Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 452 of 903 FirstFirst ... 352 402 442 450 451 452 453 454 462 502 552 ... LastLast
Results 9,021 to 9,040 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #9021 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Am o întrebare: am luat diablo 3 digital si imi apar 2 versiuni, una de 20 GB și alta de 40 Gb. Pe care o downloadez? Bănuiesc ca pe cea de 40?

  2. #9022 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Azi e prima data cand am auzit acest bâzâit, incepand cu secunda 16, mai are cineva auzul atat de fin? Doar cand pun urechea lângă consola, de la distanta nu se aude.

    PS4 emits a low buzzing noise when in XMB during …:
    Da man si eu am asta. Nu stiu de la ce e. Nu mi se pare deranjant, dar la inceput mi se parea ceva mai grav. Acum nu-i mai dau atentie. Si am mai observat ca se accentueaza cand joc Destiny....atunci probabil e de la unitatea optica.

  3. #9023 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by ovydik View Post
    Daca nu-ti ajung cei 500 gb ai lui cred ca mai usor este sa cumperi un hdd 2,5 de 1tb si sa-l schimbi.e foarte usor,se afla sub capacul lucios de deasupra care iese tragan de el in spate.
    asa este,dar totusi am de gand sa strang jocuri 7 ani sau cat dureaza pana la ps5 sau coishpe sau cum se cheama,daca o luam matematic pe 1 tb poti sa pui 40-50 de jocuri,pe ps3 am cumparat mai multe ,sper si pe 4 la fel,ma gandeam sa le strang pe hdd-uri externe sau ceva de genul,in sensul acesta era intrebarea mea.

    seara buna

  4. #9024 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Pai nu e musai sa le ai toate download-ate pe Hdd intern tot timpul. Un joc ce odată l-ai cumpărat îți rămâne legat de cont pe viață. Așa download-ezi doar jocurile care le vrei, când termini si vrei altu il dai jos si pe ala si ștergi unu ce nu-l mai joci. Repeți forever. In plus pui un Hdd intern de maxim 2.5TB si aia e. Pe Hdd extern nu poți pune jocuri, doar pe XBOX ONE, insa acolo nu poți schimba Hdd intern si tot asa mai departe.

  5. #9025 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Azi e prima data cand am auzit acest bâzâit, incepand cu secunda 16, mai are cineva auzul atat de fin? Doar cand pun urechea lângă consola, de la distanta nu se aude.
    Acelasi bazait il am si eu man, eu de prima data l-am auzit de cand am cumparat consola.
    Si da, in Destiny se accentueaza si mai rau.

  6. #9026 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nu stiu ce-o fi La mine face asa de cand o am (3-4 luni). Pana nu crapa, nu am motiv de garantie...nu?

  7. #9027 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Poate fi de la unitatea optica, de la HDD.

  8. #9028 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    La mine nu se aude..

  9. #9029 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    Mie mi-l face odata cand aprind consola acel bazait si dupaia oricat m-as juca nu-l mai aud

  10. #9030 SP
    Junior Member kenntane's Avatar
    In legatura cu eroarea nw-31247-7...routerul era de vina(Era un asus .... am trecu la tp-link)

  11. #9031 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Da man si eu am asta. Nu stiu de la ce e. Nu mi se pare deranjant, dar la inceput mi se parea ceva mai grav. Acum nu-i mai dau atentie. Si am mai observat ca se accentueaza cand joc Destiny....atunci probabil e de la unitatea optica.
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Acelasi bazait il am si eu man, eu de prima data l-am auzit de cand am cumparat consola.
    Si da, in Destiny se accentueaza si mai rau.
    Nu cred ca are legatura cu unitatea optica, jocul este instalat complet pe hdd. Nu eram speriat, era doar o constatare, am auzit acest bâzâit la inca doua console. Sunt doar curios

  12. #9032 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    hotline miami gratis pe uk (deals/offers) enjoy

  13. #9033 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    @Dant3, o sa incerc sa fac rost de un hdd, sunt curios daca face la fel si cu asta schimbat. Bazaitul ala nu se aude de la unitatea optica in niciun caz.

  14. #9034 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Si eu o sa fac in curand un upgrade, vreau un hdd mai mare, btw ce imi recomandati? Se poate muta postarea mea pe alt topic, sa nu plictisim lumea aici

  15. #9035 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Un SSHD de un tera. Se simte diferența față de cel standard.

  16. #9036 SP
    Member legokid220's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    hotline miami gratis pe uk (deals/offers) enjoy
    A fost ? pt ca nu mai este acum....

  17. #9037 SP
    Junior Member gustrita's Avatar
    e 3.59 la mine

  18. #9038 SP
    Junior Member dust361's Avatar
    si la mine se aude acelasi sunet cand pun urechea langa consola.

  19. #9039 SP
    Member SavePluto's Avatar
    Quote Originally Posted by em1n3m16 View Post
    Mie mi-l face odata cand aprind consola acel bazait si dupaia oricat m-as juca nu-l mai aud
    Si la mine exact asa, la inceput m-am speriat, am crezut ca are ceva problema consola , dar suna aprox 15-20 secunde dupa care nu mai scoate nici un sunet.

  20. #9040 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Hard disk notebook Seagate Laptop SSHD 1TB 5400RPM 64MB SATA-III - PC Garage
    Asta-i bun? Ca vreau si eu sa fac upgrade, deja mai am 270 GB liberi...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4274 Last Post: 05-04-2024, 19:44
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts