Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 738 of 788 FirstFirst ... 238 638 688 728 736 737 738 739 740 748 ... LastLast
Results 14,741 to 14,760 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #14741 SP
    Member angloma's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreyAyu View Post
    Salut!Sunt nou in domeniul consolelor si as dori sa imi raspunde-ti la o intrebare.
    La un controller wireless ce sistem de recharge ar trb sa ii cumpar sau daca pot sa ii i-au niste acumulatori?Mie personal m-a atras Kit-ul Play and Charge,dar daca l-as achizitiona imi va putea incarca acumulatorii luati din magazin sau incarca doar pachetul de 2 acumulatori original Microsoft?
    Multumesc pt timpul acordat!
    eu am luat un joystick cu play and charge kit second si l-a inceput nu incarca, am urmat un tutorial sa ''resetez'' battery packul si acum ma tine cel cam o zi , sunt multumit ,se merita

  2. #14742 SP
    Junior Member nim87's Avatar
    salut! am cumparat si eu un xbox360, bine inteles nu am citit prea mult inainte si am facut contul pe romania. intrebare: pot sa il migrez acum pe UK?
    pentru ca miam cumparat gold de uk, si nu il pot activa. multumesc

    ---------- Post added 08-11-2013 at 14:43 ----------

    Quote Originally Posted by nim87 View Post
    salut! am cumparat si eu un xbox360, bine inteles nu am citit prea mult inainte si am facut contul pe romania. intrebare: pot sa il migrez acum pe UK?
    pentru ca miam cumparat gold de uk, si nu il pot activa. multumesc
    am rezolvat multumesc

  3. #14743 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by cimaron View Post
    Adibose ti-ai demodat consola.
    cand?
    citeste si tu cu atentie forumul, vezi cine intreaba, cine raspunde .

    ---------- Post added 08-11-2013 at 15:12 ----------

    Quote Originally Posted by AndreyAyu View Post
    Salut!Sunt nou in domeniul consolelor si as dori sa imi raspunde-ti la o intrebare.
    La un controller wireless ce sistem de recharge ar trb sa ii cumpar sau daca pot sa ii i-au niste acumulatori?Mie personal m-a atras Kit-ul Play and Charge,dar daca l-as achizitiona imi va putea incarca acumulatorii luati din magazin sau incarca doar pachetul de 2 acumulatori original Microsoft?
    Multumesc pt timpul acordat!
    Si eu credeam ca esti nou intr-ale gramaticii

  4. #14744 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Aveti reducere 40% daca va cumparati Gold pe 12 luni direct de pe Xbox. La mine a mers direct cu PayPal: £23.99 pe 12 luni. Not bad.

  5. #14745 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Deja am luat de la Robert Dinu 3 luni cu 10 lire (55 de lei). Cele mai bune preturi. Are pe 12 luni cu 130 de lei daca nu ma insel.

  6. #14746 SP
    Junior Member voodoonoize's Avatar
    salut. inca nu mi-am cumparat un xbox360, insa am de gand sa fac asta in viitorul apropiat.
    sunt noob de tot in ceea ce priveste consolele, deci, sper sa aveti rabdare cu mine
    cum voi putea instala GTA V, de exemplu, care are 20Gb+, de pe un singur stick de 16Gb ?
    si daca am consola modata, mai pot folosi xbox live daca folosesc un router ? (am auzit ceva legat de asta..)

  7. #14747 SP
    Member zulander's Avatar
    Marinake unde ai gasit cu 10 lire, eu numai cu 13-14 gasesc?

  8. #14748 SP
    Member cj_quest's Avatar
    @voodoonoize Cu putin ajutor divin vei reusi sa instalezi jocul pe un stick de 16 GB. Daca vrei consola modata, iti recomand sa o conectezi cat mai repede la net cu un joc piratat pe LIVE. Musai prin Router!

    On Bloody Topic: Chiar nu se poate ca noi utilizatori sa fie directionati pe pagina cu regulamentul de oridine interioara inainte de a finaliza inregistrarea? Macar 30 de secunde sa fie blocati acolo.
    @Monky, please?

  9. #14749 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    In momentul in care ti-ai facut cont esti directionat automat spre regulament.

    Acum hai sa revenim la topic.

  10. #14750 SP
    Junior Member CodrinB's Avatar
    Salut .Acum trei zile mi-am achizitionat un xbox 360 250gb fifa 14 bundle de pe amazon si am o nelamurire am instalat fifa 14 dupa care s-a facut un update si problema este ca nu vrea sa se conecteze la serverele ea , zice ca serverele sun offline momentan si sa incerc mai tarziu . M-am uitat pe net si am vazut ca sunt multi cu aceasta problema dar nu am reusit sa-i dau de cap .Vreau sa stiu daca este chiar de la serverele ea si sunt offline ori este de la mine problema si daca este de la mine rog sa ma ajute cineva .

  11. #14751 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Dacă te-ai putut conecta la Xbox Live, atunci problema vine de la EA. Sunt destul de frecvente toamna aceste probleme la EA...

  12. #14752 SP
    Member angloma's Avatar
    ce se intampla cu xbl ? nu ma pot loga pe live , vreun update ceva?

  13. #14753 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Nici eu, cred ca au ceva probleme cu live-ul.

  14. #14754 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Am incercat si eu acum. Nu vrea. Poate pregatesc un nou update. Stiu ca am citit pe undeva despre un nou dashboard. Daca mai gasesc pun link.

  15. #14755 SP
    Member Sopi's Avatar
    Daca imi cumpar un Xbox 360 si FIFA 14 fara xbox live,pot sa ma joc fifa 14 online?

  16. #14756 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Nu te poti juca nici un joc online fara xbox live ..

  17. #14757 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    are cineva smartglass pe iphone? cum se poate descarca, zice ca nu este pe appstore romania...

  18. #14758 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Am smartglass pe windows phone 8, trebuie sa intrii pe iphone la settings sa treci ca tara US nu RO, iti deblocheaza accesul la multeeeeeeeeeeee aplicatii.

  19. #14759 SP
    Member eneea's Avatar
    S-a scumpit la Robert Dinu de cateva zile, acum e 12,50 lire, vreo 65 de lei.
    Xbox 360 Live 3 Month Gold Membership - AllRoMedia.com - Your Gaming Source

  20. #14760 SP
    Junior Member Mitza123123's Avatar
    auziti, cand mi-am configurat acele chestii care ti le cere dp. ce bagi codul de la gold si am bagat new york, adresa din new york pot lua jocurile free care apar in fiecare luna?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 738 of 788 FirstFirst ... 238 638 688 728 736 737 738 739 740 748 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts