Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 266 of 788 FirstFirst ... 166 216 256 264 265 266 267 268 276 316 366 766 ... LastLast
Results 5,301 to 5,320 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #5301 SP
    Junior Member Vladelord's Avatar
    Prima luna gratis?Super, pana la urma merita sa NU mi-l modez.Mersi mult MRIacob, pana la urma cred ca am sa cumpar jocurile thx

  2. #5302 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by Vladelord View Post
    Prima luna gratis?Super, pana la urma merita sa NU mi-l modez.Mersi mult MRIacob, pana la urma cred ca am sa cumpar jocurile thx
    Inca sunt sceptic dar... ti-o faci cu mana ta daca-l modezi

  3. #5303 SP
    Junior Member Ch1p's Avatar
    mersi de lamurire ronan1 .vinde cineva un hdd de xbox 360 de 20 gb la mana a doua ?

  4. #5304 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    so...nu stiu ce naiba sa fac..am consola modata, jocuri copiate nu am jucat niciodata pe live, decat cateva acum mult mult timp fara sa am live..daca e sa primesc ban, nu o sa mai pot transfera gamertagul pe alta consola si sa mearga sa instalez jocurile pe hdd pe consola NOUA sau sa fac achievementuri? si salvarile de la jocuri cum le pot transfera de la consola la consola?
    sper ca ati inteles ceva din intrebarea mea dar sunt terminat dupa ziua de azi..
    multumesc anticipat.

  5. #5305 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    so...nu stiu ce naiba sa fac..am consola modata, jocuri copiate nu am jucat niciodata pe live, decat cateva acum mult mult timp fara sa am live..daca e sa primesc ban, nu o sa mai pot transfera gamertagul pe alta consola si sa mearga sa instalez jocurile pe hdd pe consola NOUA sau sa fac achievementuri? si salvarile de la jocuri cum le pot transfera de la consola la consola?
    sper ca ati inteles ceva din intrebarea mea dar sunt terminat dupa ziua de azi..
    multumesc anticipat.
    da,dai recover gamertag pe o NOUA consola,si o sa mearga ca inainte
    saveurile le transferi cu memory card microsoft

  6. #5306 SP
    Senior Member tray's Avatar
    major nelson=ceausescu al consolelor

  7. #5307 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    ok multumesc mult! deci pot sa stau linistit..imi merit soarta ca mi-am modat in the first place consola deci nu o sa plang dupa live pe ea...dar ar fi fost nasol sa devina contul total de nefolosit.
    Thx again!

  8. #5308 SP
    Member Sacaluka's Avatar
    hai sa`l executam in call of duty mw2

  9. #5309 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Astazi se lanseaza noul update de dashbord cu mai multe optiuni pentru socializare, Facebook, Twitter si multimedia cu radio prin Last.fm, video prin Zune HD. Sincer nu stiu daca sa il fac acum online sau sa mai astept pana apare cu vre-un joc pe DVD cu update-ul inclus, parca vad ca dupa ce o sa fie lansat o sa apara un nou val de useri banati care acum nu o sa mai dea vina pe faptul ca si-au modificat consola ci pe noul firmwire, sunt si curios cat din continut o sa putem accesa si noi cu IP de Romania chiar daca noi avem conturi de US si UK.

  10. #5310 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    last.fm nu merge de la noi si zune asemenea (nu am incercat sa cump nimic pt ca sigur nu va merge). eu am update-ul de ceva vreme ca am intrat la preview

    poate Dj Mo a incercat sa ia ceva de pe zune

    LE: daca nici el nu a incercat o sa iau un episod ceva mai ieftin sa vad exact

  11. #5311 SP
    Member richardm27's Avatar
    Quote Originally Posted by psicho1986 View Post
    Astazi se lanseaza noul update de dashbord cu mai multe optiuni pentru socializare, Facebook, Twitter si multimedia cu radio prin Last.fm, video prin Zune HD. Sincer nu stiu daca sa il fac acum online sau sa mai astept pana apare cu vre-un joc pe DVD cu update-ul inclus, parca vad ca dupa ce o sa fie lansat o sa apara un nou val de useri banati care acum nu o sa mai dea vina pe faptul ca si-au modificat consola ci pe noul firmwire, sunt si curios cat din continut o sa putem accesa si noi cu IP de Romania chiar daca noi avem conturi de US si UK.
    VPN-ul sa (va) traiasca ca altfel nu vad cum sa functioneze Last.fm si Zune !

  12. #5312 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    chiar imi pare rau de last.fm , interfata pare facuta chiar bine pe xbox , imi importase si radiourile care le aveam facute pe site si alte chestii..

  13. #5313 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Nu merje nimic fara vipien.

  14. #5314 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...eu n-am primit niciun update

  15. #5315 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...eu n-am primit niciun update
    Nu e nici un update trebuie sa le downloadezi pe fiecare separat: Facebook, Twitter, Zune, Last.fm

    Twitter nu l-am incercat iar Facebook vad ca a mers. Pacat de Last.fm

  16. #5316 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Nu e nici un update trebuie sa le downloadezi pe fiecare separat
    ...ah, da? Atunci să se spele cu ele pe cap. Credeam că e ceva mega update. Merci de info.

  17. #5317 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Au, si eu credeam ca este un update de dashbord cu o gramada de taburi schimbate, dar asa este cam nasol, si ocupa oare mult toate astea daca le downloadez asa pe fiecare ca xbox-ul meu este un arcade jasper si mai am numa 214 MB. A inca ceva, trebuie sa le caut pe acolo prin taburi pe live sa sunt undeva anume?

  18. #5318 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Last.fm l-am gasit la Music si Zune la Video.

    FaceBook era pe canalul ala care-ti apare cand te loghezi si al carui nume imi sta pe limba da' nu-mi vine. S... something.

    E penal. Eu credeam ca Facebook va fi incorporat in Dashboard.
    Ce rost are sa ies din joc, sa postez ceva si dupa aia sa reintru. Sau ceva de genu. Ar fi fost MUUUULT mai tare daca apasam butonul de dashboard, postam "whoohoo am facut achievement-ul X" sau ce mi-a trecut prin cap, si reveneam la joc.

    Last.fm la fel. Speram sa pot asculta muzica in background in timp ce ma joc sau ceva.

  19. #5319 SP
    Manager paul's Avatar
    S...Spotlight

  20. #5320 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    As the Rage guy would say: Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts