Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 736 of 788 FirstFirst ... 236 636 686 726 734 735 736 737 738 746 786 ... LastLast
Results 14,701 to 14,720 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #14701 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Macar suntem de acord amandoi cu 2 lucruri :
    - nu putem speria omul sa nu intre pe LIVE cu originale. Ba chiar recomand personal ca sa joace doar jocuri originale pentru evitarea oricarui BAN. Faptul ca s-a nimerit sa aiba la consola cumparata (probabil sh) dvd-romul modificat nu ii va aduce nici un necaz atata timp cat discul este ok (original). BAN ii vor aduce jocurile neoriginale jucate online sau offline ( acele LOG-uri de care ai pomenit, consola tine cont ce joci si off-line si le trimite catre Microfost cu prima ocazie cand va da de net).
    - si 2 , ai dreptate, noua Octavia break arata ... intr-un mare fel. Si se va vinde bine datorita numelui Skoda si a fiabilitatii traditionale cehesti. Dar, fiind romani nu prea ne-o permitem...

    Anyway, am de gand sa o las moale cu asemenea discutii, pot fi interpretate gresit si in loc sa-si ia omeul ban, imi iau eu aici pe site warn cu toate ca nu intentionez ever sa promovez pirateria !

  2. #14702 SP
    Junior Member Molurus's Avatar
    Am si eu o mica problema. Am un controller care este sincronizat pe un Xbox 360 Phat si vreau sa-l folosesc pe o consola slim, se poate ? Am incercat tot felul de chestii si nu il pot sincroniza. Tot se invarte cercul ala verde si atat...

  3. #14703 SP
    Member angloma's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Nu rade de astia cu BMW seria 7 , Mercedes clasa S sau Audi A8 fara combustibil in rezervor. E plina Valcea de ei, alimenteaza saracii doar cand tepuiesc pe vreunu pe ebay
    Sa vezi la benzinarie langa tine pe unu cu A8 de 120.000 € cum baga de 30 de lei sa ajunga saracu' acasa...ii plangi de mila nu altceva..
    sa nu uitam de cei cu seria 7 si care locuiesc in apartament cu parintii , e plina Valcea

    ---------- Post added 28-10-2013 at 10:24 ----------

    Quote Originally Posted by Molurus View Post
    Am si eu o mica problema. Am un controller care este sincronizat pe un Xbox 360 Phat si vreau sa-l folosesc pe o consola slim, se poate ? Am incercat tot felul de chestii si nu il pot sincroniza. Tot se invarte cercul ala verde si atat...
    pai apesi butonul de sincronizare si de pe joystick si de la consola care se afla langa usb

  4. #14704 SP
    Junior Member Molurus's Avatar
    Quote Originally Posted by angloma View Post
    pai apesi butonul de sincronizare si de pe joystick si de la consola care se afla langa usb
    multumesc, pentru raspunsul rapid. am incercat si nu merge. sper sa nu fie problema de la consola mea, e abia cumparata... controller de la ea s-a conectat imediat, dar vad ca altele nu se conecteaza....

    poate nu fac eu ceva cum trebuie. am tinut apasat ambele butoane, am tinut apasat butonul de la controller, apoi de la consola, am tinut butonul de la consola apoi de la controller... tot nu merge

  5. #14705 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar

  6. #14706 SP
    Junior Member KidGamer's Avatar
    O intrebare am si eu, dupa ce a stat mai mult ca bibelou consola din lipsa de timp/jocuri am facut rost de gta5 asa ca sa fie tot tacamul am zis sa iau si gold la live pentru online asa ca am intrat pe un site dinasta care vinde coduri prepay, dupa ce am dat comanda pentru un cod de o luna la 7euro primesc codul dupa vreo 5 min, ma pun frumos bag codul si cand sa vezi ce urma sa activez eu si anume "Prepaid 12M Xbox Live Gold" am ramas cam surprins .. dar cam a mers , astia mi-au trimis codul gresit. Si acuma intreb : Sa ma astept la ceva pe viitor ? Poate Microsoft sa imi retraga gold-ul ?

  7. #14707 SP
    Junior Member Molurus's Avatar
    Quote Originally Posted by Scofield91 View Post
    multumesc, dar rezolvasem deja. o zi faina!

  8. #14708 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by KidGamer View Post
    O intrebare am si eu, dupa ce a stat mai mult ca bibelou consola din lipsa de timp/jocuri am facut rost de gta5 asa ca sa fie tot tacamul am zis sa iau si gold la live pentru online asa ca am intrat pe un site dinasta care vinde coduri prepay, dupa ce am dat comanda pentru un cod de o luna la 7euro primesc codul dupa vreo 5 min, ma pun frumos bag codul si cand sa vezi ce urma sa activez eu si anume "Prepaid 12M Xbox Live Gold" am ramas cam surprins .. dar cam a mers , astia mi-au trimis codul gresit. Si acuma intreb : Sa ma astept la ceva pe viitor ? Poate Microsoft sa imi retraga gold-ul ?
    Norocul tau. MS nu iti va retrage Goldul, ai un an Gold.

  9. #14709 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    @KidGamer

    Taci si stai pe burta Greselile se intampla din cate vezi. Pentru tine a fost o greseala favorabila.
    Succes cu Xbox-ul.

  10. #14710 SP
    Junior Member KidGamer's Avatar
    Se intampla asa e dar in niciun caz nu vreau sa fiu in locul lui ala care va comanda 12luni si va primi una

  11. #14711 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ala nu va avea probleme. Va spune ca a primit un cod pt o luna numai, si i se va da unul de 12 luni.

  12. #14712 SP
    Member cj_quest's Avatar
    @KidGamer Probabil respectivul tranzactioneaza zeci daca nu sute de coduri asa ca o pierdere de genul e cantitate neglijabila daca pana la urma au castigat un client sau si mai multi pe care ii recomanzi tu. Pana una alta, bine ai venit in comunitate si spor la joaca.

  13. #14713 SP
    Junior Member ddevil's Avatar
    Salut, mi-am luat si eu de cateva luni xbox 360. Vreau sa stiu si eu cum imi pot alimenta contul cu banii? Ca sa pot cumpara dlc-uri si jocuri de pe live. Am vazut ca au scos msp si nu stiu ce metoda pot folosi acum. Am cont pe uk, e posibil sa pot folosi si un card bancar din romania fara sa imi iau ban?

  14. #14714 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Asa cum am mai spus si eu dar si alti interlocutori, cea mai sigura cale e incarcarea orin carduri valorice, astfel incat adresa contului de uk alaturi de cardul bancar nu vor fi diferite. Daca dai cateva pagini in urma, vei vedea cum mi-am incarcat eu contul de cateva ori, dar si al 3-lea an de live prin card valoric desi locuiesc in Marea Britanie.

  15. #14715 SP
    Junior Member ddevil's Avatar
    Ok, ms pt ajutor.

  16. #14716 SP
    Member DobaiSzilard's Avatar
    Vreau sa incep spunand ca sunt impotriva modarii consolelor dar vreau un prieten sa-si cumpere din nou consola dar gata modata sa se joace rapid, nu-l intereseaza de multiplayer, XBL si asa. Intrebarea este: daca isi cumpara un model din 2007 modat Lt3.0 ii trebuie DVD-uri scrise special cu ceva unitate optica speciala la calculator ?

  17. #14717 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Ai pm.

  18. #14718 SP
    Member angloma's Avatar
    ce e cu ultimul update la drepturi? ar trebui sa mutam conturile pe regiunea noastra? eu il am pe US acum ,sa-l mut pe Romania?

  19. #14719 SP
    Member Viteza's Avatar
    ce update? ce drepturi? link? ma indoiesc ca au inceput sa ofere suport pe ro

  20. #14720 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Eu am dat accept
    .nu am citit ce scria..despre ce e vorba?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts