Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 625 of 903 FirstFirst ... 125 525 575 615 623 624 625 626 627 635 675 725 ... LastLast
Results 12,481 to 12,500 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #12481 SP
    Junior Member raulll's Avatar
    Seagate THIN SSHD ST1000LM014, 1TB, 5400rpm, 64MB, SATA 3 pentru PS4
    ce parere aveti de el , am auzit ca este cel mai bun pentru PS4 de un 1TB , am auzit bine ?

  2. #12482 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by raulll View Post
    Seagate THIN SSHD ST1000LM014, 1TB, 5400rpm, 64MB, SATA 3 pentru PS4
    ce parere aveti de el , am auzit ca este cel mai bun pentru PS4 de un 1TB , am auzit bine ?
    Tu citești răspunsurile sau doar postezi întrebări?

  3. #12483 SP
    Junior Member raulll's Avatar
    Quote Originally Posted by Einherjar793AD View Post
    Tu citești răspunsurile sau doar postezi întrebări?
    Da tata ai dreptate ai scris SSHD de la Samsung dar am fost la magazin si au zis aia exact modelul care ii !! deci ori eu nu inteleg ori aia is praf de la magazin , ma duc luni sa vad in alta parte.

  4. #12484 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Este un singur model sshd de la Samsung de un 1TB. Pentru laptop.

  5. #12485 SP
    Junior Member raulll's Avatar
    Quote Originally Posted by Einherjar793AD View Post
    Este un singur model sshd de la Samsung de un 1TB. Pentru laptop.
    multumesc , inseamna ca is praf aia de la magazin. acest model de care spui se gaseste si la noi in tara ? m-am uitat un pic pe google si nu vad sa fie la emag , doar pe ebay

  6. #12486 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Stupoare maximă. Conectez PS4 la router si nu merge accesul PSN. Da orice altceva conectat la router prin wireless accesează PSN lejer. Conectez PS4 la net direct prin cablul de la provider, se întâmplă minunea. Să fi crăpat routerul nu cred, că mă pot conecta pe el cu orice altceva. Nu vreau să mă trezesc că mi-am luat alt router și am aceeași problemă. Acuma 3 zile mergea PS4 si pe wireless conectat. Nu fac eu bine ceva?

    Nu prea îmi vine să pierd accesul la net pe laptop, smartphone și tabletă, și eu și restul locatarilor ori de câte ori vreau să am acces la PSN pe obiectul muncii.

  7. #12487 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  8. #12488 SP
    Member luciteck's Avatar
    Poate Darth Vader Edition nu va avea probleme cu conectarea la PSN, iar modulul WI-Fi va fi stellar

    @ Snookerdog89: Eu zic sa mai astepti. Marti va fi maintanance-ul programat, posibil sa isi revina. Nu e de la router sigur, nu esti singurul cu probleme de conectivitate la PSN din senin... Problema e de la ei.

  9. #12489 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Mai aștept că altceva nu prea am ce face. Vedem marți ce-o fi. Cautiously hopeful... 😐

  10. #12490 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Astia de la Sonu ne taie accesul pe console, fac share play cu un prieten si se poate conecta pe userul meu, iar eu nu pot, avem net de la rds, netul este acelasi, asta cu problemele este o vrajeala, ne taie accesul sa faca ei stiu eu ce setari.

  11. #12491 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Văd că tot vă plângeți că nu vă funcționează PSN-ul. La mine a mers tot timpul, am putut juca online când am dorit (o fac zilnic), însă singurul inconvenient este viteza de download.

  12. #12492 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Bravo ţie.

  13. #12493 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    In mare parte doar aia care au conturi de US au probleme, noi astia cu UK sau RO nu avem...

  14. #12494 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Uite ca eu am conturi de US, UK și RO și nu merge nici unul sa mă conectez la PSN. Acuma e mentenanță ce-i drept da nici înainte nu mergea pe nici unul din conturi Sign-in la PSN.

  15. #12495 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Da, incearca pe direct, prin router nici la mine nu merge, am intrat prin user si parola de la RDS, nu stiu ce mama lor fac astia la retea.

  16. #12496 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Snookerdog89 View Post
    Uite ca eu am conturi de US, UK și RO și nu merge nici unul sa mă conectez la PSN. Acuma e mentenanță ce-i drept da nici înainte nu mergea pe nici unul din conturi Sign-in la PSN.
    Mentenanța începe dimineață, 10 ora noastră

    https://www.playstation.com/en-ie/ex...etwork-status/
    Routine maintenance and improvements for PlayStation™Network will be performed for approximately 1.5 hours on Tuesday 18th August 8:00 am to 9:30 am BST.

  17. #12497 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

  18. #12498 SP
    Member luciteck's Avatar
    Si eu am cont de RO si de UK - cel de UK nu mai functioneaza de sambata, iar cel de RO, doar intermitent (prin router). Sunt niste penibili, nici macar nu au bunul simt sa anunte ca taie accesul random pe console, ca sa se joace ei de-a testele.

  19. #12499 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Eu nu am avut nici o problemă, ultima dată când a picat a fost de Crăciun. Cont UK, setat primary.

  20. #12500 SP
    Member luciteck's Avatar
    Probabil ai legat netul la consola prin cablu si nu folosesti wifi. Sansele sa iti mearga sunt mai mari. In plus e o chestie random, nu afecteaza pe toti userii in acelasi timp.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts