Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 753 of 788 FirstFirst ... 253 653 703 743 751 752 753 754 755 763 ... LastLast
Results 15,041 to 15,060 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #15041 SP
    Member eneea's Avatar
    Xbox Sting Ray din cate stiu eu nu e FAT, parca fat-uri nu se mai fabrica de vreo 3 ani .
    Te tine si mai mult daca ai grija de el, eu am un FAT de aproape 4 ani si nu am avut probleme cu el...doar ca peste 4 ani nu cred ca o sa mai apara jocuri de X360

  2. #15042 SP
    Junior Member vlad1156's Avatar
    Buna,Am xbox 360 modat lt3.Am instalat Gta v Si cu el si un update,dar eu l-am inchis cand se facea update,acuma imi apar 3 leduri rosi,Am crezut ca e RROd ,Dar am intrebat pe cineva si a zis ca trebuie modat din nou.Are Rrod sau Trebuie modat din nou?Daca te rog imi poti raspunde.

  3. #15043 SP
    Member cj_quest's Avatar
    @Vlad In primul rand aici nu vorbim de console modate si de piraterie. Pentru asta exista ori discutii private sau la coltul blocului. Pentru ca esti nou, iti sugerezi sa citesti si sa aprofundezi regulile forumului.
    In al doilea rand, cine oare te-a pus sa inchizi consola cand isi facea update? Din cate stiu eu scrie foarte clar ca nu cumva sa pui manuta cat isi face update. Daca ai noroc, din ala cu carul, vei putea sa reinstalezi ultime versiune de soft downloadata de AICI ori cu un stick USB ori arzand un cd sau dvd. Tot acolo vei gasi si lista de erori aparute in timpul instalarii de software.
    Spor!

  4. #15044 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Am o problema de ceva timp : nu.mi mai arat ultimi jucatori cu care am jucat online la friends ... cred ca m.am facut inteles

  5. #15045 SP
    Junior Member bgd1890308's Avatar
    Va rog imi poate spune cineva cum pot sa fac sa apara copertile la jocuri pe un xbox 360 modat rgh ? Multumesc frumos

  6. #15046 SP
    Junior Member florinake's Avatar
    Salut,

    Ma poate lamuri cineva ce inseamna DLC intr-o discutie cu suportul Xbox ?
    Contextul: "You can check and follow up on your request by chatting back or by waiting for the reply from our DLC/Advocacy which is dedicated for account migration updates."

    Multumesc.

    Later edit: As fi intrebat pe chat, dar am degenerat in discutii despre suportul Xbox live in Ro si despre "cat de fericiti sunt pentru feedback-ul primit".

  7. #15047 SP
    Junior Member Xchelu's Avatar
    Dlc inseamna downloadable content. Advocacy team e o echipa specializata pe diverse probleme, cu ei nu poti sa vb decat daca te contacteaza ei cel mai probabil prin mail. In cazul tau cel mai probabil e echipa specializata pe problemele legate de dlc-uri.
    Insista cu problema ta la ms support si in final se va rezolva. La mine s-a rezolvat saptamana trecuta problema legata de cont dupa migrarea pe uk, acum e totul in ordine.

  8. #15048 SP
    Junior Member vippera's Avatar
    De curand mi-am luat call of duty black ops.Am inceput sa joc multyplayer..Si as vrea sa invat sa joc mai bine,ce ar trebui sa fac,ptr ca ma intalnesc cu playeri de lvl 50 si ma omaora instant,exista vreo metoda sau ceva ? Adica sa invat sa joc mult mai bine.E ceva de precizie,ptr ca,cand vine un inamic sa zicem eu dau repede tinta in alta parte de ''frica''.Cu joystickul mam obisnuit,dar as vrea sa invat sa joc mai bine.Am vorbit cu cei ce am jucat si iam intrebat daca asa este la inceput,iar ei miau spus ca da.Acum nu stiu,este vreo smecherie sa se puna tinta direct,explicatimi mai bine daca puteti.

  9. #15049 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Ideal ar fi sa termini campania single player de vreo ... 2 ori. Asa te obisnuiesti cu tinta, cover-ul , etc. Apoi incepi usor , usor si multiplayer, dar ai grija ca jucatorii mari te casapesc cu experienta si foarte repede..

  10. #15050 SP
    Junior Member vippera's Avatar
    In loc de single player ar fi bine sa intru sa joc si la combat match ? trainingul acela ... de singleplayer mie cam sila.
    Asa mai invat si mapele,zic eu

  11. #15051 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Harti, nu mape ! Singlepayerul te ajuta sa iti imbunatatesti stilul de joc, cu sila sau fara sila ar trebuii sa treci prin el. Apoi fara training, fara singleplayer cum poti sa infrunti ceilalti jucatori ?

  12. #15052 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by bgd1890308 View Post
    Va rog imi poate spune cineva cum pot sa fac sa apara copertile la jocuri pe un xbox 360 modat rgh ? Multumesc frumos
    Cu o imprimanta buna

  13. #15053 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Cu o imprimanta buna
    Da, bagi cipul RGH in imprimanta si gata ! Dar sa fie la 100 de rotatii pe minut sa iasa rufele uscate

  14. #15054 SP
    Junior Member coceanu's Avatar
    HELPP.Mi-am cumparat un xbox 360 stingray si am o problema..Cand mi-am luat consola mi-am luat si xbox live gold pe un an..Cum fac sa ma conectez la el,deoarece romania nu e in tarile agreate de xbox live..Mentionez ca nu vreau sa imi banez consola

  15. #15055 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Iti faci cont pe US sau UK.

  16. #15056 SP
    Junior Member CodrinMarius's Avatar
    pentru gold, pe care tara credeti ca e mai bine sa fie, US sau UK? sau nu prea conteaza.. trebuie sa-mi reinnoiesc contul si nu sunt sigur

  17. #15057 SP
    Junior Member Vintila27's Avatar
    Cum pot sa verific daca o consola este modata sau nu? O sa cumpar o consola de la cineva si vreau sa ma asigur ca nu e modata pt a ma putea juca pe live. De asemenea daca aveti niste sfaturi la ce sa ma uit cand o testez as fi recunoscator!

    Mentionez ca e o consa xbox 360 slim de 250 GB, achizitionata de la Domo in noiembrie 2013 si este inca in garantie.

    Multumesc!

  18. #15058 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    O metoda ar fi sa folosesti un joc xbox 360 tras de pe net si sa vezi daca il citeste consola. Jocurile trase de pe net NU ar trebui sa mearga pe o consola nemodata.

    Edit: Sau o poti trimite in service mentionand ca se blocheaza softul din cand in cand si doresti o resoftare a sistemului de operare. Daca este modata cu siguranta nu o vor repara deoarece nu face obiectul garantiei.

  19. #15059 SP
    Junior Member Vintila27's Avatar
    Mersi, o sa incerc sa fac de un joc tras de pe net. Sa o duc in service nu pot deoarece inca nu am cumparat-o, vreau sa fiu sigur ianinte ca nu e modata sau ca are vreo problema.

  20. #15060 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Poti sa-i spui lu ala sa o trimita in service, iar apoi sa-ti arate fisa trimisa de service care contine explicatii: defectul constatat si ce anume i-a facut (a reparat ceva sau nu)...dar slabe sanse sa fie ala de acord cu asta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 753 of 788 FirstFirst ... 253 653 703 743 751 752 753 754 755 763 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts