Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 312 of 788 FirstFirst ... 212 262 302 310 311 312 313 314 322 362 412 ... LastLast
Results 6,221 to 6,240 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #6221 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    gamepointsnow sunt mai scumpi ca xboxliveuk76
    Da, am vazut acum ca la cardurile pentru LIVE Gold xboxliveuk76 are oferta mai buna, dar cardurile pentru puncte au pret aproape identic. Eu cumpar punctele Microsoft de pe gamepointsnow pentru ca in mai putin de un minut le am primite pe mail, si de aceea il si recomand.

    ---------- Post added 11-02-2010 at 09:37 AM ----------

    Quote Originally Posted by adio View Post
    Cum se numeste chestia aia de o pui la pc ca sa conectezi gamepadul?
    Din intamplare se vinde separat? ...
    "Xbox 360 Crossfire Wireless Gaming Receiver", si mai mult ca sigur se gaseste in magazine.

  2. #6222 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Salut baietii ma pot alatura si eu in clubul vostru?Sunt detinatorul unui ''proaspat'',Xbox360:X and I LOve IT!!!:X
    Ce imi recomandati o plasma Full HD sau un LCD full HD?

    Multumesc anticipat

  3. #6223 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Cu cat as putea vinde un Xbox 360 Premium (60gb, 1 controller, stiti voi care) Jasper, luat de la gameshop acum 3 luni (deci garantie 3 ani minus 3 luni), ne-modat, ne-umblat in el , maxim 10 ore jucate pe el?

  4. #6224 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cred ca cel mai corect pret ar fi in jur de 900-1000 ron, avand in vedere ca elite-ul e la 1150

  5. #6225 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    cred ca cel mai corect pret ar fi in jur de 900-1000 ron, avand in vedere ca elite-ul e la 1150
    Hmm..am primit o oferta de 800ron si nu stiu daca sa-l dau sau nu, de aia intreb.
    Daca elite-ul e la 1150 NOU NOUTZ, eu cum il dau pe al meu cu 1000ron?

  6. #6226 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    nu e reclama...dar eu aduc elite cu 1 an garantie cu 1000 de ron, nou, sigilat
    deci 800 de ron mi se pare un pret ok..hai 850

  7. #6227 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    nu e reclama...dar eu aduc elite cu 1 an garantie cu 1000 de ron, nou, sigilat
    Cu garantie scrisa 3 ani? Nici nu vreau sa intreb cat costa transportul pana la Amazon daca se defecteaza vreuna.

  8. #6228 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    last offtopic: garantia e la o firma care nu va pica...AMAZON, eu sunt intermediar
    ia mesajul meu ca un sfat..real de piata...tu ai avantajul ca ai garantie aproape 3 ani la gameshop...insa multi o sa iti dea asta peste nas: de la hyp pot lua cu 1000 de ron noua...elite...120gb etc...garantie 1 an. Din partea mea iti urez succes sa o dai cu 1100 de ron...insa un pret corect ar fi cam 850 de ron [parerea mea]

  9. #6229 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Inca un off-topic: hyp, asta e al nu stiu catelea mesaj in al nu stiu catelea thread in care iti faci reclama bagandu-te in discutiile altor user-i.

    Lasa-i pe cumparatorii tai multi sa "dea peste nas", poate ar fi o strategie de marketing mai oportuna.

    A, si ia si mesajul asta tot ca pe un sfat .

  10. #6230 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    omu a cerut o parere de pret...iar "reclama" a fost si argumentul
    nu sunt nici un offtopic
    see ya

  11. #6231 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Daca-ti gasesti prostu poti sa o dai si cu 14 milioane. Eu inca mai dau peste lume care ma intreaba daca e OK sa-si cumpere consola de la Playcom deci ce sa mai zici, cu toata reclama lui Hyp.

    Pretul corect mi se pare si mie 800-850 RON dar daca nu ai nevoie de bani si stai sa astepti prostul, poti sa o dai si cu 1400.

    @SublimingSun - daca era discutia "oamenilor" s-ar fi purtat undeva pe privat. Atata timp cat intrebarea s-a pus intr-un loc public, cred ca nu se poate pune problema de cine se baga in seama si cine nu.

    Pe tine cine te-a intrebat daca te deranjeaza ca-si face Hyp reclama (bazandu-ma pe acelasi principiu).

  12. #6232 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Cu exact aceleasi argumente as putea sa-ti raspund si eu la postul de mai sus...

    Stii poanta cu chill pill ?

  13. #6233 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Just minutes ago, Infinity Ward's Robert Bowling tweeted this great news: "Modern Warfare 2 players on Xbox 360 just received an update today." This patch offers a fix for the infinite care package exploit, and the normalization of care package, sentry gun, and emergency airdrop grenade sprint speeds. Players will also notice improved placement for sentry guns (they can no longer cross into geometry), and the model 1887 combo of akimbo and FMJ now has the same range and damage as normal model 1887's. Cheaters, your days of ruining the game for everyone else are over! Thank you, Infinity Ward. Hopefully, these problems show the development team how important public betas are.
    finally here

  14. #6234 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    News: Microsoft: X10 "just a glimpse" of this year's lineup - Official Xbox 360 Magazine
    t's only February. These are all exclusive, triple-A titles that are going to sell millions of units, and I think it's a pretty clear sign that this is going to be a huge year," he said of the event lineup including titles like Alan Wake, Crackdown 2, Fable 3 and Halo: Reach.

    "And that, by the way, is just a glimpse of what we have for the year. We're going to have more at E3, more at holiday, it's going to be a huge year for us."

  15. #6235 SP
    Junior Member buddyvio's Avatar
    cum instalez un dlc ?

  16. #6236 SP
    Junior Member gabor_zones's Avatar
    care sunt cele mai bune baterii reincarcabile pentru controller-ul de xbox 360?

  17. #6237 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by buddyvio View Post
    cum instalez un dlc ?
    ...dai download (din marketplace) și se instalează automat.

    Quote Originally Posted by gabor_zones View Post
    care sunt cele mai bune baterii reincarcabile pentru controller-ul de xbox 360?
    Sanyo eneloop

    Sunt foarte bune și arată impecabil! (ai 2 opțiuni - 2.000mAh / 2.700mAh)
    Attached Images Attached Images eneloop.jpg

  18. #6238 SP
    Banned Spawn's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...dai download (din marketplace) și se instalează automat.



    Sanyo eneloop

    Sunt foarte bune și arată impecabil! (ai 2 opțiuni - 2.000mAh / 2.700mAh)
    Sau cele mai bune mai pot fi si Sanyo 2.5 mAh la 25 ron.
    Calitate/Pret - 10/10 .
    Sau cu tot cu incarcator - 33 lei

  19. #6239 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Eu folosesc GP ReCyko si sunt foarte multumit de ele.

    P.S. Arata la fel de bine ca si Sanyo Eneloop
    img_0653.jpg

  20. #6240 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by Spawn View Post
    Sau cele mai bune mai pot fi si Sanyo 2.5 mAh la 25 ron.
    Calitate/Pret - 10/10 .
    Sau cu tot cu incarcator - 33 lei
    Am eu Sanyo doua perechi si sunt ''varza'' Ma tin 2 ore Cele mai bune sunt GP-Urile (2700 )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts