Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 411 of 788 FirstFirst ... 311 361 401 409 410 411 412 413 421 461 511 ... LastLast
Results 8,201 to 8,220 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #8201 SP
    Banned matei's Avatar
    am net de la rds si am bagat direct cablu de net in consola
    cum fac setarile la network???
    am dat pe automatic si nu-mi ia,iar tutoriale gasesc doar cu router si modem,n-am router si modem

  2. #8202 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Nu da la automatic. da-i la broadband sau PPPoE sau cv de genul si acolo bagi userul si parola, exact ca si pe calculator. Am testat eu si merge. Spor

  3. #8203 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Aveti idee, bundle-ul cu COD Black Ops a fost anuntat?

  4. #8204 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Ce dezavantaje am daca fac upgrade-ul la noul dashboard ? Din cate am inteles poti sa stai in party doar cu cei care il au, nu merg toate "meniurile" etc.

  5. #8205 SP
    Manager paul's Avatar
    Cei care il au s-au inscris in "Preview Program", dar inscrierile s-au oprit. Va trebuie sa astepti pana se lanseaza ca sa instalezi noul dashboard.

  6. #8206 SP
    Banned matei's Avatar
    sa bag un nume de client si password stiu
    dar sa dau la manual,n-am cum sa aflu ip,dns1 si dns2
    submask parca e la toate 255.255.255.255 iar gateway la mine nu exista fiindca n-am router sau modem sau pc conectat la consola

  7. #8207 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    pai nu lasa la automat, dar da-i la PPPoE acolo si baga userul si parola, dupa care dai connect si merge. Nu-i greu deloc. E ca si cum ai face conexiunea pe PC.

  8. #8208 SP
    Member angellicus's Avatar
    Salut. O intrebare foarte noobish. Am facut un account xbox live gold pt. trei luni. Nu stiu insa cum sa il folosesc pe XBoX. Dau recover gamertag sau ce fac?

  9. #8209 SP
    Manager paul's Avatar
    Da, dai recover gamertag.

  10. #8210 SP
    Member angellicus's Avatar
    Pfff. Ms Paul. AM incercat, dar apare o problema. Pot schimba zona asociata cu id-ul de msn? Cica nu e available XboX Live pt. zona mea. Darn.

    Edit: Am reusit! Ms oricum

  11. #8211 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Cum aflu pe ce tara am cont? Din cate imi aduc aminte, am facut pe UK dar cand intru pe site-ul lor, imi apare sus in stanga US.

  12. #8212 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Vezi la detaliile contului, pe xbox.com, ce tara ai selectat.

  13. #8213 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Costum backgrounds? Cool

    P�nă acum am văzut la o prietenă Negru cu Alb și la muggs Negru cu Verde

  14. #8214 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    La Country/Region? E selectat United States, dar pot sa jur ca am dat UK, cand am facut contul.

  15. #8215 SP
    Banned matei's Avatar
    keanustar sfatul tau nu m-a ajutat
    in schimb m-a ajutat altcineva si sa spun solutia
    te poti conecta la xbox live direct cu cablul de net daca aveti rds
    doar bagi cablul de net in consola,la additional scrii cont si pass de la net si faci testul si gata
    de ce nu mi-a mers de la inceput?simplu,eu am introdus si nume la provider si nu trebuia
    iar la ip si dns am lasat automatic

  16. #8216 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Btw, c�nd se updatează numărul de la profil? Nu era vorba că după un an? Adică...numărul indică anii de GOLD pe care-i ai, nu? Păi eu de ce am doar 2...c�nd trebuia să am 3 de aproape 2 luni ?

    That's not fare!

    Sau chiar așa varză e profilul meu �nc�t dacă-i universal (că e universal...) nu se mai contorizează...GOLD-ul?

    Mai bine tac și stau �n banca mea, că imediat mă banează ăștia de la MS lol (nu mă tem! ).
    Attached Images Attached Images 20101002235317.jpg

  17. #8217 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Ai avut cumva pauze intre subscriptii? La mine s-a actualizat la 4 acum cateva zile.

  18. #8218 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by angelcrying View Post
    Ai avut cumva pauze intre subscriptii?
    ...ah! Am avut c�teva zile pauză atunci c�nd a fost problema aia cu cardul, de mi-a expirat și nu mai puteam intra pe LIVE deloc - deci s-a �ntrerupt?

    Credeam că se face un total al zilelor. Păi dacă e așa și se �ntrerupe (se ia de la 0)...e nebunie lol (am văzut alții care au 7!).

  19. #8219 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Poate se tine cont doar de subscriptions de cel putin 12 luni.
    Oricum, interesant, nici n-am observat pana acum ca apar numere acolo.

  20. #8220 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Pentru cei care au ultimul dashboard si se lovesc de eroarea 80004005:

    Q: When i go to my avatar. It updates the clothes and awards i've unlocked/bought. Each time it comes up with the error 80004005 after about 75%. PS: sorry for the bad grammar.

    A: Go to your System Settings then memory. Go Games > Avatar Editor. Delete "Avatar Asset Refresh Cache" then go back to your avatar editor so it can complete the.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts