Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 241 of 395 FirstFirst ... 141 191 231 239 240 241 242 243 251 291 341 ... LastLast
Results 4,801 to 4,820 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #4801 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    De cand vor fi valabile?

  2. #4802 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar
    18-24 Februarie

  3. #4803 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Se pare ca iar sunt mici probleme de functionalitate a Xbox Live - sursa

  4. #4804 SP
    Member anes's Avatar



  5. #4805 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Era si timpul pentru un update, chiar sunt curios daca vor da voie sa faci upload direct pe facebook de exemplu si daca calitatea videoclipului final e mai buna sau nu.

  6. #4806 SP
    Junior Member FlorinFi's Avatar
    Salutare, a incercat cineva sa conecteze consola Xbox One la un monitor VGA? Daca da, ce adaptor a folosit?

  7. #4807 SP
    Junior Member KidGamer's Avatar
    Hdmi to vga, nu am incercat dar nu vad de ce nu ar merge eu acuma folosesc un monitor cu dvi.

  8. #4808 SP
    Member anes's Avatar

  9. #4809 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  10. #4810 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am cum sa vad in consola sau pe net, cate ore am petrecut intr-un anumit joc ? Ca din setarile jocului nu pot vedea lucru asta.

  11. #4811 SP
    Junior Member KidGamer's Avatar
    Da, din dashboard dai setari joc > View Game Hub > View Leaderboards si ai acolo mai multe statistici depinde de joc.

  12. #4812 SP
    Junior Member KidGamer's Avatar
    Ce norocos sunt azi pacat ca nu mai detin un xbox360, cine doreste acest joc poate sa ia codul.
    22222.jpg

  13. #4813 SP
    Junior Member allexxe's Avatar
    Cam ce se poate face cu noua optiune de la Upload Studio ; Sper sa va placa

    https://www.youtube.com/watch?v=YTkQ...ature=youtu.be

  14. #4814 SP
    Member cj_quest's Avatar
    That laugh though...
    Uite si incercarea mea http://1drv.ms/17kcGcB

  15. #4815 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Care aveti cont de Xbox Live Gold pe US... dati-mi si mie o mana de ajutor, ca ma crizez aici. E deja a nu stiu cata oara cand imi ia TAX sale pentru US. Practic la un joc de $35.99 imi mai adauga un Tax: $3.20... Am avut Billing address pe Texas (spunea djleo ca acolo nu se platesc taxe). Am trecut pe New York (cum am si pe PlayStation) in speranta ca dispare taxa. Si din nou, dupa ce am cumparat ceva, am avut extra taxe. E annoying! Are cineva o solutie? Multumesc anticipat!

    ---------- Post added 22-02-2015 at 00:16 ----------

    Cred ca am gasit. Conform Sales taxes in the United States - Wikipedia, the free encyclopedia, Delaware, Alaska, Montana, New Hampshire, Oregon - astea au 0% tax. Well, sa incercam si altceva

    ---------- Post added 22-02-2015 at 00:29 ----------

    Gata, a mers. Pe Delaware - 0$ taxes. Ole!

  16. #4816 SP
    Senior Member nina's Avatar
    eu am pe sacramento california si e 0

    asta e de ajutor,nu linkul de sus
    http://en.wikipedia.org/wiki/Taxation_of_digital_goods

  17. #4817 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pai linkul de sus se cam bate cap in cap cu linkul pus de mine (ambele pe Wikipedia). Adica in link-ul tau Delaware nu exista la taxe 0, dar totusi are taxe 0 Eh, important e ca merge acum... ma enervau taxele acelea (deci nu uitati, nu puneti Texas sau New York).

  18. #4818 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Salut. Eu tot adresa din statul Delaware folosesc. Acum doua zile am cumparat Sniper Elite 3. Am folosit un Mastercard de la BRD si a mers. Adresa din state o am dupa site-ul farataxe.ro, unde am cont .M-am gandit sa folosesc adresa care mi-au dat-o ei. Taxe = 0. Am platit 10 $ pentru joc.

  19. #4819 SP
    Senior Member nina's Avatar
    ideia era titlul articolului care era foarte direct/specific problemei ca eu nu am citit articolul

  20. #4820 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Nu am idee daca e o eroare, sau whatever, insa tocmai am luat Killer Instinct pentru x1 cu 0$, lol

    https://store.xbox.com/en-US/Xbox-On...2-112d7fd09830

    Am vbit cu Ronan, se pare ca e FTP jocul, si costa sa cumperi personaje, etc.

    @Goro, imi poti lasa un pm cu ce adresa mai exacta din Delaware ai atasata la cont? Am schimbat si eu astazi (tot Delaware cu o adresa de straduta si cod postal), si tot imi cer taxe daca vreau sa cumpar Sniper Elite 3.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts