Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 774 of 903 FirstFirst ... 274 674 724 764 772 773 774 775 776 784 824 874 ... LastLast
Results 15,461 to 15,480 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #15461 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    La mine si-a facut rebuild database singur dupa update. Nu stiu ce l-a apucat.

  2. #15462 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai asa e normal, dacă nu își face singur, ai tu optiunea asta. În trecut eu am folosit-o cu succes dupa ce am instalat si șters jocuri foarte des. Unii spun ca este un fel de "defragment Windows".

  3. #15463 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Am făcut și eu o reconstrucție a bazei de date. Nu sunt sigur dacă chiar merge, mie tot mi se pare că mai agață când vine vorba de animația aia nouă cu ×□○.... in rest mi se pare ca a funcționat. Ori e placebo 😅

  4. #15464 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Fac si eu cand ajung acasa. Sa fie cu noroc.

  5. #15465 SP
    Member micul_'s Avatar
    Mie mi se pare ca se mișcă mult mai bine în meniu, lista de prieteni se încarcă mult mai repede.

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

  6. #15466 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Cam cat dureaza aceasta operatiune? Btw nu am vazut pe alte forumuri sau reddit sa se mai planga de acest lucru chiar aseara mi se parea ca se misca super fast sau poate eram eu prea obosit

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  7. #15467 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Variaza in functie de cat de des faci, in principiu in cateva minute e gata.

  8. #15468 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Incredibil , cat de greu , se da jos un demo.Ce fac daca vreau sa cumpar digital?

  9. #15469 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    La mine nu trece de 1mb/s, am refacut conexiunea, am resetat router-ul si tot nimic. Ar face bine sa fie doar temporar.

  10. #15470 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Merge foarte prost download-ul.
    Aceeași veche problemă.

  11. #15471 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    e foarte ciudat, uneori merge prost, foarte prost cum a fost fifa 17 demo, dar alteori merge super bine peste 20/30 mega pe secunda, nu exagerez, nici pe pc nu copiez asa. updateul de la destiny l-am luat in 20/25 de minute si parca avea 12 gb, dar am stat foarte mult in preparing to download si a trebuit sa dau niste reseturi la router. a explicat unul pe reddit, intr-un post foarte tehnic de ce se intampla acest lucru, sa-l caut poate voi intelegei ceva

    https://www.reddit.com/r/PS4/comment...f=search_posts

    The PS4 is (at least in some cases) using an incredibly small Receive Window which causes the download servers to have to spend a lot of time waiting, rather than sending more data.
    During my testing, I was downloading for a server approximately 22ms away, so as a rough guide, the BDP calculation would indicate that I would need to be advertising a receive window of approximately 540KB in order to fully utalise my available bandwidth.

  12. #15472 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Am refacut conexiunea la internet si acuma se incarca mai repede

  13. #15473 SP
    Junior Member sebieu91's Avatar
    imi spune si mie cineva,va rog, cat as putea sa iau pe un PS4 , fara garantie? Cam care este pretul de vanzare? Multumesc anticipat.

  14. #15474 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Cred ca 800ron ,depinde si de varianta pe care o ai.

  15. #15475 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by sebieu91 View Post
    imi spune si mie cineva,va rog, cat as putea sa iau pe un PS4 , fara garantie? Cam care este pretul de vanzare? Multumesc anticipat.
    Uita-te si tu pe olx si vezi cu cat se vand consolele in aceeasi stare cu a ta. Astfel iti vei da seama cu cat sa o vinzi si tu.

  16. #15476 SP
    Junior Member sebieu91's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Cred ca 800ron ,depinde si de varianta pe care o ai.
    varianta de 500 GB. Mersi pentru raspuns.

  17. #15477 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by sebieu91 View Post
    imi spune si mie cineva,va rog, cat as putea sa iau pe un PS4 , fara garantie? Cam care este pretul de vanzare? Multumesc anticipat.
    Un prieten a luat pe un PS4 de 500gb cu doua DS4, Killzone SF si Fallout 4, 1200 de lei. Alții care au avut garanție mai bine un pic. Dacă o vinzi "cheală" si e primul model nu cred că iei mai mult de 800 de lei, în cel mai bun caz.

  18. #15478 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar
    ~ 1000 (vezi pe olx)

  19. #15479 SP
    Junior Member sebieu91's Avatar
    Si credeti ca merita sa o vand pe asta veche si sa o iau pe asta Slim? Nu am Tv 4k pentru aia Pro

  20. #15480 SP
    Member Hider141's Avatar
    Si in FullHD poti vedea imbunatatiri cu PS4 PRO. Dar daca totusi nu vrei PRO atunci s-ar putea sa merite "upgrade-ul" la Slim, macar sa ai o consola mai eficienta dpdv energetic, mai silentioasa si garantie inca 2 ani.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts