Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 256 of 788 FirstFirst ... 156 206 246 254 255 256 257 258 266 306 356 756 ... LastLast
Results 5,101 to 5,120 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #5101 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by AC DC View Post
    Am o intrebare... hmm.. merge sa joc FIFA 07 pe PC cu controller de Xbox 360
    Mai bine joci Fifa pe consola, versiunea de PC e mult mai slaba.
    Ar trebui sa poti juca cu Gamepad de X360 pe PC.

  2. #5102 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  3. #5103 SP
    Junior Member calinbill's Avatar
    cum pot sa vad ce firmware am la dvd-ul de la xbox 360?????

  4. #5104 SP
    Member AC DC's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Mai bine joci Fifa pe consola, versiunea de PC e mult mai slaba.
    Ar trebui sa poti juca cu Gamepad de X360 pe PC.
    Pai joc si pe Xbox 360 dar joc cu un prieten pe PC fifa 07 si el nu are xbox...

  5. #5105 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Acum am downloadat și eu Halo Waypoint lol - am primit toate award-urile - 11/11 �mi arată �n dashboard dar c�nd dau pe costumise profile am doar 6 (probabil celelalte-s pentru fete).

    ...cel mai important (pentru mine) - Cartograful - super funny!

  6. #5106 SP
    Junior Member eucaleb's Avatar

    xbox live gold membership

    Mi-am facut cont pe xbox live si merge ok gold membership o luna gratuit fara sa introduc informatiile despre credit card. Dar daca introduc informatia legate de card zice "Your credit card could not be authorized. Please contact your credit card provider, or enter a different credit card", si mai mult decat atat imi ia un euro de pe card de fiecare data cand incerc!

    Vreo idee de ce sa intampla asta? (o sa intreb si la BT)

  7. #5107 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    preferabil sa nu folosesti cardul direct. ia numai redeem code pt subscriere si mspoints

  8. #5108 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    am un prieten, care desi are precomanda la Call of Duty MW 2, l-a tras de pe net ca nu mai avea rabdare si m-a sunat disperat in dim asta ca i-a fost banata consola... ce inseamna asta ? ca nu mai poate intra pe live si nu mai poate face nimic ce tine de net ? sau ca nu mai poate juca nici single player si jocuri ce-si fac update-uri de pe disc ? are cineva o lista cu ce inseamna sa fi banat ? la ce nu mai ai acces ?

  9. #5109 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    am un prieten, care desi are precomanda la Call of Duty MW 2, l-a tras de pe net ca nu mai avea rabdare si m-a sunat disperat in dim asta ca i-a fost banata consola... ce inseamna asta ? ca nu mai poate intra pe live si nu mai poate face nimic ce tine de net ? sau ca nu mai poate juca nici single player si jocuri ce-si fac update-uri de pe disc ? are cineva o lista cu ce inseamna sa fi banat ? la ce nu mai ai acces ?
    Nu mai poti intra pe Live, dar te poti juca in continuare pe consola.

  10. #5110 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    ms de raspuns. intrebarea cea mai importanta este daca se mai poate juca jocurile noi aparute, care fac update de pe disc, sau acel update are si el nevoie de net, chiar daca este de pe disc ?

  11. #5111 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    nu este nevoie de live pentru update,cand nu aveam live am jucat wwe legend of wrestlemania si mi-a facut update

  12. #5112 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by richardm27 View Post
    This weeks Xbox LIVE Gold Members deal of the week is the Call of Duty 4 Variety Map Pack for 400 points. Normally 800 points, Gold Members can grab it now and save 50%.
    Sursa: Major Nelson
    Incearca si ei sa suga cat pot pana apare MW2, asa cum face M$ de obicei.

  13. #5113 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Nu vreau sa fiu rau dar sectiunea aceasta din forum ar trebui sa se numeasca "Pune o intrebare, fi ignorat" pentru ca am pus deja 3 intrebari si nu am primit nici un raspuns. Am incercat sa evit intrebarile de n00b ca am degete sa scriu la tastatura si sa caut pe google dar vad ca numai la acest gen de intrebari se dau raspunsuri. Problema cu ce vreau eu sa stiu este ca google nu are raspuns din moment ce este o intrebare valabila doar in tara noasta, unde din pacate nu exista inca o comunitate mare de gameri consolisti, forumul acest fiind cam singurul pe care se afla oameni cu experienta. Mai intreb o data poate gasesc pe cineva care stie. Deci folosind internet mobil de la orange (la care nu ii cunosc inca MTU) prin calculator, pot sa ma conectez la xboxlive folosind o conexiune partajata? Am nevoie de aceasta informatie ca sa stiu daca imi activez sau nu optiunea de internet, pentru ca accesul care il am la internet este restrictionat prin ROedu iar MTU este de 1492. Daca reusesc in cele din urma sa ma conectez la xboxlive dupa ce ii fac "optional media update" cand o sa fac update la dashbord o sa trebuiasca sa inlocuiesc si update-ul media si sa ma reconectez la xboxlive? As fi recunoscator daca primesc un raspuns. Merci!

  14. #5114 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    se poate folosi ISC (internet sharing conexion) dar nu cred ca stie cineva care este MTU la orange

    cel mai simplu ar fi decat sa dai din buzunar sa apelezi la o cunostinta sa mergi cu consola macar sa iti faci ce update ai nevoie.

    hope it helps

    ps: daca cineva nu are cum sa dea un rasp, ce raspuns ar trebui sa dea? 10 points question

    LE: suna la orange la tehnic/internet si vezi daca pot furniza informatia legata de MTU (wich i doubt )

  15. #5115 SP
    Member thegame's Avatar
    Dark Void GT PREVIEW -

  16. #5116 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by FormableTube View Post
    nu este nevoie de live pentru update,cand nu aveam live am jucat wwe legend of wrestlemania si mi-a facut update
    Se refera la update la joc, nu la dashboard. N-are cum sa faca update la joc daca nu e conectat la internet.

  17. #5117 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Se poate lua un hard disk de la o consola banata pe LIVE si pune la o consola "ne-banata" si "ne-modata", ca apoi sa mearga totul fara probleme?

  18. #5118 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by RaduValentin View Post
    Se poate lua un hard disk de la o consola banata pe LIVE si pune la o consola "ne-banata" si "ne-modata", ca apoi sa mearga totul fara probleme?
    Da.

  19. #5119 SP
    Member Harilip's Avatar
    cred ca trebuie sa formatezi hard disk-ul de la consola banata ca sa nu risti ban si pe cealalta

  20. #5120 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    cred ca trebuie sa formatezi hard disk-ul de la consola banata ca sa nu risti ban si pe cealalta
    ...n-are legătură.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts