Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 104 of 145 FirstFirst ... 4 54 94 102 103 104 105 106 114 ... LastLast
Results 2,061 to 2,080 of 2894

Thread: PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

  1. #2061 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    asta este pe bune ?!


  2. #2062 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Nu...asa apare de cand l au pus pe site. Il vor livra in Ianuarie in cel mai bun caz.

  3. #2063 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    suna/afla
    Dar acolo scrie si ,,precomanda" deci nu cred, am impresia ca iti va da raspunsul ,,va vom contacta noi in momentul in care produsul va putea fi comandat".

  4. #2064 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    mi s-a sugerat sa comand online iar mai apoi voi fi contactat de niste uni de la departamentul de comenzi.

    asta e, mai e o luna, nu ma complic altfel.

  5. #2065 SP
    Member blondutzu's Avatar
    feriti-va de nesimtitii de la 4games. Le-am trimis in cont banii pentru 2 console acum aprox 3 saptamani in conditiile in care se jurau ca au consola in stoc.

    Dupa 2 saptamani de certuri la telefon au reusit sa trimita o consola si am cerut banii inapoi ptr a doua (ma abureau ca fac rost de stoc nu stiu cand si mi-o dau atunci). De o saptamana nu au fost in stare sa faca un refund.

    Miercuri le-am dat contul, vineri i-am sunat sa vad de ce nu au ajuns banii raspunsul fiind ca tocmai ce mi-au transferat banii. Nici pana azi nu au intrat in cont asa ca i-am sunat iar, primind acelasi raspuns "acum facem transferul". Maine daca nu am banii in cont voi apela la politie. Baietii astia nu doar ca sunt incapabili sunt si nesimtiti.

  6. #2066 SP
    Member Ramon's Avatar
    Si eu am avut de a face cu ei acum jumatate de an. Le trimisesem jocuri de PS3 si X360 pentru buy back, in valoare de 6-7 milioane si a durat fix o luna pana sa primesc banii. Si oricum nu pe toti. Era o suma gen 640 lei si mi-au bagat doar 600.

    In fiecare zi imi spuneau la telefon ca "acum facem transferul" si tot felul de scuze idioate si mereu imi spuneau ca trebuie sa vorbeasca cu colegul. Nici unul nu era responsabil. Eu chiar credeam ca nu mai vad niciun ban, ma mir ca i-au bagat totusi dupa o luna. Cred ca se folosesc de banii nostri, ca si cum s-ar imprumuta fara dobanda.

  7. #2067 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Eu am dat comanda la PS4 la ei si in 4 zile (asa mi-au si zis ca dureaza) mi-au adus-o (nu la 2500RON cat e acum pe site, era listata la un pret mult mai mic atunci).
    Mi-am luat si carduri valorice pentru SWTOR/n-jocuri pe PC de la ei (inclusiv Super Street Fighter IV Arcade, care nu era nicaieri in RO si mi-au zis ca daca astept cateva zile mi-l aduc) si nu am avut niciodata nici o problema.

  8. #2068 SP
    Junior Member bender's Avatar
    Salut!
    Stiti ceva despre simplygames.com , am vazut ca au stoc si eram curios.

  9. #2069 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by bender View Post
    Salut!
    Stiti ceva despre simplygames.com , am vazut ca au stoc si eram curios.
    Magazin local din UK Poti intreba daca trimit in Ro .

  10. #2070 SP
    Junior Member SnowPhantom's Avatar
    cum anulez comenzile la altex ?

  11. #2071 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Le dai mail.

  12. #2072 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    poti si sa-i suni ca pana vad aia mail-ul tau..

  13. #2073 SP
    Junior Member Asadar's Avatar
    Asa...anulati...anulati, sa prind si eu una :-) :-) :-)

  14. #2074 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Atentie de unde cumparati consola. Eu am primit-o si nu mai functioneaza dupa o saptamana. Are clasica problema BLOD, deci nu cumparati decat daca o puteti returna si daca aveti garantie.

  15. #2075 SP
    Junior Member SnowPhantom's Avatar
    daca ar raspunde i-as suna

  16. #2076 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by the_fool2k View Post
    Atentie de unde cumparati consola. Eu am primit-o si nu mai functioneaza dupa o saptamana. Are clasica problema BLOD, deci nu cumparati decat daca o puteti returna si daca aveti garantie.
    Eu unul astept sa o iau de la eMAG cand se lanseaza oficial la noi. Am comanda din 16 iunie facuta, ma gandesc ca prind si eu una

  17. #2077 SP
    Junior Member Gandomyr's Avatar
    Și eu sper la fel, a mea e din iulie, poate prindem.

  18. #2078 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by the_fool2k View Post
    Atentie de unde cumparati consola. Eu am primit-o si nu mai functioneaza dupa o saptamana. Are clasica problema BLOD, deci nu cumparati decat daca o puteti returna si daca aveti garantie.
    de unde ai luato si ce problema ai mai detaliat?

  19. #2079 SP
    Member the_fool2k's Avatar

  20. #2080 SP
    Member momi's Avatar
    Pentru cei interesati PS4 in stoc pe amazon spaniaPlayStation 4 - Consola 500 GB: Amazon.es: Videojuegos

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 104 of 145 FirstFirst ... 4 54 94 102 103 104 105 106 114 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune By Snake in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 98 Last Post: 13-05-2015, 00:01
  4. ShopTo - comenzi PS4 By Rasko in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 198 Last Post: 09-01-2014, 23:13
  5. Replies: 18 Last Post: 10-10-2013, 02:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts