Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 766 of 788 FirstFirst ... 266 666 716 756 764 765 766 767 768 776 ... LastLast
Results 15,301 to 15,320 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #15301 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Ala e pret de nou, din magazin, nu de Ebay.

  2. #15302 SP
    Junior Member iero's Avatar

  3. #15303 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Daca esti in Germania, ti-as sugera sa il iei de la Amazon direct sau din magazin, la banii aia. Ebay iti ofera protectie, dar e mai simplu de lucrat cu Amazon. Pentru mine e sfant: tocmai am rupt un Chromecast in Tv din vina mea, am vorbit cu ei, a doua zi am primit unul nou sigilat, alaturi de un plic autoadresat sa il trimit pe cel stricat lor.

  4. #15304 SP
    Junior Member iero's Avatar
    Stau in Germania si de pe Amazon e complicat, deoarece nu am card de credit si cu transfer bancar nu cred ca merge.
    Multumesc mult.

  5. #15305 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Atunci, la un magazin si cumpara-l cash.

  6. #15306 SP
    Junior Member iero's Avatar
    Am fost ieri la magazin si are xbox 360 de 4gb la 180 de euro.
    Se merita cumparata si se poate pune un hdd extern ?

  7. #15307 SP
    Member cj_quest's Avatar
    @iero, e muult prea scump. In jur de 200-225 euro gasesti varianta cu HDD de 250 Gb. DAca il cumperi separat, HDD-ul te ajunge minimum 70-80 de euro. Cauta magazine de jocuri, supermarket-uri cu departament de electornice/electrocasnice, site-uri ce primesc plata paypal, etc.

    ---------- Post added 30-07-2014 at 13:09 ----------

    Uite aici ceva versiuni si preturi pentru ultima versiune Super Slim:

    Xbox 360 - 250 GB (Xbox One-Design): Amazon.de: Games

    188 de euro pentru Super Slim 250 GB sau 207 pentru versiunea de 250 Gb cu Halo 4 si Forza Horizon.

  8. #15308 SP
    Junior Member danIstrate's Avatar
    Salutari. Am " reusit " sa zgarii un joc , anume GTA 5 CD 2 . Am tot incercat sa gasesc pe cineva care repara zgarieturi , dar unii nu raspund iar altii sunt suspecti. Puteti , va rog frumos, sa ma indreptati si pe mine catre o persoana de incredere, de ale caror servicii ati beneficiat ? Va multumesc frumos, anticipat, si ma scuzati de off-topic daca exista.

  9. #15309 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Dacă discul prezintă zgârieturi foarte adânci, nu prea mai ai ce să-i faci. L-ai zgâriat mișcând consola în timp ce jocul rula de pe disc?

  10. #15310 SP
    Junior Member danIstrate's Avatar
    Da. Nu are zgarieturi foarte adanci. Din ce imi dau eu seama sunt doar la suprafata . Oricum merita incercat sa le scoata. Dar nu gasesc pe nimeni in Bucuresti, si nici macar in tara. Nu are nimeni o persoana de contact pentru asa ceva ? Una serioasa.

  11. #15311 SP
    Junior Member Tiby4u's Avatar
    Salutări! Sunt interesat de a cumpăra un arcade stick pentru Xbox360. Cunoaște cineva de unde sau de la cine aș putea cumpăra unul în București? Nu sunt pretențios la aspect dar vreau să funcționeze bine. Dacă știți să fie și la preț avantajos e și mai bine (nu țin să iau unul la 500 RON).

  12. #15312 SP
    Junior Member Fluture's Avatar
    Va salut.

    Asa cum zice si titlul vreau sa cumpar de pe xbox marketplace un add-on si mai exact "Titanfall season pass" dar chiar nu stiu cum sa fac asta . Contul meu este pus pe USA si m-am gandit sa cumpar prin PayPall dar cand incerc sa fac asa mai intaia de a seta contul de PayPall ma pune sa scriu billing address si bineinteles ca trebuie sa fie una din america. M-am gandit sa intru pe net sa iau o adresa de un hotel sau ceva de genul, dar imi este frica ca verifica astia toate astea si poate ma blocheaza ca pe PayPall voi avea o adresa si la billing adress alta.

    Voi cum ma sfatuti sa cumpar acest Add-on ? si cum sa fac

  13. #15313 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Quote Originally Posted by Fluture View Post
    Va salut.

    Asa cum zice si titlul vreau sa cumpar de pe xbox marketplace un add-on si mai exact "Titanfall season pass" dar chiar nu stiu cum sa fac asta . Contul meu este pus pe USA si m-am gandit sa cumpar prin PayPall dar cand incerc sa fac asa mai intaia de a seta contul de PayPall ma pune sa scriu billing address si bineinteles ca trebuie sa fie una din america. M-am gandit sa intru pe net sa iau o adresa de un hotel sau ceva de genul, dar imi este frica ca verifica astia toate astea si poate ma blocheaza ca pe PayPall voi avea o adresa si la billing adress alta.

    Voi cum ma sfatuti sa cumpar acest Add-on ? si cum sa fac
    Eu am contul pe UK si cumpar direct cu cardul de la BRD, merge perfect.

  14. #15314 SP
    Junior Member Fluture's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiChirita View Post
    Eu am contul pe UK si cumpar direct cu cardul de la BRD, merge perfect.
    Eu nu pot sa-mi mut contul de pe USA pe UK ca am vrut sa trec si eu pe UK dar nu ma lasa si chiar nu inteleg de ce

  15. #15315 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by Fluture View Post
    Eu nu pot sa-mi mut contul de pe USA pe UK ca am vrut sa trec si eu pe UK dar nu ma lasa si chiar nu inteleg de ce
    Poți schimba regiunea contului o dată la câteva luni. Mai multe detalii găsești aici: Change the Region of your Xbox Live Account | Xbox Regional Setting

  16. #15316 SP
    Junior Member Fluture's Avatar
    Quote Originally Posted by Scofield91 View Post
    Poți schimba regiunea contului o dată la câteva luni. Mai multe detalii găsești aici: Change the Region of your Xbox Live Account | Xbox Regional Setting
    stiu , am verificat toate criteriile de acolo si sunt OK ar trebuii sa mearga dar nu inteleg de nu vrea

  17. #15317 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Păi ce eroare îți apare? Contacteaz support-ul Microsoft, te ajută imediat să rezolvi orice problemă ai avea.

  18. #15318 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Cel mai simplu e sa iti cumperi card valoric, incarci contul si faci cumparaturile direct de pe consola

  19. #15319 SP
    Member AlexG's Avatar
    Salut...am si eu o intrebare...vreau sa imi iau si eu un abonament la xbox live gold pe 3 luni imi puteti spune si mie ce si cum trebuie sa fac cu regiunile alea ca nu prea am inteles si nu vreau sa dau banii degeaba..merge si pe Spania? Multumesc!

  20. #15320 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Din cate stiu eu nu exista special pentru Spania.. ci orice abonament Live Gold pe 3 luni de UK ar trebui sa mearga oriunde in UE. Dar nu sunt 100% sigur pt. ca pe Spania chiar n-am incercat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 766 of 788 FirstFirst ... 266 666 716 756 764 765 766 767 768 776 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts