Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 748 of 788 FirstFirst ... 248 648 698 738 746 747 748 749 750 758 ... LastLast
Results 14,941 to 14,960 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #14941 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    da, trebuie tinut in prosopul ud 3 ore ruland Max Payne si se automodeaza

  2. #14942 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    imi poate face va rog cineva o poza care sa indice unde se afla sigiliul la un xbox 360 slim?

  3. #14943 SP
    Junior Member Mihaihan93's Avatar
    @adibose-nu mai bine scriai un simplu da(asta in cazul in care se poate)?

  4. #14944 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    @Mihaihan93 nu mai bine citeai tu regulamentul forumului? iti multumim

  5. #14945 SP
    Junior Member Mihaihan93's Avatar
    @adibose imi asum responsabilitatea pentru ceea ce scriu...am urmarit cateva posturi si multi intreaba de asa ceva si am zis ca poate nu e nimic grav...imi retrag cuvintele atunci

  6. #14946 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    multi intreaba, insa primesc acelasi raspuns. daca tot vrei sa afli mai multe depre acest domeniu ia legatura cu Donely pe threadul lui.

  7. #14947 SP
    Junior Member Mihaihan93's Avatar
    O sa rog pe cineva sa stearga posturile...multumesc pentru sfat si o zi buna

  8. #14948 SP
    Junior Member ssjmaz's Avatar
    Cum se numeste aceasta componenta a controller-ului de Xbox 360?




    As putea gasi un site de as putea cumpara una asemanatoare?

    Va multumesc.

  9. #14949 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Cauta pe ebay.co.uk dupa piese controller sau controllere defecte.

  10. #14950 SP
    Junior Member ssjmaz's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Cauta pe ebay.co.uk dupa piese controller sau controllere defecte.
    Ai idee cat costa sa aduca pana in Romania?

  11. #14951 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    depinde, intra pe pagina produselor si iti scria acolo cat e shipping, in general de la 3 lire in sus.

  12. #14952 SP
    Junior Member ssjmaz's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    depinde, intra pe pagina produselor si iti scria acolo cat e shipping, in general de la 3 lire in sus.
    Multumesc. Cineva in romania posibil sa vanda asemenea piesa?

  13. #14953 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Da, eu dar vreau 100 de lei pe ea ca sa merite sa-mi demontez controllerul. Acum serios toate piesele de consola le-am comandat pe ebay.co.uk, criar e atât de greu ????

  14. #14954 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Leo, pentru unii poate chiar e greu. Poate omul nu are timp liber.. Sau nu se complica. Wha'ever. Pe Ebay se gaseste aproape orice.

  15. #14955 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by ssjmaz View Post
    Cum se numeste aceasta componenta a controller-ului de Xbox 360?



    As putea gasi un site de as putea cumpara una asemanatoare?

    Va multumesc.
    Nu poarta o denumire specifica insa o poti gasi cautand dupa cuvintele cheie "rubber pad, rubber d pad , rubber pad conductor repair kit xbox"
    uite ce am gasit eu cu aceste cuvinte
    ebay 1
    ebay 2

  16. #14956 SP
    Junior Member cipri81's Avatar
    @ssjmaz
    Salut!
    Banuiesc ca ai o problema de contact la unul sau mai mulet butoane si de aceea vrei sa schimbi padul! Daca e asa ai putea eventual si sa o repari!
    Am avut si eu odata o problema la un buton - nu mai mergea de fel, asa ca am desfacut maneta si am curatat atat placa cat si pad-ul cu spirt, dupa care a functionat si functioneaza perfect si astazi. Daca in schimb uzura e foarte mare sau s-a desprins gumita neagra de contact, aceasta se poate inlocui cu staniol. Ei o bucatica de staniol de la o ciocolata, o impaturesti sa fie mai groasa, dupa care o lipesti cu superglue de pad. Ar trebui sa functioneze fara probleme. Atentie insa, sa nu ajuga lipici si pe suprafata de contact a staniolului!

  17. #14957 SP
    Junior Member ssjmaz's Avatar
    Quote Originally Posted by cipri81 View Post
    @ssjmaz
    Salut!
    Banuiesc ca ai o problema de contact la unul sau mai mulet butoane si de aceea vrei sa schimbi padul! Daca e asa ai putea eventual si sa o repari!
    Am avut si eu odata o problema la un buton - nu mai mergea de fel, asa ca am desfacut maneta si am curatat atat placa cat si pad-ul cu spirt, dupa care a functionat si functioneaza perfect si astazi. Daca in schimb uzura e foarte mare sau s-a desprins gumita neagra de contact, aceasta se poate inlocui cu staniol. Ei o bucatica de staniol de la o ciocolata, o impaturesti sa fie mai groasa, dupa care o lipesti cu superglue de pad. Ar trebui sa functioneze fara probleme. Atentie insa, sa nu ajuga lipici si pe suprafata de contact a staniolului!
    Multumesc de raspuns.

    Multumesc adibose pentru linkuri.

  18. #14958 SP
    Junior Member silviu99's Avatar
    Salut ! As vrea sa va pun o intrebare pentru baietii care joaca Black Ops II
    Am GT-UL pe United Kingdom dar l-am schimbat pe Romania de ceva timp.Daca as incerca sa downloadez DLC-ul ptr Black Ops II si o sa dau informatiile de pe credit card, de exemplu am in card 300 lei, iar dlc-ul este 120 lei. O sa-mi ia toti bani ? adica toti 300 de lei ? Cu totul daca e 120 lei? Altceva, odata ce am dat '' purchase '' o sa-mi downloadeze DLC-ul in Xbox Storage,direct?

  19. #14959 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    cum adica sa-ti ieie 300RON in loc de 120? daca ai avea 40 de milioane ti i-ar lua pe toti pentru un DLC sau cum?

  20. #14960 SP
    Junior Member silviu99's Avatar
    Pai ma gandesc.. sa nu-mi traga din bani, cu totul daca nu as fi dat sa-l cumpar.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 748 of 788 FirstFirst ... 248 648 698 738 746 747 748 749 750 758 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts