Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 593 of 788 FirstFirst ... 93 493 543 583 591 592 593 594 595 603 643 693 ... LastLast
Results 11,841 to 11,860 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #11841 SP
    Member sahara's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Am comandat o consola de pe amazon.de si a venit rapid, in 7 zile si nu am avut nicio problema. Mi-a fost livrata la usa.
    Mie nu mi-a ajuns inca. Comanda data in 31.01 seara. I-am sunat azi, cica daca nu vine pana pe 21.02 sa-i sun iar si imi dau banii inapoi sau imi trimit alta. Sper sa ajunga.

  2. #11842 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by sahara View Post
    Mie nu mi-a ajuns inca. Comanda data in 31.01 seara. I-am sunat azi, cica daca nu vine pana pe 21.02 sa-i sun iar si imi dau banii inapoi sau imi trimit alta. Sper sa ajunga.
    Pe zapezile astea e de inteles. Mai asteapta cateva zile.

  3. #11843 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Cum functioneaza Cloud Saved Games? Vreau sa imi formatez HDD-ul, dupa imi downloadeaza save-urile inapoi in consola?

  4. #11844 SP
    Manager paul's Avatar
    Ori se reface backup-ul pe HDD ori le downloadezi tu. Incearca si spune-ne. De pierdut salvarile nu le pierzi.

  5. #11845 SP
    Junior Member Grippi_Skillz's Avatar
    Am si eu o intrebare ... un prieten de al meu cu o consola Xbox 360 Slim 250 GB Modata conectata wireless la internet joca de 5 luni de zile multiplayer ... Chestia e ca si-a facut cont pe xbox live ... cand a cumparat consola si a avut o luna free ... dar acum trebuia sa expire.
    Curiozitatea mea este ... cum de joca el fara abonament de xbox live gold platit.

  6. #11846 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Nu joaca, te minte, its that simple....
    Nu se va juca pe xbox live multiplayer fara sa aiba gold.Sunt 3 variante:
    1. Are gold si se joaca multiplayer (si ztie iti zice ca nu are gold)
    2. Nu are gold si te minte ca joaca multiplayer pe XBOX live
    3. Are xkai link sau cum dracu se numeste ala( un fel joaca in retea), care este o varianta xbox live neoficiala a celor care au consola banata sau nu au bani de xbox live gold. Nu se pot juca decat anumite jocuri, si am inteles ca de obicei e lag sau nu e lume.

  7. #11847 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    sa-ti dea gamertagul si iti spunem daca are gold sau nu daca nu are e clar ca e pe xkai

  8. #11848 SP
    Junior Member rici123's Avatar
    Buna seara. Voi cu ce va lustruiti consola slim glossy de 250gb?

  9. #11849 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    cred ca e suficient putin Pronto universal, este pulverizatorul albastru (dar nu la spray!!!) Eu am un laptop glossy si se sterge de minune cu acel Pronto. de altfel si display-ul TVului si al laptopului il curat la fel. o carpa de bumbac finuta si pronto.
    Acest Pronto
    Feriti-va de Pronto la spray pt suprafate glossy fiindca este un pic uleios si nu da senzatia de curatenie...

  10. #11850 SP
    Junior Member rici123's Avatar
    Mersi adibose.
    Cineva mi-a mai spus sa incerc cu servetele umede, dar mai bine pronto.

  11. #11851 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    din experienta servetelele alea umede lasa niste urme pe glossy...ori n-am nimerit eu servetelele potrivite insa cu Pronto pulverizator n-am dat gres niciodata, mai mult e multisurface si chiar face treaba buna!

  12. #11852 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    din experienta servetelele alea umede lasa niste urme pe glossy...ori n-am nimerit eu servetelele potrivite insa cu Pronto pulverizator n-am dat gres niciodata, mai mult e multisurface si chiar face treaba buna!
    Eu o sterg cu kit-ul de curatare pentru monitor si iese foarte curata

  13. #11853 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    daca ne spui si ce presupune acel Kit...ar fi si mai bine

  14. #11854 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Un tub cu ceva solutie, 2 pensete, o carpa foarte fina.

  15. #11855 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Xbox UK
    It's time to share the Xbox LIVE love! Check out the app below and grab a free 48 hour Xbox LIVE code to give to someone special - or of course you could just keep it for yourself... - click

  16. #11856 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Stie cineva cum pot schimba PAL-50 in PAL-60? Nu imi ruleaza un joc din cauza asta, iar in optiuni nu am gasit nimic. Singura solutie gasita pe net este conectarea consolei cu un cablu component ca sa pot schimba optiunea. Ma scoate din minti treaba asta si mi-e lene sa schimb cablurile.

  17. #11857 SP
    Junior Member silviumarin's Avatar
    Salut,
    Este prima oara cand pun o intrebare ...
    Doresc sa-mi achizitionez (pe persoana fizica) un xbox 360...intrebarea mea este legata de Xbox live...daca am un htc 7 trophy cu xbox live preinstalat (bineinteles, am si cont), merge sa joc cu consola pe acel cont de live?
    Multumesc.

  18. #11858 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by silviumarin View Post
    Salut,
    Este prima oara cand pun o intrebare ...
    Doresc sa-mi achizitionez (pe persoana fizica) un xbox 360...intrebarea mea este legata de Xbox live...daca am un htc 7 trophy cu xbox live preinstalat (bineinteles, am si cont), merge sa joc cu consola pe acel cont de live?
    Multumesc.
    Of course.

  19. #11859 SP
    Junior Member silviumarin's Avatar
    fara sa platesc N lire pe luna?....

  20. #11860 SP
    Junior Member KindoHero's Avatar
    nu poti sa joci online fara sa platesti packet de gold cu redem code sau dai cate 1 lira pe luna dar dupa asta trebuie sa suni la microsoft ca sa nu se reinoiasca in fiecare luna.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts