Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 361 of 788 FirstFirst ... 261 311 351 359 360 361 362 363 371 411 461 ... LastLast
Results 7,201 to 7,220 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #7201 SP
    Junior Member Lucker's Avatar
    OK . Mersi

  2. #7202 SP
    Junior Member george16's Avatar
    stie cineva cand scade pretul la xbox elite si arcade? si cand va fi disponibil si in Romania la acest pret ? multumesc!

  3. #7203 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Attached Images Attached Images razer_03_09992_screen.jpg

  4. #7204 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Si cand te gandesti ca e la acelasi pret cu cel standard....cel putin asa citisem acum cateva luni cand a fost anuntat.

  5. #7205 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  6. #7206 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar

    ?

    Am mai intrebat acum cateva zile daca stiti v reo explicatie de ce ma deconecteza de pe XBL .. avand un router in fata XBOXu-lui. din ce am cautat si am gasit pe net este posibil sa fie de la router.

    Stie cineva cum pot monitoriza router-ul (ma intereseaza sa vad ce duce spre consola nu spre PC).. . Am ping-ul probabil peste ceea ce admit servarele (asta pe consola )si atunci ma deconecteaza. Ar fi singura explicatie .. a ajuns sa ma deconecteze si la 2 min.
    Am un DLink DI-524 care functioneaza normal (asa stiu eu) ... netul il am de la RDS. Poate fi o problema si faptul ca se incalzeste foarte rau router-ul?

  7. #7207 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by Ltcol View Post
    Am mai intrebat acum cateva zile daca stiti v reo explicatie de ce ma deconecteza de pe XBL .. avand un router in fata XBOXu-lui. din ce am cautat si am gasit pe net este posibil sa fie de la router.

    Stie cineva cum pot monitoriza router-ul (ma intereseaza sa vad ce duce spre consola nu spre PC).. . Am ping-ul probabil peste ceea ce admit servarele (asta pe consola )si atunci ma deconecteaza. Ar fi singura explicatie .. a ajuns sa ma deconecteze si la 2 min.
    Am un DLink DI-524 care functioneaza normal (asa stiu eu) ... netul il am de la RDS. Poate fi o problema si faptul ca se incalzeste foarte rau router-ul?
    Cei de la Dlink tot timpul au avut probleme cu software-ul la inceput, si de aceea iti recomand sa te uiti daca este vreun firmware update disponibil.

  8. #7208 SP
    Banned Spike2k's Avatar
    Am si eu 2 intrebari si v-as fi recunoscator daca mi-ati raspunde:
    1. Pot controla masinile in joc la gta cu tastatura? am vazut ca are slot usb pentru tastatura dar mie nu-mi merge (fara sa cumpar xfps)
    2. De la ce distanta e recomandat sa ma joc pe un tv lcd de 81 cm?
    Va multumesc

  9. #7209 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    1. Nu, pe X360 poti folosi doar controller-ul si alte accesorii ( volan, stick)
    2. Intre 240cm si 400cm.

  10. #7210 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Ah, Ronane, de ce a trebuit sa-mi reamintesti?!? Acum iara trebuie sa verific o mie de magazine sa vad daca au un release date.

  11. #7211 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by RaduValentin View Post
    Ah, Ronane, de ce a trebuit sa-mi reamintesti?!? Acum iara trebuie sa verific o mie de magazine sa vad daca au un release date.
    Vezi că au info. LIVE chat pe Razer | For Gamers. By Gamers.? | Gaming Hardware | Buy Online. Am vb. zilele astea cu o tipă și mi-a zis că nu mai e mult p�nă la lansarea oficială.

    http://www.razerzone.com/faq/

    Și da, trimit și �n Rom�nia.

  12. #7212 SP
    Junior Member Underground's Avatar
    Salut sunt interesat sami cumpar un xbox 360 sau un ps3 am observat la comparati xbox 360 are culorimai vii fata de ps3 dar la ps3 imi place god of war si inca cateva exclusive voi ce imi recomandati 360 sau ps3 si as vrea sa stiu daca merita sami eau un lcd led pentru consola

  13. #7213 SP
    Junior Member CRISTI1609's Avatar
    xbox e mai bun ps3

  14. #7214 SP
    Junior Member Underground's Avatar
    deci ar merita un xbox 360 decit un ps3

  15. #7215 SP
    Junior Member CRISTI1609's Avatar
    da

    ---------- Post added 18-06-2010 at 12:55 AM ----------

    si ps3 este o consola buna dar nu o depaseste pe cea de la microsoft

  16. #7216 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar

  17. #7217 SP
    Junior Member Underground's Avatar
    pe ce merita conectat xbox 360 pe lcd normal sau led

  18. #7218 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by dadu093 View Post
    Omul si-a spus parerea Acuma daca greseste sau nu ii partea a doua .... Nu avem de unde sa stim
    Ce vroiai sa-i raspunda: ,,Cumpara-le pe amandoua!'' ?

  19. #7219 SP
    Junior Member mikeee!'s Avatar
    Quote Originally Posted by Underground View Post
    pe ce merita conectat xbox 360 pe lcd normal sau led
    Merita? Adica?

    Fii mai explicit.

    Tu te referi la un TV LCD si la unul tot LCD dar cu LED backlight, right?

    Eu stiu ca ambele sunt bune! Cele cu LED backlight au contrast ratio mai ridicat.

  20. #7220 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Underground View Post
    Salut sunt interesat sami cumpar un xbox 360 sau un ps3 am observat la comparati xbox 360 are culorimai vii fata de ps3 dar la ps3 imi place god of war si inca cateva exclusive voi ce imi recomandati 360 sau ps3 si as vrea sa stiu daca merita sami eau un lcd led pentru consola
    Cred ca nu e intrebare la care sa ti se raspunda corect, mai ales ca ai pus-o pe aria X360. Vezi lista cu jocurile, vezi ce-ti place si in functie de asta cumpara consola.
    Pe LCD se vede super OK, dar LEDul are contrast mai bun.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts