Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 352 of 903 FirstFirst ... 252 302 342 350 351 352 353 354 362 402 452 852 ... LastLast
Results 7,021 to 7,040 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #7021 SP
    Member colossus's Avatar
    Se pare ca IGN a gasit solutia pentru lumina foarte puternica a led-ului de pe controller-ul PS4 (uitati-va pana la capat) .


  2. #7022 SP
    Member legokid220's Avatar
    asta e mai mult o reclama pt vanzare. oricum nu e nevoie.. in viitorul apropiat sony a anuntat un update care iti permite sa diminezi lumina de la controller. ideea in sine este misto.. dar ar fi mai misto daca ai putea s-o faci din setari..

  3. #7023 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Quote Originally Posted by asperas View Post
    Nu mai exista de mult Vita aia!O ia incet dupa PSP GO go go du-te..

    Replica tipica a cuiva care nu are Vita. Nici nu se compara cu PSP GO...si are jocuri multe si bune, plus Remote Play-ul cu PS4 e genial... Majoritatea care il au sunt multumiti de ea... dar deh... rasar de peste tot marii critici care stiu ei totul...

  4. #7024 SP
    Banned asperas's Avatar
    Sigur nu am Vita,nici PSP ,nu am nici PS4,oare PS3 amhmm.. nu ai ma nici macar un amarat de P2 dar in schimb iti permiti sa iti dai cu parerea pe aici!Rusine mie.

    Pt linistea ta domn blue sa stii ca am pus Vita la loc in cutie la fel cum am facut si cu PS4 care o sa mai iasa de acolo pe la Wolfenstein N O!Nu sunt critic dar nu imi place sa fiu dus de nas..

  5. #7025 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sunt curios... de ce ti le-ai cumparat daca le tii in cutie?

  6. #7026 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    El considera ca nu are jocuri pt. cele doua console Dar acum imi permit sa pun si eu o intrebare, de ce ţi-ai cumpărat PS4 acum? Serios, nu sunt ironic, doar curios.
    Eu cred ca Vacuta are destule jocuri bune, sigur ca se poate mai bine. Eu de ex. mi-am luat Vita pt ca am strans prin programul PS Plus foarte multe jocuri bune. Stiu, are si minusuri, eu am gasit vreo două, doar 5-6 ore de gaming(nu ma deranjeaza foarte mult) si faza ca nu pot sa am mai multe conturi, sper ca într-un viitor update sa ne fericească

  7. #7027 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Quote Originally Posted by colossus View Post
    Se pare ca IGN a gasit solutia pentru lumina foarte puternica a led-ului de pe controller-ul PS4 (uitati-va pana la capat) .

    E veche treaba si nu au fost primii. E plin deja internetul de decals. Ce-i drept, nu m-ar deranja daca mi-ar oferi IGN un pack gratis

  8. #7028 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Sunt curios... de ce ti le-ai cumparat daca le tii in cutie?
    Am doar Ps3 slim pe masuta(birou,loc de joaca la care sincer sa fim ma cam joc constant..ar mai fi un PSP pe care se joaca uneori fi'miu iar restul la cutii(un PS3 60Gb,PSVita,PS2 si PS4)!

    Dant3@ Ps4 am luat pt Fifa 14 dar e cam incomplet asa ca joc Fifa tot pe Ps3 iar peste cateva zile apare Fifa WC nu e suparare bagam Dark Souls 2 pana atunci..!Numai de bine.

  9. #7029 SP
    Member legokid220's Avatar
    Salut. mai are cineva probleme cu conectare la psn pe PS4?
    de la 11 ma tot chinui ... ba merge.. ba nu merge..
    se conecteaza la net dar la psn zice faild.

  10. #7030 SP
    Member dtancu's Avatar
    Sa-i gut in fura pe Square Enix cu early access-ul lor la FFXIV.
    E deja suprarealist ce se intampla: Gasesc azi pe raft in Mediagalaxy FFXIV collector's Edition PS4, cu 3 zile inainte de official launch, il instalez si nu pot sa ma conectez in Early Access ca nu am facut preorder de la Square Enix, Amazon etc.

  11. #7031 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    am descarcat si eu gratis de pe us FFXIV dar nu ma lasa sa joc imi cere un cod asa ca l-am sters

  12. #7032 SP
    Member dtancu's Avatar
    Normal ca îți cere un cod, gratis era doar beta.
    Îți cere sa il cumperi, sa bagi codul din cutie sau din mail, sa creezi subscriptie lunară etc. Nu asta e problema.
    Problema e ca serverele pe EU sunt in maintenance in perioada de early access așa ca am luat-o cu toții in mana.

  13. #7033 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by dtancu View Post
    Sa-i gut in fura
    Vorbesti limbi extraterestre?

  14. #7034 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Odata cu Infamous, m-a lovit realitatea - bateria din DS4 e de toata jena. Nu ca nu stiam, dar pana la Infamous nu m-am jucat niciodata mai mult de 2-3 ore deodata. Sunt curios daca chiar e de la lumina, astept cu interes update-ul respectiv.

    Pe langa baterie (chiar daca am fost extrem de finut, inca nu am jucat FIFA pe ps4 ), a inceput sa imi scartaie plasticul de la "ţâţa" stanga iar L3-ul s-a tocit un pic...

  15. #7035 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Cat te tine bateria? Pe mine ma tine 8-10 ore.

    PS: chiar si dupa ce-ti apare mesajul ca bateria e descarcata, inca mai tine ceva timp.

    ---------- Post added 13-04-2014 at 09:18 ----------

    Pentru stick-uri poti sa-ti iei ciupercute de pe amazon.uk: http://www.amazon.co.uk/Veetop%C2%AE...words=ps4+grip

    Ieftine si 5 stele la reviews.

    PS: eu am asa ceva.

  16. #7036 SP
    Admin MonkY's Avatar
    AngelOfPain: pe mine ma tine cam 5 ore bateria (valabil la ambele controllere). Din pacate nici cu reducerea intensitatii led-ului nu se va rezolva problema. Stiu ca postase la un momendat Kaz Hirai cum ca led-ul oricum nu consuma mult... ci touchpad-ul. Cred ca singura modalitate este un upgrade la baterie... asta pe langa optimizare mai buna pe Bluetootoh.

    De ciupercute nu mai zic nimic... eu o sa trimit la garantie un gamepad caruia deja incepe sa i se "destrame" L3-ul. Mai grav e ca si la celalalt am probleme, imi ramane agatat R1. N-am avut controllere mai proaste niciodata... Tot astept in ideea ca poate vor iesi revizii mai noi, cu baterie mai mare si mai bine facute...

  17. #7037 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    In legatura cu Bluetooth-ul, conteaza si la ce distanta de consola stati cu controller-ul. Cu cat distanta e mai mare, cu atat se duce mai repede bateria.

    Pierderea de semnal (atenuarea) pe calea de propagare este invers proportionala cu patratul distantei.

  18. #7038 SP
    Member legokid220's Avatar
    Controllerul e praf. consola e praf... zici ca au facut-o in ultimele luni inainte de lansare..

  19. #7039 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    De ce e consola praf?

  20. #7040 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Ca nu si-o permite si ii este ciuda pe cei care au PS4 ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts