Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 459 of 788 FirstFirst ... 359 409 449 457 458 459 460 461 469 509 559 ... LastLast
Results 9,161 to 9,180 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #9161 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by i.gamer View Post
    Nu a aparut deja?Eu stiam ca da

    E aparuta - dar nu e o varianta finala. Sunt cateva video-uri pe youtube.
    Dar in Romania, nimeni nu modeaza Xbox 360 slim.. inca

    Si inca ceva.
    Nu se discuta la aceasta sectiune despre modari.
    Pentru intrebari legate de modari/reparatii, apelati cu incredere la DONELY.

  2. #9162 SP
    Junior Member saragosa69's Avatar
    Salutare, sunt newbie xbox, va rog sa-mi spuneti cum se poate trece de la un user/player la altul in meniul xbox? Am creat doi, dar nu il vad decat pe al doilea, iar sub el scrie "2 din 8", semn ca si primul exista. Big thanks si astept raspuns urgent, juniorii mi-au facut capul zob....

    ---------- Post added 27-12-2010 at 07:52 PM ----------

    mentionez ca nu am decat un gamepad...

  3. #9163 SP
    Member Outblast's Avatar
    Quote Originally Posted by saragosa69 View Post
    Salutare, sunt newbie xbox, va rog sa-mi spuneti cum se poate trece de la un user/player la altul in meniul xbox? Am creat doi, dar nu il vad decat pe al doilea, iar sub el scrie "2 din 8", semn ca si primul exista. Big thanks si astept raspuns urgent, juniorii mi-au facut capul zob....

    ---------- Post added 27-12-2010 at 07:52 PM ----------

    mentionez ca nu am decat un gamepad...


    In screen-ul principal, mergi pe profile (apesi A) si iti va aparea un meniu cu: Join Xbox Live, Profile, Customize Avatar, Change Theme si SWITCH PROFILE. De aici iti alegi celalt profil.

  4. #9164 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    A mai incercat cineva sa schimbe tara in Grecia si a primit puncte?

  5. #9165 SP
    Junior Member BlkHrt's Avatar
    Why would you do that? UK is where the fun's at, tarile noi au o gramada de lipsuri din cate stiu, cel putin pe Games For Windows Marketplace bate vantul.
    Stiu pe cineva care a schimbat pe South Africa fiindca incepuse din greseala cu Austria si il cam deranja limba (lol). A primit 800.

    In other news, ca tot nu exista thread de Marketplace deals, addonurile de Mass Effect 2 sunt 200 azi.

  6. #9166 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Why would you do that? UK is where the fun's at
    Try Japan

  7. #9167 SP
    Member i.gamer's Avatar
    Dar nu se poate schimba tara si in Romania?Cei de la gameshop.ro au adus de curand xbox live gold!

  8. #9168 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Romania n-are Xbox Live oficial, iar Gameshop n-are nicio treaba cu Microsoft.

  9. #9169 SP
    Junior Member mariusica72's Avatar

    jocuri rulate de pe hdd

    Sunt nou posesor de xbox 360. Ce trebuie sa fac sa -mi ruleze jocurile direct de pe hdd-ul extern?
    Multumesc.

  10. #9170 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Nu se poate face asa ceva. Aici, oricum, nu discutam lucruri legate de piraterie. Oricum, iti zic ca nu se pot rula jocuri de pe HDD-ul exstern. Se pot rula de pe HDD-ul intern al Xbox-ului, insa ai nevoie de DVD-ul jocului. Lucru asta face sa uzezi blocul optic cat mai putin.

  11. #9171 SP
    Member i.gamer's Avatar
    Ma gandesc la faptul ca daca mi-as cumpara noul model de xbox slim,cum as putea transfera toate salvarile de pe hdd-ul vechiului model d xbox pe cel nou?

  12. #9172 SP
    Junior Member Tzeb's Avatar
    Cu un banal USB stick de minim 1GB.

  13. #9173 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Quote Originally Posted by i.gamer View Post
    Ma gandesc la faptul ca daca mi-as cumpara noul model de xbox slim,cum as putea transfera toate salvarile de pe hdd-ul vechiului model d xbox pe cel nou?
    Cu un cablu Microsoft Transfer Kit.Chestia cu salvarile, am incercat si eu cu usb stick, dar nu merge.

  14. #9174 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Cum sa nu mearga. Nici nu exista sansa de esec. Tragi profilul de pe HDD-ul consolei vechi pe stick, apoi de pe stick pe HDD-ul consolei noi.

  15. #9175 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Acum imi dau seama.Am citit gresit postul(din cauza racelii si oboselii).Eu credeam ca vrea sa ia de pe net salvari si sa le puna pe consola.Greseala mea!

  16. #9176 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Cand dai "Sign In" se schimba automat in limba tarii care ai selectat. Dupa poti merge la Set Your Default Country or Region - Xbox.com insa daca intrii pe un link cu "https" revine la limba acelei tari.
    Paul, ai idee de ce nu apare �n lista aia UK?

    Sunt curios dacă intru cu un IP din UK...cum stă treaba.

    Sincer să fiu doar acum am sesizat opțiunea aia (cred că e singurul lucru BUN adus de noul site) lol
    Attached Images Attached Images uk.jpg

  17. #9177 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ah, se pare că alea-s doar
    Ah, excroci p�nă la moarte:

    Previously purchased or downloaded content (e.g. videos, games, add-ons) will not be downloadable again after migration.
    Deci mare atenție. Nah, că era să fac o gafă monumentală lol

  18. #9178 SP
    Manager paul's Avatar
    Sunt doar cele 9 tari pentru ca ele au Xbox LIVE oficial de putin timp, de la E3 (atunci au si anuntat).
    Nu inteleg ce era asa greu sa faca si un "content migration", sa recunoasca ce ai cumparat si sa se schimbe corespunzator trecerii de la o tara la alta.

  19. #9179 SP
    Junior Member CristianNr1's Avatar
    In legatura cu modarea Xbox 360 slim : a aparut (sunt filmulete pe youtube) insa din pacate nu si in Romania.
    Singura solutie ,daca nu ai rabdare pana apare, e sa schimbi complet unitatea optica cu una de Xbox 360 modata.

  20. #9180 SP
    Junior Member Blacky's Avatar
    buna .. imi poate spune cineva de ce tot ma deconecteaza de pe Xbox live ? am internet de la RDS pe laptop merge ok ... cand bag cablul in Xbox are momente cand pica din 2 in 2 minute cand ma joc Fifa sau COD BO ce trebuie sa fac ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts