Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 611 of 788 FirstFirst ... 111 511 561 601 609 610 611 612 613 621 661 711 ... LastLast
Results 12,201 to 12,220 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #12201 SP
    Member A_A_A's Avatar
    vezi ca sunt pe pagina anterioara siteuri de la care poti lua abonamente si puncte.

  2. #12202 SP
    Junior Member KindoHero's Avatar
    Nu vreau de pe site-uri .Deoarece nu mai am decat 15 lei pe card si am nevoie de la oferta aia.Va rog ajutatima.

    ---------- Post added 17-04-2012 at 05:15 PM ----------

    Scz pentru dublu post dar butonul Edit a disparut.
    Am reusit si singur.Dar tot va multumesc ca ati incercat.

  3. #12203 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Ma poate ajuta cineva cu un cod de 48h de Gold? (Xbox Live)

  4. #12204 SP
    Junior Member vali_org's Avatar
    ai PM

  5. #12205 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by vali_org View Post
    ai PM
    Multumesc vali_org, pentru cod.

  6. #12206 SP
    Junior Member thdon's Avatar
    salutare tutror. am si eu nevoie de ajutor. pana acum o saptamana nu am pus mana pe o consola niciodata asa ca nu prea stiu ce si cum. Am contul gold la xbox live sperand ca pot juca MW3 (si altele) in retea.. cu discutii intre coechipieri.. etc.. si am avut o surpriza mare cand am vazut ca nu e chiar asa.. Cum functioneaza multiplayer-ul ca sa pot juca impreuna cu persoane din romania? trebuie sa fie in lista de prieteni ca sa pot juca cu ei? multumesc

  7. #12207 SP
    Junior Member KindoHero's Avatar
    Multiplayer-ul te pune in echipe cu persoana din toata lumea(care au aceeasi consola).Ca sa poti juca cu altii trebuie sa ii adaugi in lista ta de prieteni si sa ii dai invitatie.

  8. #12208 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Se poate sa primesc si eu unul?

  9. #12209 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by thdon View Post
    salutare tutror. am si eu nevoie de ajutor. pana acum o saptamana nu am pus mana pe o consola niciodata asa ca nu prea stiu ce si cum. Am contul gold la xbox live sperand ca pot juca MW3 (si altele) in retea.. cu discutii intre coechipieri.. etc.. si am avut o surpriza mare cand am vazut ca nu e chiar asa.. Cum functioneaza multiplayer-ul ca sa pot juca impreuna cu persoane din romania? trebuie sa fie in lista de prieteni ca sa pot juca cu ei? multumesc
    Dar tu cum iti imaginai ca e, iti identifica romanii si te pune sa joci cu ei automat?

  10. #12210 SP
    Member Plavs's Avatar
    Report: Next Xbox Needs a Constant Internet Connection - Xbox360 News at IGN
    ce chestie nu mai vor sa ne jucam jocuri la mana 2-a pe noua consola, din punctu meu de vedere este naspa decizia...
    Voi ce parere aveti?

    ---------- Post added 18-04-2012 at 11:07 AM ----------

    aaaa da si pt MW3 ..MP
    noi adica romania nu avem pe live dedicat de obicei jucam pe uk deci nu prea ai cum sa gasesti romanii doar daca ii ai in lista de prieteni.intra pe CG si cauta prieteni romani care joaca MW3 sunt destui.

  11. #12211 SP
    Junior Member bad69's Avatar
    Am o rugaminte:
    Cine este din Pitesti cu un xbox360 phat si ma poate ajuta sa copiez profilul si cateva salvari de pe un memory card de 256mb pe un usb stick ?
    Dau o bere, un suc, o apa (dupa preferinte )
    Multumesc anticipat.

  12. #12212 SP
    Banned isis's Avatar
    Quote Originally Posted by BiscuitPants =D View Post
    Deci nu se mai da 1 luna gratis gold, dar am auzit ca pe facebook la xbox uk sau nu stiu exact unde, daca dai like pe-undeva pe acolo iti da 2 zile xbox live?
    Te contrazic man, pentru ca am vazut ieri cu ochisorii mei. Cont facut nou, adevarat ca cere 1 USD ptr o luna de gold, dar am zis NO THANKS. Si atunci mi s-a spus - Nu esti convins, ce zici de trial 30 de zile? Si am zis hai fie. Si este o luna free de gold pentru un cont nou creat. Voresc foarte serios.

  13. #12213 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by isis View Post
    adevarat ca cere 1 USD ptr o luna de gold, dar am zis NO THANKS.
    ...cheapness level: Romanian.

  14. #12214 SP
    Banned isis's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...cheapness level: Romanian.
    Nu bro, nu ai inteles, nu ma zgarcesc la 1 dolar, vroiam sa vad daca mai exista posibilitatea cu o luna free, cum a fost pana acum o vreme.

  15. #12215 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by Plavs View Post
    Report: Next Xbox Needs a Constant Internet Connection - Xbox360 News at IGN
    ce chestie nu mai vor sa ne jucam jocuri la mana 2-a pe noua consola, din punctu meu de vedere este naspa decizia...
    Voi ce parere aveti?[COLOR="Silver"]
    .
    Treaba asta s-a mai discutat aici pe forum de cateva ori...

  16. #12216 SP
    Junior Member Gabby95's Avatar
    Recent mi-a fost spart contul de Xbox Live si mi-au disparut toate Ms Points-urile.
    A mai patit cineva asta pana acum ? Sau stie cineva ce as putea face ?

  17. #12217 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    offf, n-au terminat astia cu FIFA 12 hacks? below:

    http://www.consolegames.ro/forum/f9-...ft/index2.html

    Iti sugerez sa iti pui de acum si parola de xbox live(aia formata din o combinatie de 4 taste de pe controllerul tau). va trebui sa o introduci de fiecare data cand inainte sa intri pe live, dar e mai sigur ca nu se va ma intampla sa iti cumpere unii Fifa Packs.

  18. #12218 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Cum pui o asemenea combinatie?

  19. #12219 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Functioneaza codurile de puncte .us (de pe amazon, de exemplu) pe un cont .uk?

  20. #12220 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Below:


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts