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    normal ca este alegerea fiecaruia. decat sa cumpere jocuri, mai bine console pe banda

  19. #5179 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    nu vreau sa supar pe nimeni cu postul asta, da...fratilor, nu va mai dati atat de mari ca aveti bani sa va cumparati jocuri originale.

    poate ca fiecare are o situatie delicata acasa si chiar nu isi permite sa dea 1-2 mil pe un joc, cand cu banii astia, poate lua 10-20 de pe net, timp de 1 an. toata lumea stie ca este criza si toata lumea are pb cu banii.

    eu personal, am ramas singurul care aduce bani in casa, dupa ce mama si fratele meu au fost disponibilizati din cauza crizei. daca inainte mai cumparam un joc original la cateva luni, pentru ca mi se parea mult prea bune si meritau producatorii, acum abea-mi permit sa dau bani pe un dvd dl.

    nu incurajez pirateria, dar nu o mai blamati atat de mult, ca nu aveti nimic de castigat din asta.

    cat timp nivelul de trai este cum este la noi, in continuare, mai mult de 80% din populatie vor lua jocuri, filme, muzica, programe piratate.

    inteleg ca nu se vorbeste despre asta pe forumul asta si din acest motiv am incercat cat am putut sa ma abtin de la comentarii aiurea, dar...totusi. cei care au cerut ajutor in cazul in care au fost banati, au fost blamati si luati la misto. daca nu aveti nimic de spus despre subiect, ori nu ziceti nimic, ori stergeti topic-ul si tot ce tine de asta de pe site.

    sper sa nu se supere nimeni pe mine pentru ce am spus. respect comunitatea acestui site, dar hai sa ne respectam si noi intre noi, cu totii. avem o pasiune comuna. nu conteaza care joaca originale si care piratate, cat timp le jucam, ne impartasim parerile si ne ajutam in cazul in care ne impotmolim undeva.

  20. #5180 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Si folosirea gramaticii in mod corect este facultativa, faby; asta insa nu te face mai putin susceptibil la mistouri .

    Cat despre "piratarea de criza": imi pare rau, dar nu este nimeni obligat sa se joace daca nu-si permite.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts