Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 737 of 788 FirstFirst ... 237 637 687 727 735 736 737 738 739 747 787 ... LastLast
Results 14,721 to 14,740 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #14721 SP
    Member angloma's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Eu am dat accept
    .nu am citit ce scria..despre ce e vorba?
    buna intrebare , poate era legat de regiune , de asta ma gandesc sa mut contul pe RO

  2. #14722 SP
    Member Viteza's Avatar
    Acum citesc termenii si vad o chestie: you must not...obtain or try to obtain any data from our Services, except the data that we intend to make available to you.
    Asta dpmdv se refera atat la smecheriile cu jocuri moka luate de pe alte regiuni, dar intr-o oarecare masura si la noi cu vpn-uri , cu toate ca pe paginile oficiale se recomanda vpn-uri cand esti in afara zonei de acoperire a serviciilor live

  3. #14723 SP
    Member DobaiSzilard's Avatar
    Vreun link ?

    ---------- Post added 31-10-2013 at 19:58 ----------

    Nevermind. Am intrat acum pe Xbox.com si mi-a dat asta. Acum citesc si eu..

  4. #14724 SP
    Junior Member silviu99's Avatar
    Salut.. ma puteti ajuta va rog ?! Azi.. am dat ca prostul sa schimb regiunea de la xbox pe Romania.. si acm meniul in xbox e : Home / Social / Games&Apps/Settings si nu imi arata jocurile noi aparute si ce o sa apara fata de meniul pe United States. Nu stiu daca intelegeti ce vreau sa spun, si cand dau sa descarc un joc nu merge Va rog cum as putea sa-l pun inapoi pe United States sau UK va rog
    Imageshack - d8xw.png VA rog din suflet..

  5. #14725 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Timp de 4 luni nu mai poți schimba regiunea... Acum trebuie să înduri noua situație.

  6. #14726 SP
    Junior Member silviu99's Avatar
    AI de capu' meu! Ok.. nu e nimik in fine si dupa aceea o pot schimba din nou ?

  7. #14727 SP
    Member DobaiSzilard's Avatar
    Yup

  8. #14728 SP
    Junior Member silviu99's Avatar
    ok.. nvm

  9. #14729 SP
    Junior Member czx112's Avatar
    Salut!Am un XBOX 360 PHAT de 120gb modat.Cand mi-am instalat GTA V mi-a aparut un update de pe dvd.De atunci XBOX-UL meu nu mai citeste jocuri piratate.Puteti sa imi spuneti ce problema am si ce trebuie sa fac?Multumesc anticipat!

  10. #14730 SP
    Member cj_quest's Avatar
    In primul rand sa ne lasi in pace cu discutii despre piraterie aici, daca ai fi avut bunul simt sa citesti regulile forumului sau macar sa citesti doua-trei pagini in urma, unde s-a tot batut apa in piua.
    In al doilea rand bine ai venit in randul celor drepti, prin acel update de software/firmware ai acum o consola cu soft original/autentic/nemodificat.
    In al treilea rand, spor la joaca

  11. #14731 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by czx112 View Post
    Salut!Am un XBOX 360 PHAT de 120gb modat.Cand mi-am instalat GTA V mi-a aparut un update de pe dvd.De atunci XBOX-UL meu nu mai citeste jocuri piratate.Puteti sa imi spuneti ce problema am si ce trebuie sa fac?Multumesc anticipat!
    Ai facut exact ceea ce trebuie fiule!

  12. #14732 SP
    Junior Member razvan_razvann's Avatar
    Salut!
    HDMI iti imbunatateste clar calitatea video insa am impresia ca unele jocuri (gen fifa 12) se misca mai in reluare!Poate doar mi se pare mie dar parca pe scart se misca mult mai repede!!
    P.S bineinteles acelasi game speed atat pe scart cat si pe HDMI!!

  13. #14733 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    pai da man daca pui pe hdmi cresti rezolutia si atunci trebuie sa intrii la settings sa dai detaliile pe low. Kidding of horse. Nu ar trebuii sa ai input lag ps hdmi verifica setările tv-ului, poate are ceva gen Game Mode.

  14. #14734 SP
    Member cimaron's Avatar
    Adibose ti-ai demodat consola.

  15. #14735 SP
    Junior Member Flavy's Avatar
    Daca modez un xbox NTSC pot juca orice fel de joc piratat(NTSC sau PAL)?

    Dar jocuri PAL cumparate original se pot juca?

  16. #14736 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by Flavy View Post
    Daca modez un xbox NTSC pot juca orice fel de joc piratat(NTSC sau PAL)?

    Dar jocuri PAL cumparate original se pot juca?
    Poti sa joci si hora daca vrei prin casa cu consola!


    http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/

  17. #14737 SP
    Junior Member AndreyAyu's Avatar
    Salut!Sunt nou in domeniul consolelor si as dori sa imi raspunde-ti la o intrebare.
    La un controller wireless ce sistem de recharge ar trb sa ii cumpar sau daca pot sa ii i-au niste acumulatori?Mie personal m-a atras Kit-ul Play and Charge,dar daca l-as achizitiona imi va putea incarca acumulatorii luati din magazin sau incarca doar pachetul de 2 acumulatori original Microsoft?
    Multumesc pt timpul acordat!

  18. #14738 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Eu am folosit acumulatori de tip baterie AA. Si ii incarcam cu acumulator de priza.

  19. #14739 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreyAyu View Post
    Salut!Sunt nou in domeniul consolelor si as dori sa imi raspunde-ti la o intrebare.
    La un controller wireless ce sistem de recharge ar trb sa ii cumpar sau daca pot sa ii i-au niste acumulatori?Mie personal m-a atras Kit-ul Play and Charge,dar daca l-as achizitiona imi va putea incarca acumulatorii luati din magazin sau incarca doar pachetul de 2 acumulatori original Microsoft?
    Multumesc pt timpul acordat!
    Iti recomand un incarator + baterii AA. Eu am cumparat controller cu play and charge kit si nu ma tineau nici 4-5 ore. Nu stiu daca toate sunt asa. Probabil am nimerit eu unu foarte bun.

  20. #14740 SP
    Junior Member roby_monaco82's Avatar
    Salut.Am o intrebare pentru cei care joaca fifa 14, as vrea sa stiu ce setari aveti facute la cpu game?astept raspunsuri.Multumesc anticipat

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts